This version of the page http://www.energia.lviv.ua/News.aspx?newsId=1367 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2010-06-18. The original page over time could change.
СК Енергія - Енергія - Тайм: 3-4: (Фінал)
Карта Сайту
Попередній матч
Коментарі
Микола Сич, головний тренер «Енергії»
-На кожну гру ставлю завдання перемогти. Хоч ми і програли у Харкові, але по грі ми нічим не поступалися. Інколи навіть переважали суперника. Проти «Локомотива» грати на виїзді завжди важко. Остання гра – яскраве цьому підтве Далі...
Євген Ривкін, головний тренер «Локомотива»
-До цього матчу у турнірній таблиці усе було ясно. Зважаючи на це, гравців важко налаштовувати на такі матчі. Тут немає мотивації. Головна мотивація для гравців – вболівальники, які прийшли підтримати команду. Можливо, саме з Далі...
Голосування

Який матч "Енергіїї" у сезоні вважаєте найкращим?

Проголосувати
Спонсори
Енергія - Тайм: 3-4: (Фінал)

Сьогодні, на наш сайт проведе on-line трансляцію матчу 1/4 фіналу Кубка України між командами "Енергія" (Львів) - "Тайм" (Львів). Початок репортажу, з харківського палацу спорту "Локомотив ім. Г. Кирпи", о 14:15

Команди розпочали матч у таких складах:
"Енергія": Кардаш, Романов, Струк, Петрушин, Ільницький
"Тайм": Лисенко, Овсянніков, Кондратюк,Легчанов

2 хвилина: Обидві команди обмінялися ударами по воротах. У складі "Тайму" пробив Легчанов, у складі "Енергії" - Ільницький. В обох випадках воротарі обох команд були на висоті.
2 хвилина: Г-О-Л! Перша небезпечна атака "Тайму" завершується взяттям воріт. Красиву комбінацію влучним ударом завершив Денис Овсянніков.
3 хвилина: Г-ООО-Л! "Енергія" доволі швидко відігралася. Ільницький завдав удару по воротах і мяч, зрикошетивши від когось з гравців "Тайму", опинився у воротах.
6 хвилина: Контраатака "Тайму" ледь не завершилася голом. Дмитро Бондар обіграв захисника і Кардаша, після чого пробив по воротах. На щастя для "Енергії", гравцю "Тайму" удар не вдався.
8 хвилина: "Тайм" грає "першим" номером, "Енергія" будує свою гру на контратаках.
10 хвилина: Удар Кондратюка блокують захисники "Енергії". Після цього Сергій Якунін "стріляє" по воротах метрів із 10-ти. Мяч пролетів мимо воріт.
12 хвилина: Г-О-Л! Після розіграшу чудової комбанації гол у ворота "ЕнергіЇ" забиває Валерій Легчанов.
14 хвилина: Макаєв пробив з "вбивчої" позиції, але Кардаш перевів мяч на кутовий.
15 хвилина: "Тайм" заробляв штрафний. Легчанов метрів із 12-ти пробив у захисника і "сфера" відлетіла за межі майданчика.
16 хвилина: Романов пробиває по воротах метрів із 8-ми. "Тайму" пощастило - удару Михайла забракло влучності.
16 хвилина: "Енергія" - 4 фол
18 хвилина: Рогачов обіграв захисника, однак пробив мимо.
19 хвилина: "Енергія" - 5 фол
19 хвилина: Ільницький наркутив захисника на куті майданчика, однак пробити належним чином не зміг.
20 хвилина: Г-ООО-Л! Романов обікрав Якуніна біля власного штрафного майданчика, протягнув мяч через увесь майданчик і пробив повз Лисенка - 2:2. Через секунду-другу прозвучала сирена.

Перший тайм завершено

21 хвилина: Задорожний пробив після передачі з кутогово. Лисенко не мав проблем. Воротар "Тайму" спокійно зафіксував мяч.
22 хвилина: Тригубця вивели сам на сам із Лисенко, проте Сергій з гострого кута пререграти воротаря суперника не зміг.
23 хвилина: Легчанов "стріляє" по воротах метрів із 13-ти. Кардаш парирував удар.
24 хвилина: Кондратюк метрів із 10-ти завдає удару по воротах після красивої комбінації. Мяч пролдетів над воротами.
25 хвилина: "Енергія" побудувала власну на контатаках. "Таймівці" діють першим номером.
25 хвилина: "Тайм" - другий фол.
26 хвилина: "Тайм" - третій фол.
26 хвилина: Дуже небезпечний момент створила "Енергія". Тригубець з Федюком організували собі вихід проти Лисенка. Сергій віддав передачу на Андрія, який пробив в Лисенка. Мяч вийшов на кутовий.
29 хвилина: "Тайм" - четвертий фол. "Енергія" - другий фол.
31 хвилина: Г-О-Л! "Тайм" вийшов вперед. Гол за "Тайм" забив Кондратюк Олександр.
34 хвилина: Струк дуже небезпечно пробив з гострого кута. Лисенка з великими труднощами перевів мяч на кутовий.
36 хвилина:Г-О-Л! Вихід Лечанов, Кондратюка та Овсяннікова проти одного захисника "Енергії" завершився результативно. Валерій віддав пас на Олександра, а той на Дениса. Останній не схибив - 4:2 - переду "Тайм".
36 хвилина: "Енергія" взяла тайм-аут, після чого Задорожний вийшов пятим польовим.
38 хвилина: "Тайм" бере тайм-аут.
39 хвилина: Петрушин не забив з метра після передачі партнера.
40 хвилина: Легчанов вийщов пятим польовим гравцем у "Тайму" і "Енергія" одразу ж забила. Гол видався доволі курйозним. Ільницький бив по воротах, а, мяч перестибнувши через ногу Легчанова, залетів у ворота.

Матч завершено. "Тайм" виходить до півфіналу Кубка України.