This version of the page http://www.bank.kiev.ua/main.php?cPath=468_476 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2010-04-29. The original page over time could change.
Банк Киев
ENG | КАРТА САЙТУ

ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ


Головна сторінка ПРЕС-ЦЕНТР Послуги Про банк Оголошення Контакти Державні закупівлі

ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ  >  Порядок розгляду скарг, поданих учасниками до моменту укладання договору про закупівлю

ПОРЯДОК

Публічне акціонерне товариство

“Акціонерний комерційний банк «Київ”

 

ВТовари

 

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

 

рішенням тендерного комітету

 

  Протокол2 від 16 грудня 2009 року      

 

 

 

 ГОЛОВА ТЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ

 

______________________В.В. Соловйова

                                        " 16 " _грудня____ 2009 р.

м.п.

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОРЯДОК

розгляду скарг, поданих учасниками

до моменту укладення договору про закупівлю

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Київ

 2009

1. Загальна частина

1.1. Керуючись Положенням про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти» затвердженим постановою Кабінету міністрів України від 17.10.2008р. №921(зі змінами) (далі «Положення (921-2008-п)») та  Положенням про Тендерний комітет Публічного акціонерного товариства «Акціонерний комерційний банк «Київ» встановлюємо порядок розгляду скарг, поданих учасниками процедур закупівель товарів, робіт і послуг до моменту укладення договору про закупівлю (далі  «Порядок»).

1.2. Цей   Порядок   визначає   процедуру   розгляду   скарг   Тендерним комітетом Публічного акціонерного товариства «Акціонерний комерційний банк «Київ» (далі «Замовником»),  поданих учасниками процедур закупівель до моменту укладення договору про закупівлю.

     Терміни, викладені в цьому Порядку,  вживаються  у  значенні, наведеному  в  Положенні (921-2008-п).

 

2. Суб’єкти оскарження

2.1. Будь-який учасник процедури закупівлі  (далі  -  учасник), який  вважає,  що  він  зазнав  або може зазнати збитків унаслідок порушення Замовником процедур закупівель,  установлених Положенням (921-2008-п),  може  оскаржити рішення,  дії або бездіяльність

Замовника відповідно до цього Порядку.

2.2. Учасником процедур закупівель товарів, робіт та послуг може бути фізична чи юридична особа (резидент або нерезидент), що підтвердила намір взяти участь у процедурі закупівлі та подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах при проведенні процедури закупівлі в одного учасника. Філія (представництво) юридичної особи може бути учасником процедури закупівлі лише у разі, коли юридична особа надає їй відповідні повноваження.

 

3. Обєкт оскарження

3.1. Об’єктом оскарження є дії, рішення чи бездіяльність Замовника під час здійснення закупівель товарів, робіт і послуг згідно Положення (921-2008-п) до моменту укладання договору про закупівлю.

3.2. Об'єктом оскарження не може бути:

     - зроблений Замовником вибір процедури закупівлі;

     - рішення Замовника про відхилення всіх тендерних пропозицій.

 

4. Вимоги щодо оформлення скарги

4.1. Скарга   повинна   бути   викладена  українською  мовою  і оформляється:

     учасником -   юридичною   особою:   на  бланку,  за  підписом уповноваженої особи, та скріплюється печаткою юридичної особи;

     учасником -   фізичною   особою:  за  підписом  учасника  або уповноваженої ним особи.

4.2. Скарга повинна містити:

     а) відомості про  учасника:  найменування,  місцезнаходження, телефони  -  для  юридичних осіб;  прізвище,  ім'я та по батькові, місце проживання - для фізичних осіб;

     б) відомості про Замовника:  найменування,  місцезнаходження, телефони,  телефакс,  прізвище,  ім'я  та   по   батькові   особи, відповідальної за здійснення процедур державних закупівель;

     в) відомості про процедуру закупівлі:  вид процедури, предмет закупівлі, місце проведення процедури закупівлі;

     г) викладення  змісту  підстав,  у  зв'язку  з   якими   вона подається;

