This version of the page http://www.ukrprint.com.ua/info_1.php (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2009-07-01. The original page over time could change.
ВИРОБНИЦТВО. УкрпрінтЗахід
     
 


ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ФАЙЛІВ

 
Завантажити вимоги:

Формат файлів
Електронні оригінал-макети приймаються (для РС платформи) в наступних форматах:
PostScript level 3 (композитні)
Adobe PDF (композитні)
Adobe Illustrator
Adobe InDesign
Adobe Photoshop
CorelDraw (без використання ефектів)
QuarkXPress


Оригінал-макет
Оригінал-макет - це затверджений зразок продукції виготовлений в кольорі на паперовому носієві з файлів, наданих для друку.
Оригінал-макет повинен містити відмітки, вказуючі місця УФ-лакування, вирубки, тиснення і біговки.
Підтвердженням коректності файлів є підпис замовника на роздруках.


Якщо у виробництво продукції включений процес вирубки/тиснення, то електронний носій повинен містити електронний варіант креслення штанц-форми для вирубки/тиснення, у вигляді окремих векторних файлів.
Якщо у виробництво продукції включений процес нанесення вибіркового УФ-лаку, то необхідно додати файл, що містить контур лакування, поставлений у файлі на те ж місце, де повинно бути лакування на фізичному виробі, контур лакування повинен перекривати зображення не менше ніж на 0,3 мм.


Загальні вимоги до макетів
Всі кольори мають бути визначені як CMYK або спот (Pantone) Всі ефекти з використанням прозорості мають бути "злиті" з підложкою в бітмап. Всі сторінки у файлі повинні бути розміщені за порядком, мати однаковий розмір. Розмір сторінки має бути з кожного краю на 5 мм більше остаточного формату видання. Зображення, та графічні елементи оформлення, змонтовані "на виліт", мають виходити за лінію обрізки на 5 мм. Наприклад: формат аркуша друку А4 (210х297мм), випуск (bleed) = 5мм, тоді розмір файлу складе 220х307мм). Відстань від лінії різу до тексту або значущих елементів зображення повинна бути не менше 3 мм.

Для односторінкових макетів листівок, флаєрів, етикеток - запас на підрізку з кожного "підрізного" боку достатньо робити в 2 мм. У разі потреби (на прохання дизайнера) макет необхідно подати так, щоб усі елементи (растрові та векторні) могли піддаватись редагуванню (не були злиті з фоном).

Растрові зображення
Растрові зображення повинні бути представлені в кольоровому просторі CMYK (для повноколірних зображень), Grayscale, (для півтонових зображень), Bitmap (для монотонних зображень).

Роздільна здатність:
CMYK і Grayscale - 300-400 dpi
Монотонні - 600-1200 dpi

Неприпустимо збереження у файлах невживаних шляхів обтравок і додаткових каналів (Path і Alpha Channel), виняток становлять "Spot Channel", якщо растровий елемент готувався з використанням кольорів Pantone, тоді дані канали повинні бути присутніми у TIFF або PSD фалах.

Векторні зображення
Уникайте передачі логотипів, мальованих знаків, схем, діаграм і т.д. в растровому форматі. Для отримання максимальної якості такі зображення слід промальовувати.

PDF
Всі використані у виданні шрифти, растрові зображення мають бути включені у файл макету. ПДФ-файл генерується з PS-файлу, з налаштуванням "Press Quality".

Trim-box (обрізне поле) має точно відповідати сторінці видання після обрізки, Bleed-box, Crop-box має точно відповідати дообрізному розміру сторінки видання. У іншому випадку спуски робляться з розрахунку, що поля "на виліт" зі всіх чотирьох країв сторінки однакові.

PS/PDF-файл не повинен містити обрізних міток та хрестів;

При генерації ПДФ необхідно звернути увагу, щоб векторні об'єкти знаходились над елементами з drop shadow, transparency. В інакшому випадку, при операції flattener, вони можуть раструватися як бітмап і мати гіршу якість відтворення.

PS
Файл генерується на PPD, узгоджений з відділом дизайну. (PSM7.1 для PS Level 3)

Corel Draw, Adobe Illustartor, InDesign, QuarkXPress
Всі шрифти мають бути конвертовані у "криві" (виняток: InDesign, QuarkXPress, не обовязково переводити шрифт у криві, але тоді обовязково подати шрифти разом із публікацією). Всі векторні ефекти, такі як "контур", "перспектива", складні градієнти (mesh) та інші трансформації мають бути також конвертовані у криві.
Для Сorel Draw Растрові зображення мають бути включені у файл макету, для Adobe Illustrator, InDesign, QuarkXPress растрові зображення мають бути збережені окремо і прив'язані як link

Розмір сторінки (Page Size) має відповідати післяобрізному розміру сторінки видання. Елементи "на виліт" монтуються згідно загального правила. При генерації PS-PDF розімір полів на обрізку вказується за допомогою опції bleed. Необхідно враховувати, що у програмі Сorel Draw розмір поля під обрізку для всіх сторін однаковий.

Не робіть спуски на друкарський формат без попереднього узгодження з дизайнерами Укрпрінт-Захід. Такі спуски в роботу не прийматимуться в зв'язку із складністю їх перевірки і внесення правок.

За окремими домовленостями з відділом додрукарської підготовки приймаються файли у інших форматах, (PageMaker, FreeHand і т.д.); ті що не відповідають вищевикладеним вимогам; готові спуски з технічною інформацією, контрольними плашками, привідними хрестами, мітками обрізки.

ШТАНЕЦЬ ТА ВИСІКАННЯ

Розробляти дизайн продукції, що після друку висікається, необхідно із загальним припуском в 2 мм - фоновий колір, фонові зображення виходять за висікальні лінії штанця, значущі та інформаційні елементи не доходять до висікальних та біговочних ліній штанця на 2 мм. Ця вимога обумовлена технологічним несуміщенням, що з різних причин може виникати під час робіт.

Якщо дизайни бокових та нижніх сторін коробки відрізняються від зображення лицевої сторони, компонувати макет потрібно таким чином щоб, лицеве зображення пересікало біговочну лінію штанц-форми і переходило на інші сторони на 1 мм.
Якщо дизайни сторін рівноцінні за своєю вагою - вони суміщаються точно по біговочній лінії.

Макети дизайну подаються згідно розробленого нами шаблону, де розміщений штанець і визначені геометричний розмір та структура. Змінювати позиціонування штанц-форми, та геометричний розмір шаблону заборонено.

Кожен макет має бути записаний окремим файлом.

Шрифти
Всі шрифти повинні бути переведені в криві.
Для якісного відтворення рекомендований мінімальний розмір шрифту:
- CMYK - 8 pt, монохромний колір - 4 pt;
- CMYK - 9 pt (для виворотки), монохромний колір - 6 pt (для виворотки);

Треппінг
Треппінг полягає в деякому розширенні об'єкту, лежачого на тлі другого кольору (англ. spreading) і/або звуженні незабарвленого простору під цим об'єктом на фоні (англ. knockout).

 



 
 ПРО НАС ВИРОБНИЦТВО РОБОТИ ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ КОНТАКТИ
 

 

© Укрпрінт -
Захід 2006 -2009