This version of the page http://www.netagency.com.ua/ua/clients/corporate/ stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2010-11-01. The original page over time could change.
NetAgency
 
Копоративнi клiєнти

СП Везувіо ЛТД. - PIZZA.COM.UA
http://pizza.com.ua

Створено сайт-магазин із можливістю онлайн-замовлення, що спеціалізується на продажу піцци, спагетті, салатів та лазані за допомогою мережі Internet. Розповідати про страви досить невдячна справа, тому запрошуємо відвідати сам сайт. Крім створення сайту наша компанія зареєструвала доменну зону vesuvio.ua в інетересах СП „Везувіо Ltd.“ та здійснює технічну підтримку всіх 3х зон і власне сайту за адресами: vesuvio.ua, vesuvio.com.ua, pizza.com.ua.

Business Technologies Group
http://www.btg.kiev.ua

Сайт компанії Business Technologies Group. Приємно те, що вищеназвана компанія надає послуги з PR та консалтингу у різноманітних галузях і обрала саме нашу агенцію для власного PR-інструментарію в Інтернет. Даний сайт на даному етапі являє собою міні-візитівку презентаційного характеру, яка з часом претвориться на потужний корпоративний сайт. Вже зараз можна прийняти участь у семінарах компанії заповнивши інтерактивну анкету на сайті.

АКАНТ
http://www.akant.com.ua

Cайт корпорації АКАНТ, лідера серед організацій, які виконують всі роботи від вибору приміщення для банків та проектуання всіх банківських приміщень до повної здачі об'єктів під ключ. На сайті реалізована система онлайн-поновлення інформації та використано ряд іллюстрацій. Сайт користується хостинговою та поштовою системами нашої агенції.

DEFO
http://www.defo.com.ua

Сайт було розроблено на замовлення провідної української компанії, яка займається дизайном інтер'єру та нерухомості, а також є офіційним представником світових лідерів виробництва продукції для саун, басейнів та комплексів відпочинку. Більшість графічних елементів сайту є унікальними і створювались дизайнерами агенції виходячи із специфіки роботи клієнта та враховуючи його побажання.

Plaza Estate
http://www.plaza.com.ua

Замовник ООО Plaza Estate є одним з найвпливовіших гравців ринку нерухомості в Україні. Сайт виконано в корпоративних кольорах консорціуму та з використанням автентичних елементів дизайну та архітектури об'єктів, які перебувають у розпорядженні компанії.

ПЦ Герата
http://www.gerata.com.ua

Продюсерський Центр “Герата” займається проведенням концертів, фестивалів, презентацій, благодійних акцій та інших шоу-програм. Сайт розроблено в листопаді 2002 року.

 

Головна · Про агенцію · Клієнти · Послуги · Контакти