     д) інформацію,  у  тому  числі  документи (за наявності),  що підтверджують порушення Замовником процедур закупівель;

     е) номер  оголошення та номер інформаційного бюлетеня "Вісник державних закупівель",  у якому було опубліковано  оголошення  про проведення процедури закупівлі відповідно до законодавства;

     ж) копію довідки про включення учасника до Єдиного державного реєстру  підприємств та організацій України - для юридичних осіб -резидентів  (для  нерезидентів  указується  країна  реєстрації,  а замість   ідентифікаційного  коду  за  Єдиним  державним  реєстром

підприємств та організацій України указується ідентифікаційний код із легалізованого витягу з торговельного, банківського чи судового реєстру або  реєстраційного  посвідчення  місцевого  органу  влади іноземної держави про реєстрацію юридичної особи);

     з) документ,   що  підтверджує  подання  учасником  тендерної (цінової) пропозиції;

     и) вимоги скарги.

4.3. Учасник  процедур  державних закупівель має право включати до скарги й іншу інформацію, що стосується предмета скарги.

     Оформлена скарга  скріплюється швидкозшивачем з нанесенням на титульному аркуші дати та вихідного номера  скарги    разі  його присвоєння).   Усі  копії  документів,  що  додаються  до  скарги, завіряються печаткою учасника,  який подав скаргу,  якщо учасник є

юридичною особою.

 

 

5. Терміни подачі скарги

5.1. До  укладення  договору  про  закупівлю  скарга  з приводу порушення Замовником процедури закупівлі або прийнятих рішень, дій чи  бездіяльності  подається  учасником,  що  бере  в  ній участь, Замовнику не пізніше ніж протягом 15 календарних днів з дня настання підстави для її подання, але не пізніше моменту укладення договору про закупівлю. 

5.2. Замовник або Мінекономіки може не розглядати скаргу, якщо вона була подана пізніше ніж протягом 15 календарних днів з дня  настання  підстави для її подання. У  разі  залишення  скарги  без   розгляду   Замовник повідомляє  про  це  учасника,  який подав скаргу в десятиденний строк.

     Рішення Замовника   про   залишення  скарги  без  розгляду оформляється листом.

5.3. Днем настання підстави для  подання  скарги  вважається  день допущення Замовником порушення процедури закупівлі.

5.4. У разі  коли  оскаржується  кілька  рішень,  дій,   а   також бездіяльність  Замовника,  строк,  необхідний  для подання скарги, відраховується від дати останнього за часом такого рішення, дії, а також бездіяльності.

 

  

6. Процедура оскарження

 

6.1. Скарга з приводу порушення Замовником процедури закупівлі або прийнятих рішень, дій чи бездіяльності подається учасником, що бере в ній участь, Замовнику або Мінекономіки.

6.2. У разі надходження скарги на адресу Замовника тендерний комітет здійснює належний її розгляд відповідно до вимог Порядку та Положення про тендерний комітет.

6.3. У разі надходження скарги на адресу Замовника, Голова тендерного комітету готує письмові роз’яснення Голові правління ПАТ «АКБ «Київ» стосовно отриманих на його адресу скарг від учасників процедур закупівель щодо можливих порушень процедур закупівель.

6.4. Тендерний комітет Замовника розглядає подані скарги на засіданнях тендерного комітету з відповідним протоколюванням.

6.5. Тендерний комітет Замовника повинен не пізніше п’яти робочих днів після отримання скарги повідомити учасника, який подав скаргу та учасника-переможця процедури закупівлі про її зміст, час та місце розгляду.

6.6. Під час розгляду скарги зазначені особи мають право взяти участь у її розгляді.

6.7. У разі подання учасником процедури закупівлі скарги до Мінекономіки, учасник має протягом трьох робочих днів з дня подання проінформувати про це Замовника.

 

7. Зупинення процедури закупівлі

 

7.1. У разі подання учасником процедури закупівлі скарги до Замовника з дотриманням термінів подачі  та вимог щодо оформлення скарги, передбаченими розділами  4, 5 Порядку Замовник зупиняє процедуру закупівлі на строк, що не може перевищувати 20 робочих днів з дати отримання скарги Замовником.

