This version of the page http://4travel.com.ua/materials/material/60/ (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2010-06-06. The original page over time could change.
Полезные советы :: 4travel
Главная Каталог Акции Новинки Распродажа
Новости Статьи Полезные советы
О нас Контакты Сервис Доставка Оформление заказа
Товаров: 0 шт
На сумму: 0 грн

Як зібрати валізу?

Життя сучасної ділової людини, як правило, пов'язане з численними відрядженнями. Інші бувалі мандрівники готові у будь-який момент відправитися хоч на край світу - «дорожня валізка» у них завжди під рукою, а більшість ще тільки починають освоювати премудрощі кочового життя, і тягають з міста в місто величезні валізи і сумки.

Це не біда: декілька корисних порад, невелике тренування - і будь-який, навіть найсамостійніший чоловік буде завжди готовий до освоєння нових земель і ринків збуту.

1. Базовий багаж для короткої поїздки (два-три дні)

Основний набір - костюм, брюки, краватка, пара сорочок, дві зміни білизни. Якщо це не настільки ділова поїздка, то костюм, брюки, краватка міняються на куртку, джинси, блейзер і тому подібне Бажано, щоб всі предмети одягу поєднувалися між собою за кольором і були виготовлені з матеріалів, що не мнуться. До цього слід додати туалетне приладдя, а також светр і плащ або плавки - залежно від напряму вашої поїздки.

У мене вдома є список речей, які можуть знадобитися в поїздці. З ним я звіряюся перед тим, як поїхати, наприклад, на море. Адже зазвичай в суєті забуваються такі дрібниці, як нитки з голкою, зарядний пристрій до мобільного, ліхтарик, маленький рушник, крем для рук і так далі. Залежно від того, хто і куди їде.

2. Мистецтво укладання

Абияк речі закидаються у валізу тільки у разі великого сімейного скандалу. У всіх інших ситуаціях освоєння премудрості укладання багажу заощадить вам немало часу і нервів після прибуття в пункт призначення.

На дно укладають складені брюки. Потім сорочки. Дуже зручно пакувати їх в пакети, що герметично закриваються, - повітряний прошарок, що утворюється, перешкодить їм сильно зім'ятися. Далі розкладаєте дрібні предмети в призначені для цього бічні кишені. Порожнечі заповнюєте шкарпетками і згорнутими предметами білизни. На одяг кладете упаковані черевики і футляр з туалетним приладдям. Зверху - піджак, заздалегідь вивернувши його підкладкою назовні і склавши удвічі.

3. Що залишити при собі

Ніколи не здавайте в багаж записник, документи, необхідні вам ліки, мобільний телефон, гроші і будь-які цінні речі, габарити яких дозволяють помістити їх в особисту сумку або пакет середніх розмірів.

Крім того, в дальніх подорожах вам можуть стати в нагоді надувна подушка, набір туалетного приладдя, змінний комплект білизни. Бувалі мандрівники також беруть з собою нейлоновий легкий мішок (для брудної білизни), електричний адаптер, замок з цифровим кодом, складану дорожню праску і пояс з кишенями для грошей і документів - від вуличних злодюжок не застрахований ніхто.

Вдалої подорожі!

http://shkolazhizni.ru

http://buket.ck.ua