This version of the page http://forum.obozrevatel.com/viewtopic.php?p=294495 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2010-09-19. The original page over time could change.
ФОРум ОБОЗа :: Просмотр темы - Україні потрібна адміністративно-територіальна реформа?
АвтофорумFAQПоискПользователиГруппы Регистрация  Профильличные сообщенияВход

Новости
ФК Динамо Киев

 Сейчас обсуждаются 

Україні потрібна адміністративно-територіальна реформа?
На страницу 1, 2  След.
 
       Список форумов ФОРум ОБОЗа -> Соціологія & Социология
Предыдущая тема :: Следующая тема  

Адміністративно-територіальна реформа
Необхідна
 22%  [ 2 ]
Бажана
 33%  [ 3 ]
Небажана
 22%  [ 2 ]
Непотрібна
 22%  [ 2 ]
Мені байдуже
 0%  [ 0 ]
Всего голосов : 9

Автор Сообщение
Вадя Ротор
Аксакал форуму


Репутация: +106/–41    

Зарегистрирован: 18.12.2008
Сообщения: 2447
Откуда: Криве Озеро, КИЇВ

Вс 24.05.2009 13:32  

У 2005 році її хотіли провести (за це відповідав Роман Безсмертний) та якось те все загуло, й тепер влада про таку реформу не згадує.

На мою думку, вона дуже необхідна.
Я багато разів писав про необхідність скасування автономного статусу Криму і особливого статусу Севастополя. Зі мною, мабуть, погодяться всі, що не можна допускати, що у Сімферополі є "парламент республіки Крим", "уряд республіки Крим", "президент республіки Крим", а кримчани своєю столицею називають Сімферополь.

Якщо ми хочемо утримати Україну вкупі, необхідно, щоб і республіканський парламент був 1 на всю Україну, і уряд, і Президент, і столиця для всіх українців - лише Київ! Може, варто поділити Україну не на області, а на регіони з історичними назвами типу "Волинь", "Полісся" (Київська і частково Чернігівська область, а площу Києва і так збільшать), "Галичина", "Буковина", "Таврія".

Я пропоную об"єднати Крим із Херсонщиною в окремий регіон "Таврія", тоді Росії важче буде виголошувати тези про його відрив від України.

Хто яку модель адміністративно-територіального устрою України пропонує?
_________________
Гроші - це свобода! Я працюю, щоб заробити собі свободу. Таким чином, arbeit macht frei! www.vadiarotor.tv
Вернуться к началу
RONALD
Аксакал форуму


Репутация: +746/–64    

Зарегистрирован: 30.01.2007
Сообщения: 4084
Откуда: Україна-Польща

Вс 24.05.2009 14:36  

На мій погляд стороннього,УКРАЇНА вже дозріла до федерально-зе-
мельного укладу за типом ФРН.Тяжко дивитись на КИЇВ.Згубив,бідака,
власне обличчя.Геть заплив жиром.Інша справа --ЛЬВІВ.Обдертий,
занедбаний,переповнений бандарлогами в консервах на джипо-коліс
них фірах,але,--хоч дзяд,та лишився гоноровим.
_________________
SERVO PER AMIKECO.Meine Ehre --Treue.
Вернуться к началу
wizardy
Знавець


Репутация: +963/–18    

Зарегистрирован: 26.01.2008
Сообщения: 7573
Откуда: Киев

Вс 24.05.2009 15:26  

Вадя Ротор писал(а):
Я багато разів писав про необхідність скасування автономного статусу Криму і особливого статусу Севастополя. Зі мною, мабуть, погодяться всі, що не можна допускати, що у Сімферополі є "парламент республіки Крим", "уряд республіки Крим", "президент республіки Крим", а кримчани своєю столицею називають Сімферополь.

