This version of the page http://daily.lviv.ua/?newsid=896 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2010-03-02. The original page over time could change.
Евакуація обіцянок :: "Щоденний Львів" - Головний портал Львова
Зробити стартовою | Все про Євро-2012 у Львові - Спілкуйтесь із львів'янами
 

На головну

Екскурсія нове
Віртуальний Львів н
Мандрівка Львовом
Про Львів
Про Львівщину
Пам'ятки
Олеський замок
Церкви Львівщини
Пам'ятники Львова
Символіка Львівщини
Герби Львівщини
ЄВРО-2012 Львів
Радіо порталу
Аудіопрограми
Відеопрограми
Пишуть про Львів
Новини Львова
Імпорт
Розсилання
RSS
Архів
Погода Львова
Імпорт погоди
Сателітарна карта
Карти Львова
Львова та Львівщини
Центру Львова
Довідка Львова
Організації Львова
Мешканці Львова
Розваги Львова
Кіноафіша Львова
Клуби Львова
Відпочинок у Львові
Турфірми Львова
Парки Львова
Ресторани Львова
Кав'ярні Львова
Готелі Львова
Культура
Класична музика
Музеї Львова
Театри Львова
Транспорт нове
Фінанси
Банки Львова
Електротехніка
Фотогалерея
Відеогалерея
Веб-камери нове
Надішліть листівку
Чат Львова
Оголошення Львова
Веб-каталог Львова
Відгуки про нас
Контакти

Наша кнопка 

Код нашої кнопки

Фотогалерея 


На головну Архів новин  
18/01/06
Евакуація обіцянок

Наміри міської влади, які керівництво Львова неодноразово проголошувало з неабияким пафосом, стосовно очищення площі Ринок від машин – мовляв, не дозволимо паркуватися не лише на площі Ринок, а й на центральних вулицях – Дорошенка, Січових Стрільців і Франка – досі залишаються голослівними.

Учора о 12-й годині кореспондент нарахував ні багато ні мало, а 28 припаркованих авто на площі Ринок. Щоправда, розташовані вони були доволі цікаво: перед фасадом Ратуші було відносно “чисто”, але обабіч міської ради машин стояло хіба що трохи менше, ніж завжди.

Тим часом в. о. міського голови переконаний, що насправді автомобілів стало менше. Він заявив, що вранці їх не було зовсім. Як запевнив пан Сірик, “автомобілів стало менше”, оскільки чиновники Ратуші та депутати більше не паркують тут своїх машин. Зрештою, щодо депутатів, то варто зауважити: частина з них з’являється лише раз на два тижні на пленарні засідання сесії, тож їхні авто великої “погоди” не роблять. Сам пан Сірик у тому, що машин стало дещо менше, бачить уже “добрий знак” і мало не ознаку громадянського суспільства. “Фактор евакуатора зіграв свою роль, автомобілів на площі практично не паркують, – переконаний він. – А щодо депутатів, то хочу подякувати їм за розуміння”.

Не хотілося б проводити паралелей, але торік екс-міський голова Любомир Буняк не бачив снігу, який завалив півміста і практично заблокував рух.

Щоправда, говорить пан Сірик, у тому, що авто вчасно не вивозять, винуваті не стільки працівники муніципальної міліції, скільки “даішники”, без яких не можна викликати евакуатор і відвозити машину на штрафмайданчик. “Працівники ДАІ працюють нерегулярно”, – скаржиться він. Тож з його слів випливає, що, мабуть, саме даішники винуваті в тому, що майже за тиждень із площі Ринок евакуювали... аж п’ять машин.

Підтвердив слова пана Сірика й начальник муніципальної дружини міста Ярослав Війтович. Як повідомив пан Війтович, з евакуацією справді є проблеми. Адже на площі Ринок мав би постійно чергувати наряд працівників ДАІ, без якого муніципали не можуть відвезти авто на штрафмайданчик. А наразі цей наряд чергує не завжди, відтак “смикати” евакуатор недоцільно. Як пояснив начальник муніципальної дружини, ДАІ мотивує свою нерегулярну роботу тим, що бракує кадрів. До того ж, тривають навчання, до яких залучено працівників ДАІ, відтак їм не до площі Ринок. Водночас, говорить пан Війтович, “рішення виконкому ніхто не скасовував, і дорожні знаки встановлено”.

У свою чергу, представники ДАІ міста висловлюють здивування стосовно претензій пана Сірика. Як розповів начальник відділення організації дорожнього руху першого міжрайонного відділу ДАІ, на центральній площі міста постійно чергує екіпаж інспекторів, незважаючи на те, що вони не мають дотичності до самої евакуації авто, а лише юридично допомагають муніципалам. “Згідно з розпорядженням Зеновія Сірика, представники ДАІ присутні під час евакуації автотранспорту із площі Ринок лише для написання протоколів, – розповів він. Якщо власник погоджуться заплатити штраф і забрати з-під Ратуші автомобіль, працівники ДАІ складають відповідний документ. За все інше відповідальна муніципальна дружина. Тобто евакуацію транспортних засобів можна проводити і без ДАІ”.