7.2. Датою зупинення процедури закупівлі вважається дата прийняття Замовником або Мінекономіки рішення про зупинення процедури закупівлі.

7.3. Після закінчення зазначеного строку Замовник має право продовжити відповідну процедуру закупівлі, крім випадку, коли Мінекономіки прийняло в установленний строк рішення про відміну торгів або визнання результату торгів недійсними.

 

8. Результати розгляду скарги

 

8.1. Тендерний коміте Замовника приймає протягом 20 робочих днів з дня отримання скарги обґрунтоване рішення, в якому зазначаються:

- у разі, коли скаргу не задоволено, - причини прийняття такого рішення;

у разі, коли скаргу задоволено повністю або частково, - заходи, що вживатимуться для врегулювання конфлікту.

8.2. Рішення про результати розгляду скарги учасника процедури закупівель приймається простою більшістю голосів від кворуму, який становить три члени тендерного комітету. У разі равного розподілу. У разі рівного розподілу голосів голос голови тендерного комітету є вирішальним.

8.3. Рішення тендерного комітету про розгляд скарги учасника процедури закупівель оформляється протоколом, який підписують усі члени тендерного комітету.

8.4. Рішення про розгляд скарги надсилається тендерним комітетом Мінекономіки  протягом трьох робочих днів з дня його прийняття.

8.5. Примірник рішення за результатами розгляду скарги надсилається тендерним комітетом протягом пяти робочих днів з дня прийняття учаснику, який подав скаргу.

8.6. У разі виявлення за скаргою учасників порушень установленого порядку проведення процедури закупівлі, які впливають на об'єктивність визначення переможця процедури закупівлі або призводять до дискримінації учасників, Мінекономіки має право відмінити процедуру закупівлі, визнати результати такої процедури закупівлі недійсними, зобов'язати Замовника розпочати нову процедуру закупівлі.

8.7. Рішення Мінекономіки про визнання результатів процедури закупівлі недійсними є обов'язковим як для  тендерного комітету Замовника, так і для учасників.

8.8. Примірник рішення за результатами розгляду скарги Мінекономіки протягом п'яти робочих днів з дня його прийняття надсилає учаснику, який подав скаргу,

8.9. Замовник після отримання рішення за результатами розгляду скарги здійснює видатки:

- у разі відміни процедури закупівлі, визнання результатів процедури закупівлі недійсними, зобов'язання Замовника провести нову процедуру закупівлі - поновлення платежів з рахунків ПАТ «АКБ «Київ» згідно з узятим фінансовим зобов'язанням здійснюється після надання тендерним комітетом Замовника документів, що підтверджують результати проведення нової процедури закупівлі;

- у разі, коли рішення Мінекономіки не передбачає відміни процедури закупівлі, визнання результатів процедури закупівлі недійсними, в рішенні відсутнє зобов'язання Замовника провести нову процедуру закупівлі, - поновлення платежів з рахунка Замовника згідно з узятим фінансовим зобов'язанням здійснюється відповідно до документів, що підтверджують результати проведення процедури закупівлі.

9. Заключні положення

9.1. Цей Порядок складений на 5 сторінках в 1 примірнику, прошитий, пронумерований та скріплений печаткою ПАТ «АКБ «Київ».

9.2. Оригінал Порядку зберігається у секретаря тендерного комітету ПАТ «АКБ «Київ».

9.3. Порядок оприлюднюється шляхом розміщення в Інтернеті на власному веб-сайті Замовника протягом десяти календарних днів з дати його затвердження.

 

 

Голова тендерного комітету                                                                               В.В. Соловйова

 

 

 

 

Україна, 01030, Київ-30
вул. Б.Хмельницького, 16-22
(044) 206-5188
На головну | Головна сторінка | ПРЕС-ЦЕНТР | Послуги | Про банк | Оголошення | Контакти | Державні закупівлі