Особливий статус Севастополя зникне, коли ЧФ РФ піде з нього. Стосовно ж автономії...давайте не будемо зайвий раз рухати вугілля. Ця автономія має не так вже й багато повноважень...трохи більше, ніж у звичайної області. Поки не наведемо лад у державі, краще не змінювати статус Криму.
_________________
Не надо врать
Вернуться к началу
RONALD
Аксакал форуму


Репутация: +746/–64    

Зарегистрирован: 30.01.2007
Сообщения: 4084
Откуда: Україна-Польща

Вс 24.05.2009 16:34  

Вадя Ротор писал(а):
а кримчани своєю столицею називають Сімферополь.

Маю пропозицію до КРИМЧАН -- переназвати свою СТОЛИЦЮ у
СИМФОНІЄНЕАПОЛЬ-ібн-ПОНТО-ЕВКСІНСЬКО-ТАВРІЧЕСЬКИЙ.
_________________
SERVO PER AMIKECO.Meine Ehre --Treue.
Вернуться к началу
Вадя Ротор
Аксакал форуму


Репутация: +106/–41    

Зарегистрирован: 18.12.2008
Сообщения: 2447
Откуда: Криве Озеро, КИЇВ

Вс 24.05.2009 21:10  

RONALD писал(а):
На мій погляд стороннього,УКРАЇНА вже дозріла до федерально-зе-
мельного укладу за типом ФРН.

Абсолютно не згоден. Федералізм порве Україну, бо кожен царьок у своїй області буде тягти "ковдру" на себе. Єдине, що може втримати Україну докупи (принаймні на даному етапі розвитку) - унітарність і сильна центральна влада.
_________________
Гроші - це свобода! Я працюю, щоб заробити собі свободу. Таким чином, arbeit macht frei! www.vadiarotor.tv
Вернуться к началу
RONALD
Аксакал форуму


Репутация: +746/–64    

Зарегистрирован: 30.01.2007
Сообщения: 4084
Откуда: Україна-Польща

Пн 25.05.2009 16:39  

Вадя Ротор писал(а):
RONALD писал(а):
На мій погляд стороннього,УКРАЇНА вже дозріла до федерально-зе-
мельного укладу за типом ФРН.

Абсолютно не згоден. Федералізм порве Україну, бо кожен царьок у своїй області буде тягти "ковдру" на себе. Єдине, що може втримати Україну докупи (принаймні на даному етапі розвитку) - унітарність і сильна центральна влада.

Ну це вже ми чули.Навіть --про "єдіную і нєдєлимую". Чим закінчи-
лось,всі бачили.Царьків в областях садить собі на шию тільки мазо-
хистське бидло.Невже ВИ,шановний вважаєте,що УКРАЇНСЬКИЙ
НАРІД є ще настільки тупорилий,безрадний,застрашений та опуще-
ний,що не може дати собі ради вибрати достойних і кращих серед
кращих у своїх теренах і серед своїх людей ? Мені залишається
тільки тішитись надією,що ВИ помиляєтесь.Або не хочете довіряти
власному народу.Або боєтесь його.Шкода,якщо так.
_________________
SERVO PER AMIKECO.Meine Ehre --Treue.
Вернуться к началу
громада
Ветеран форуму


Репутация: +122/–42    

Зарегистрирован: 08.11.2007
Сообщения: 732
Откуда: Украина

Пн 25.05.2009 17:00  

Адміністративно-територіальна реформа вимагає доволі значних капіталовкладень і , я вважаю, на сучасному етапі розвитку, м'яко кажучі, мало доречна. Окрім того це потягне за собою зміни в конституції, перевибори місцевих органів влади та т. ін. Але чи зміниться від цього щось на краще в найстражденнішій на сьогодні економіці? Навряд... А погіршення в соціальній сфері неминучі.
_________________
Зомбированным Юлей Григян посвящается...
Встань Тарасе, подивись до чого ми дожились
Вернуться к началу
Вадя Ротор
Аксакал форуму


Репутация: +106/–41    

Зарегистрирован: 18.12.2008
Сообщения: 2447
Откуда: Криве Озеро, КИЇВ

Пн 25.05.2009 17:04  

RONALD писал(а):
Царьків в областях садить собі на шию тільки мазо-
хистське бидло. Невже ВИ, шановний вважаєте,що УКРАЇНСЬКИЙ
НАРІД є ще настільки тупорилий,безрадний,застрашений та опуще-
ний,що не може дати собі ради вибрати достойних і кращих серед
кращих у своїх теренах і серед своїх людей?

