This version of the page http://forum.zl.lviv.ua/topic503.html (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2009-02-07. The original page over time could change.
Золочівське РАДІО - форум Золочів Плюс
Золочів плюс
форум Золочів Плюс
Головна • Список тем • Опитування • LITE-версія • WAP-версія • Календар
Аудиторія • Фотоальбоми приватні • Блоги • Правила • Допомога
Зареєструватись • Вхід

Золочівське РАДІО

форум Золочів Плюс - Інфраструктура міста
Текст
Автор Коментар
vaymut
ЮРИСТ
02.02.2007 15:11 - Золочівське РАДІО
Йде мова про півгодинну трансляцію радіопередачі по "брехунцю" (або "колгоспнику", кому як більше подобається). Хто з Вас хоч раз слухав "репортажі" п. Торського, чи п. Торської? Кожного разу як їх чую, складається таке враження, що новини до них надходять із колосальним запізненням, а інтонація, та теми, про які вони розповідають, ідентичні з НС, такіж сірі та малозмістовні, коли озвучують привітання, здається, шо не з іменинами чи днем народження вітають, а висловлюють щирі співчуття з приводу чиєїсь смерті... Одним словом ПАРОДІЯ на радіо
Esperanza
турист
02.02.2007 16:49
Так..справді...чула раз в житті, назвала радіом "дайдарогу" і більше не хочу...
lenhen
як Lenhen
02.02.2007 17:59
Esperanza пише:
чула раз в житт


А я ні разу не чула,чесно.І думаю,що не багато втратила
Esperanza
турист
02.02.2007 18:08
Справді...нічого ти не втратила
AVB
Турист
02.02.2007 18:46
Я, чесно кажучи, дуже здивований, шо таке "радійо" досі існує і, тим більше, навіть якісь місцеві репортажі ведуться. Я шокований!
Але чого тут дивуватисі. Коли з ефіру зник "Маяк" а згодом і наш "Промінь" Краснянський ретранслятор перестав передавати, то шо ж іще мають слухати ті бідні пенсіонери, як не того "Брехунця"? Вони все життя звикли до такого інформаційного сервісу (Народне слово, Колгоспник, 12-канал Львів....), і інакше їм не подобається і не потрібне.
А "інакше", на мою думку, цілком можна було би реалізувати в нашому місті за приблизно ті ж самі бюджетні кошти (а при бажанні, і зберегти традиційний "Брехунець", щоправда в більш якісному цифровому форматі). Я маю на увазі загальну локальну мережу з виходом в нет, ну і туди можна би було також запустити стрім з тим нещасним "Колгоспником".
Я розумію, шо одразу ж знайдеться купа причин і відмазок, типу "дорого", "не вигідно", "багато більші затрати на впровадження" ..... Я от переглядав той бюджет району ( http://avb-fotoforum.ho.com.ua/Budget-2007/ ), і добре можу зрозуміти таких "сторонників"

PS. з історії. Я в свій час теж слухав Брехунець, коли довелось малим лежати в лікарні
massacra
Ctrl+Alt+Del
11.03.2007 00:47
... і тоді з Колгоспника заволає "Говорить Золочів" у новому цифровому форматі.....


А чим "новим" заповнити ефірний час? А якщо пенсіонерам не сподобається...?
AVB
Турист
11.03.2007 01:15
Брехунець для пенсіонерів - це як "глас Божий", вони слухають все, що там передають! От так і можна направити застарілі думки на користь молодого покоління.
Альонка
Зільонка
11.03.2007 13:44
Урррррраааа!!!!!!!!Я не слухаю радіо!!!!!!!! Так шо мені таки пощастило!!!
Olesya
гість міста
15.03.2007 20:29
Ой не говоріть нічого про радіо! Так влада ж зовсі не дбає про своє дитя, співзасновником якого є! Там працюї лише двоє людей! Тай то одного скоротити хорчуть, а виговорите про цифровий формат і всякі дурниці. Уявіть собі зараз Торський на лікарняному, (довели людину), а ще одну людину скоротять. То хто працюватиме? Не кажу очсобисто про Торського. Хто б там не був на тому місці, ОДНА ЛЮДИНА ІЗ ЗАРПЛАТОЮ 34О ГРН НА РУКИ, в холоді, при створених умовах праці, це нонсенс! Напишіть усі пропозиції від руки і занесіть Золотнику. ГОт все те що ви туту говорите, е ще ЙОГО РОЗУМУ І ДУМКАМ ГАЛИНІ МУДРІЙ, БЕЗ ЯКОЇ ВІН ЛИКА НЕ ВЯЖЕ.
tymofiy
житель міста
15.03.2007 20:34
massacra пише:
... і тоді з Колгоспника заволає "Говорить Золочів" у новому цифровому форматі.....


