This version of the page http://forum.zl.lviv.ua/topic548-20.html (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2009-02-08. The original page over time could change.
Якщо б вибори відбувалися сьогодні - форум Золочів Плюс
Золочів плюс
форум Золочів Плюс
Головна • Список тем • Опитування • LITE-версія • WAP-версія • Календар
Аудиторія • Фотоальбоми приватні • Блоги • Правила • Допомога
Зареєструватись • Вхід

Якщо б вибори відбувалися сьогодні

форум Золочів Плюс - Економіка і політика
Текст

Якщо б вибори відбувалися сьогодні Я б проголосував
Регіони
 3%  [ 1 ]
БЮТ
 53%  [ 15 ]
Наша Україна
 10%  [ 3 ]
Соціалістична партія
 0%  [ 0 ]
Комуністична партія
 0%  [ 0 ]
Інша
 14%  [ 4 ]
Не підтримую жодної
 7%  [ 2 ]
Не піду на вибори
 10%  [ 3 ]
Всього голосів : 28

Автор Коментар
AVB
Турист
26.03.2007 18:07
Ну і як ви гадаєте? Будуть перевибори тепер?

Після так-званого об`єднання опозиції, її рейтинги стрімко зросли, шо можна сказати з повною протилежністю про коаліцію.

Альонка
Зільонка
26.03.2007 18:57
Я якшо чесно прочитала так :"КОТУ ви сьогодні довіряєте найбільше".
А сама не довіряю нікому, крім себе самої.
Khrystik
житель міста
26.03.2007 20:49
А тепер нікому і не варто довіряти! Всі святенькі поки до влади не доберуться!!!
andy suncraft
житель міста
26.03.2007 21:44
Особисто підтримав би Народну Самооборону, а Юльку і Ющенка би не підтримав, по тій причині, що нас в районі знаю деяких людей із їхніх блоків, які колись нечесно заробили гроші і обіймають зараз досить не хілі посади. Вони заробляють собі капітал на політичних настроях наших людей. Якби в нас вплив мала партія регіонів, то вони безперечно були б з ними.
massimo
житель міста
27.03.2007 15:08
Альонка пише:
А сама не довіряю нікому, крім себе самої.
тепер і самому собі довіряти не можна
Альонка
Зільонка
27.03.2007 19:15
Та ти шо?! Я сама собі буду довіряти завжди. Така вже я є. А от політикам не буду. Тут все просто як в анекдоті: "Обравши мене ви отримаєте те, чого ніколи не мали, не маєте, і мати не будете."
Кот да Винчи
житель міста
28.03.2007 00:25 - Єсьмъ Українолюбецъ [*1]
Будуть в нас гідні керовніки, от побачите!
Якщо нікому не вірити, то куда заїдемо. Трошки почитали, по тєлику подивились, батьки-друзі підказали-и-и-и... А як, - більшість так і орієнтується, молодь особливо. Гарячі голови. Якщо розкрутка певного поняття відбувається правильно, якщо не є людина зацєнта чітко на якійсь позиції, то вона зробить правильний вибір. Бо політична реклама, яка має за підоснову дотримання Правил Українця і України, має вплив на кожного, хто себе вважає гідним називатись українцем.
От хотів злий Я побороти доброго Ю, і не вийшло, бо Я - гаден. Хоча грошики і звязки великий вклад роблять, але гаденів видно через завісу зелені і гумову посмішку.

Сказано, іже єсьмъ Українолюбецъ, во имя контроля, альта да святаго делета. Ресет.

додано через 1 годину 9 хвилин:

упс.. "Я" - не я. А то зара понаписують гострі пером всяке...
AVB
Турист
28.03.2007 13:16
Дійсно. . Політична несвідомість то не так страшно. А от національна несвідомість - це злочин громадянина проти держави. Можна не вірити жодній політичній партії, голосувати проти всіх, взагалі не голосувати. Але бути байдужим до своєї землі, а ще гірше не поважати її культуру і традиції - гріх, злочин, одним словом нездорово!
Jovanni
гість міста
31.03.2007 21:06
В багатьох країнах поширена така політика - є дві основні партіїї-конкуренти, яким в тій чи іншій мірі довіряє переважаюча частина населення. І ніякого розпорошення голосів. А в нас? Хто хоче, той і лізе в політику. Перекрутив гасло, придумав назву - і в народ. Бардак... Ну набрав тих нещасних 3% і що далі? Хто його з таким рейтингом слухати буде на якомусь засіданні? Рота в дві секунди закриють.. Тому для багатоьх тих 3% - необхідний мінімум для покращення свого бізнесу. От і набирають в кандидати не політиків, а торгашів, які вкладають бабки в вибори (в надії на віддачу, звичайно). Та й вибори, як правило, починаються після виборів...

Тому голосувати буду за стабільних і послідовних фаворитів гонки. Чого і вам бажаю. Підняли б прохідну планку - ця 3%-на шушера мигом би розлетілась по своїх місцях.
voshkaniridze
окружна комісія
20.04.2007 10:21
А я б не проти як і москалики по Раді зо два рази з танка бабахнути, може б і оспокоїлись
Alexis
житель міста
11.06.2007 13:04
Висловлюсь образно:
цитата:
Америка. Семья бывшего кандидата от демократов на пост Президента, Керри. Собака, камин, телевизор.
Керри с дивана:
- Жена, да выключи ты этот 5-й канал...
- Смотри, кретин, смотри...

Коментарі потрібні?
AVB
Турист
27.06.2007 20:46
Мені щось мало віриться, що вибори таки відбудуться незабаром. Хоча це і не принципово. Гірше, що вийде знову те саме, що і було.
Хоча є імовірність, що тепер взагалі ніхто ніяких рухів робити не буде. Просто всі тупо заспокояться і замкнуться на 5 років в своїх стінах подалі від людських проблем.
massimo
житель міста
27.06.2007 21:05
AVB пише:
вийде знову те саме
точно, але певно вже без Мороза
st.fergi
НЕПОВТОРНА
13.09.2007 18:45
ЗНАЙДИ 10 ВІДМІННОСТЕЙ

http://intv-inter.net/news/article/?id=57705282
astrolik
people
13.09.2007 20:14
шкода шо в опитуванні нема пункту "Проти всіх"
Окей
житель міста
08.04.2008 20:33
тема виборів зараз не актуальна
yurnaz
гість міста
16.04.2008 09:03
Я б подумав за Литвина, він в меншості і йому важко з вовками боротися, а загалом думки його чіткі і зрозумілі.
tymofiy
житель міста
16.04.2008 16:32
Cусіде, думки у всіх
yurnaz пише:
чіткі і зрозумілі
, чого, на жаль, не скажеш про справи
Так шо на мою думку - без варіантів
Alexis
житель міста
22.04.2008 13:16
ViVi
житель міста
25.06.2008 08:21
За Пушкіна, звичайно! Він все зробить!
А хто за світло платити буде?- Пушкін, чоловік, який кохав жінок романтично, і матюкався граматично!
 форум Золочів Плюс - Економіка і політика