Тут ідеться не про те, що я вважаю чи ні, а про життєву практику. Народ садить собі царьків на місцях і найчастіше дійсно не може дати собі ради вибрати достойних і кращих. Це життєва практика. Який висновок із цього випливає - невтішний.

Обирати, наприклад, Лёню Космоса мером двічі - це реально або тупість, або просто народний мазохізм. Треба, щоб змінилось не одне покоління, аби витравився цей мазохізм. А поки він є, державний устрій слід розраховувати з того, що маємо, а не орієнтуючись на ідеалістичні фантазії про те, яким має бути народ. Поки що він є таким, яким є.

Дайте вгадаю, чому Ви завели мову про федеральні землі. Ви з Галичини і хочете її автономності. Вірно?
_________________
Гроші - це свобода! Я працюю, щоб заробити собі свободу. Таким чином, arbeit macht frei! www.vadiarotor.tv
Вернуться к началу
Вадя Ротор
Аксакал форуму


Репутация: +106/–41    

Зарегистрирован: 18.12.2008
Сообщения: 2447
Откуда: Криве Озеро, КИЇВ

Пн 25.05.2009 17:07  

громада писал(а):
погіршення в соціальній сфері неминучі.

Які, наприклад?
_________________
Гроші - це свобода! Я працюю, щоб заробити собі свободу. Таким чином, arbeit macht frei! www.vadiarotor.tv
Вернуться к началу
aagk2
Знавець


Репутация: +753/–2    

Зарегистрирован: 23.05.2008
Сообщения: 5887
Откуда: очень Дикое Поле

Пн 25.05.2009 17:08  

громада писал(а):
Адміністративно-територіальна реформа вимагає доволі значних капіталовкладень і , я вважаю, на сучасному етапі розвитку, м'яко кажучі, мало доречна. Окрім того це потягне за собою зміни в конституції, перевибори місцевих органів влади та т. ін. Але чи зміниться від цього щось на краще в найстражденнішій на сьогодні економіці? Навряд... А погіршення в соціальній сфері неминучі.



Хочу вас поддержать. А-Т реформа дело очень непростое и требует изменения всей законодательной базы государства. Да и на местном уровне сидят "достойные", которые не в коем случае не отдадут власть. И пользуясь неограниченной властью обдирать будут всех с утроенной энергией, а управы на них уже не будет. Местная "мафия" сильна и пока ей не будет нанесён урон толку от реформы не будет, а будет только вред. ИМХО.
_________________
я такий щасливий, я такий щасливий, бо
Вернуться к началу
Украинский
Знавець


Репутация: +720/–249    

Зарегистрирован: 24.06.2007
Сообщения: 5207


Пн 25.05.2009 17:14  

Вадя Ротор писал(а):
Єдине, що може втримати Україну докупи (принаймні на даному етапі розвитку) - унітарність і сильна центральна влада.

вот так же думал Михал Сергеич Горбачев, когда прибалты предлагали подписать новый союзный договор... принял бы... и не было бы нэзалэжной... а в Союзе была сильная центральная власть, КПСС, сильная армия, КГБ и забитый советский народ... чего в Украине ныне не наблюдается... ни первого, ни второго, ни...
_________________
Широчезна рiдна Україна.
Все тут є: лicи, рiчки й поля.
Де iще – скажiть менi – людина
На дурняк так дихать полюбля! ©
Вернуться к началу
громада
Ветеран форуму


Репутация: +122/–42    

Зарегистрирован: 08.11.2007
Сообщения: 732
Откуда: Украина

Пн 25.05.2009 17:28  

Вадя Ротор писал(а):
Які, наприклад?