Усі авто, якщо, звісно, власник добровільно не зголоситься, муніципальна дружина забирає евакуатором на арештмайданчик. Як розповіли в автоінспекції, власники залізних коней (яких, слід зауважити, в муніципалів назбиралося не густо), мають шукати їх за адресою відомчого медвитверезника, який підпорядкований муніципальній дружині. Адже саме тут розташована стоянка, на яку доправляють затримані авто.

За словами пана Війтовича, загалом на штрафмайданчик потрапило лише дві машини. Власники ще трьох встигли схаменутись і забрати автомобілі з площі, оплативши всі витрати на виклик евакуатора.

”Львівська газета”

Коментарі  

Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини Львова та області 
  • Львівська крайова організація Народного Руху України закликає усі проукраїнські парламентські сили не піддаватися на політичні торги з Партією регіонів
  • Литвин оголосив про розпуск парламентської коаліції
  • Польща профінансує 39 проектів в "убогій" Україні
  • В Україні фінішував підкомпонент Програми порогових країн американського фонду «Виклики тисячоліття» «Реформа системи виконання судових рішень та нотаріату»
  • Податкова служба Львівської області в січні-лютому 2010 року до бюджетів усіх рівнів зібрала 996 млн грн
  • Львів’яни можуть вирішувати справи у своєму районі
  • Цілодобове водопостачання цілком залежить від львів’ян
  • Помер журналіст «Українського тижня» Василь Васютин
  • У Львові спечуть двометрову шоколадну Ратушу
  • 5-6 березня 2010 року львівські пластуни вшанують пам'ять героя України Романа Шухевича
  • Львівські параолімпійці готуються до виступу у Ванкувері

 Ми розсилаємо новини для 619 осіб та організацій[Долучитись]

Пишуть про Львів 
  • Тоді, в Західній Україні... Герої України — наші, українські герої
    Бажання поділитися спогадами виникло в мене після появи указу президента про присвоєння Степанові Бандері звання Героя України

  • «Потрібна секта журналістів сьомого дня»
    Вахтанг Кіпіані та Андрій Куликов закликали львівських журналістів до гідності, відповідальності й опору політичному тискові

  • Україна проклала електронну дорогу до Європи
    Академії наук України і Польщі домовилися про з’єднання на українсько-польському кордоні української оптоволоконної магістралі «УАРнет» та польської «Піонер»

Усі цікаві статті про Львів тут

Новини від RedTram 
Завантаження...

Оголошення NEW 
Авто / Мото
Знайомства
Комп'ютери
Нерухомість
Робота
Суспільство
Послуги
Різне


Андрій Іонов: "Життя - спосіб існування думки"
(Повний текст чату)

Одного разу в Римі
Жанр: романтична комедія
Сеанси: 10:30; 12:30; 14:40; 19:00
Милі кості
Жанр: драма, фентезі, триллер
Сеанси: 11:40; 14:00; 18:50; 21:10
Людина-вовк
Жанр: жахи, триллер
Сеанси: 14:30; 19:10
День Святого Валентина
Жанр: романтична комедія
Сеанси: 16:40

Курс Валют НБУ [02.03.10] USD 0.00 7.99   EUR 0.03 10.80   RUB 0.00 0.27   GBP 0.22 11.91   CAD 0.02 7.57   CZK 0.00 0.35   LVL 0.05 15.23   MDL 0.00 0.64   PLN 0.01 2.74  

Погода

Наші партнери

Kava.lviv.ua | Малеча - ресурс для сучасних батьків | Center.lviv.ua | Магазин цифрової фототехніки | Наше місто IF.UA
[Vox.com.ua] Портал українця | Грані туризму - портал новин | Видавничий дім "Чумацький Шлях" | Допоможи молитвою
Готелі, ресторани на карті Львова | Культурне життя Львова | Спілка кабельного телебачення України | muzprostir - Все про музику на одному сайтi! |

Мітки: львов, Львов, Львове, Львові, Львів, Львов, Щоденний Львів, Львов, Львов, Львов, Львов, Львов, Львов, Львов, Львов, Львов Львов Львов, Львов Львов, Lviv, Львова, карта Львова, Львов, Львів, Львівський, Львов, Львов, 3D панорама, Віртуальний Львів, Виртуальные туры, 3d-панорамы, ЄВРО-2012, ЄВРО 2012


Рекламуйтеся у нас | Політика приватності | Напишіть нам
© "Щоденний Львів" 1999-2009, Усі права застережено. Про нас