Номер 213 за 14.11.2009
ПОШУК
Розширений пошук
Республіка Крим  Херсонська  Запорізька  Донецька Луганська Дніпропетровська Харківська Миколаївська Одеська Кіровоградська   Полтавська Сумська Черкаська Чернігівська Київська   Вінницька Житомирська   Рівненська Хмельницька   Тернопільська Чернівецька Івано-Франківська Львівська Волинська Закарпатська
МЕНЮ
Архів
Про “УМ”
Реклама в “УМ"
Передплата на “УМ”
Контактна інформація
Архів опитувань
Карта сайту
РОЗСИЛКА
Підписатися
Відписатися
ОПИТУВАННЯ
  Чи є ви членом якоїсь партії?
так
ні
ще ні, але маю намір вступити
формально - так, але жодної участі у справах не беру
     

Так ось чий собака заритий!
Скандальна могила донедавна невідомого пса вивела на відомого господаря
Сергій ДОВГАЛЬ   

Як уже повідомляла «УМ», у Дніпропетровську зчинився неабиякий переполох з приводу несанкціонованого поховання донедавна невідомого собаки поруч із пам’ятником студентам, загиблим у роки війни. Ректор Дніпропетровського національного університету Микола Поляков звертається з цього приводу до всіх можливих інстанцій, але ні від кого нічого домогтися не може. Незважаючи на те, що собачу могилу поруч із пам’ятником загиблим студентам називає глумом над пам’яттю загиблих.


«Заморські дівчата» для гіпопотама
До українських бегемотів їдуть дві наречені з–за кордону
Ірина КИРПА   

В Одеському морському торговому порту позавчора зустріли двох самок бегемотів з Ізраїлю. Після морського круїзу «дівчатка» відправляться у гості до своїх наречених у зоопарки Миколаєва та Харкова. Знайти пристойних подруг для українських бегемотів вирішили співробітники Миколаївського зоопарку. Рік тому в них померла бегемотиха Стела. А її овдовілий друг на прізвисько Казимир від туги почав сохнути буквально на очах. Тривалі пошуки нової «половинки серця» для бегемота зоологи вели по зоопарках усього світу й, нарешті, знайшли пристойну «партію» в звіринці Тель–Авіва й навіть не одну, а одразу двох трирічних бегемотих.


Без нас росіяни не поїдуть
На Черкащині почали виробляти двигуни, здатні збільшити швидкість потягів до 160 кілометрів
Людмила НІКІТЕНКО   

Першу партію сучасних тягових двигунів для промислових електровозів відправили з Черкащини до Російської Федерації. Це власна розробка конструкторів Смілянського електромеханічного заводу. Підприємство, яке традиційно займається ремонтом електромашин рухомого складу залізничного та міського електротранспорту, взялося за нову для себе справу не випадково. «Сьогодні позиціонувати себе на ринку тільки як ремонтне підприємство, без створення своєї потужної конструкторської бази й запровадження нових розробок уже не можна. Адже конкуренція досить відчутна», — розповідає «УМ» голова правління ВАТ «Науково–виробниче підприємство «Смілянський електромеханічний завод» Євгеній Шаповалов, котрий очолив завод на початку року.


РОЗДIЛИ
ІнФорУМ
Політика
Регіони
Світ
Освіта
Кримінал
Минуле і думи
Культура
Спорт
Калейдоскоп
ПОГОДА
Погода в Києві і по всій Україні.
КУРСИ ВАЛЮТ

НБУ

ГОРОСКОП
НОВИНИ САЙТУ