Наприклад з двох обласних лікарень при об'єднанні областей залишиться одна, при об'єднанні районів та ж біда. А царки залишаться, їм навіть буде краще - більшу територію обдиратимуть. Наприклад, у нас пропонували об'єднати три райони, відпровідно позакривати в приєднаних районах районні лікарні. Державі краще - менше коштів на охорону здоров'я, а бабці, яка буде за 40-60 км їхати на прийом до кардіолога ( цей спеціаліст зараз один на район, а буде один на три)? Може і не доїхати. Так що нікому окрім царків користі від АТР не буде. Ну може ще почуття глубокого морального задоволення окремих представників вкрай свідомих верств населення.
Вадя Ротор писал(а):
варто поділити Україну не на області, а на регіони з історичними назвами типу ...
Тоді Крим доведеться віддавати татарам, щоб відновити історичну справедливість. А вони швидше схочуть бути автономією в складі Туреччини.
_________________
Зомбированным Юлей Григян посвящается...
Встань Тарасе, подивись до чого ми дожились
Вернуться к началу
Вадя Ротор
Аксакал форуму


Репутация: +106/–41    

Зарегистрирован: 18.12.2008
Сообщения: 2447
Откуда: Криве Озеро, КИЇВ

Пн 25.05.2009 17:33  

громада писал(а):
Вадя Ротор писал(а):
варто поділити Україну не на області, а на регіони з історичними назвами типу ...
Тоді Крим доведеться віддавати татарам, щоб відновити історичну справедливість. А вони швидше схочуть бути автономією в складі Туреччини.

Тільки не кажіть, що не чули про народ Таври, який у давнину жив у Криму - задовго до того, як орда нанесла туди з Азії татар.
Вадя Ротор писал(а):
Я пропоную об"єднати Крим із Херсонщиною в окремий регіон "Таврія"

_________________
Гроші - це свобода! Я працюю, щоб заробити собі свободу. Таким чином, arbeit macht frei! www.vadiarotor.tv
Вернуться к началу
Вадя Ротор
Аксакал форуму


Репутация: +106/–41    

Зарегистрирован: 18.12.2008
Сообщения: 2447
Откуда: Криве Озеро, КИЇВ

Пн 25.05.2009 17:37  

громада писал(а):
з двох обласних лікарень при об'єднанні областей залишиться одна, при об'єднанні районів та ж біда.

Жодної біди! Просто деякі лікарні втратять статус обласних, але самі вони нікуди не дінуться, і люди, що там працюють та обслуговуються - будуть, як і раніше, працювати й обслуговуватись.
_________________
Гроші - це свобода! Я працюю, щоб заробити собі свободу. Таким чином, arbeit macht frei! www.vadiarotor.tv
Вернуться к началу
RONALD
Аксакал форуму


Репутация: +746/–64    

Зарегистрирован: 30.01.2007
Сообщения: 4084
Откуда: Україна-Польща

Пн 25.05.2009 17:38  

[quote="Вадя Ротор"]
RONALD писал(а):
Ви з Галичини і хочете її автономності. Вірно?

Ага ! Хочу,аж муркочу !.І, навіть, більше --повернення Магдебургського
права для ЛЬВОВА і КИЄВА. І --перенесення столиці УКРАЇНИ до
якогось федерального села.Наприклад -- до БАТУРИНА. У нас і так
при владі селюхи.Тож нехай собі на хуторі своїх "бабочок" з бжджола
ми лапають, а шляхетним міщанам дадуть спокійно жити і чесно зароб-
ляти,та творчо працювати,а не "пахати".Ось.
_________________
SERVO PER AMIKECO.Meine Ehre --Treue.
Вернуться к началу
Показать сообщения:   
       Список форумов ФОРум ОБОЗа -> Соціологія & Социология Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на Обозреватель обязательна. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.
© 2010 Первый информационный портал «ОБОЗ.ua - Обозреватель». Все права защищены.


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Русская поддержка phpBB