Тоді я поверну тарілку в сторону радіовузла
m@xxximus
житель міста
01.01.1970 02:00
Я так зрозумiв це лише колгоспника стосуеться? То геть його!
цЫфровий фАрмАт...
Хто знае скiльки коштуе обладнання,передавач,i.т.п. Щоб замутити FМ районного маштабу. З Монако вели би трансляцiю...
Я сiр?зно.

Posted from a Nokia mobile phone
massacra
Ctrl+Alt+Del
16.03.2007 00:56
AVB пише:
Брехунець для пенсіонерів - це як "глас Божий", вони слухають все, що там передають!

ЁХ! Так їх жиш можна кодувати 25 кадром! І тоді пенсіонери всі враз стануть модними і прогресивними.

А 256 разіїв вельми мудрій Олесі треба ногті на передніх ногах постригти, і не робити людям зауваження на помилки....

додано через 1 хвилину 28 секунд:

Olesya пише:
ГОт все те що ви туту говорите

АффтарЪ вЫпий йаду!
m@xxximus
житель міста
01.01.1970 02:00
mаssаkrа
зачьот! б/п

Posted from a Nokia mobile phone
Михайло
гість міста
17.03.2007 14:40
Невже зарплата тільки 340 грн.? А я чув, що у нього, як у державного службовця, 4660 грн., а у заступниці його, тобто його дочки біля півтори тисячі. Говорив один депутат таке мені, дуже близький мені товариш (не по пляшці). Ніби-то на засіданні депутатської районної комісії недавно обговорювали і вилізна в народ така сума. Всі з комісії, згідно з його словами, обурювалися і дивувалися, але згідно з державними інструкціями (прийнятими Києвом) така сума законна, та проте її мусить платити місцевий бюджет: Київ прийняв, а ви мастіть собі голови. Перепитаю його ще раз, чи він часом не помилився, але він був тоді тверезий.
massacra
Ctrl+Alt+Del
17.03.2007 14:54
Михайло пише:
А я чув, що у нього, як у державного службовця, 4660 грн.,

Ніх собі! За які то заслуги таке бабло в одні руки?Чого такого немислимого він надержслужбовив? Я теж думаю, що за 340грн. ніхто б там не став "мерзнути".

Тоді немає ніякого смислу розмовляти про якесь там покращення життя простих смертних! Це ж місячна зарплата 6 людей! Про шо вони там в Києві думають, роблячи такі ставки? Порядку в цій країні не буде НІКОЛИ!

Моя порада - як маєте можливість - виїжджайте з тої країни!
mops
міська комісія
17.03.2007 15:58
Михайло пише:
А я чув

А я не вірю чуткам. Бачив, скільки закладено коштів у бюджеті і дуже сумніваюсь у правдивості вказаної суми. Це раз. А ось два. Держслужбовці бувають різних рангів і з різними зарплатами. Так що прошу дати посилання на конкретну статтю бюджету, а не розповідати байки.
Альонка
Зільонка
17.03.2007 20:00
А я скажу так. Нема чого рахувати чужі гроші. Хай навіть подавляться тою зарплатою, ми ж і так не в змозі шось зробити...
Михайло
гість міста
21.03.2007 17:01
Сьогодні я розмовляв ще раз із тим самим депутатом, який мені говорив раніше про 4660 грн. зарплати для Торського. Він запевняв, що точно 4660, а не менше і що сьогодні мають говорити про це на сесії районної ради, а раніше обговорювали на засіданні комісії. Торський є службовцем 4-го рангу і тому відповідна зарплата, має, крім цього, ще кожного року допомогу на оздоровлення (суму я забув). Його ставка становить більше 2000 грн., а все решта – за вислугу літ. Якщо комусь цікаво, той може спитатися в депутатів. Я сьогодні після сесії ще нікого не бачив. А завтра депутати мають приймати постанову про підвищення податкової ставки для бізнесменів. Азаров таке придумав і хоче просунути по всій Україні. Отже, знову зарплата в конвертах, приховування прибутків тощо. Знаю, що фракція “Нашої України” вирішила не голосувати “за”, а фракція БЮТ планує підтримувати. Побачимо, як завтра буде. А що стосується Торського і радіо, то не пасує рахувати чужі гроші. Нехай заробляє, якщо може, і тішиться. Не Торський і не районна рада є автором такої зарплати, а Київ. Але за такі гроші повинна бути відповідна праця, відповідні зусилля рук, ніг, мозку, інтелекту.
massacra
Ctrl+Alt+Del
21.03.2007 18:37
Михайло пише:
Але за такі гроші повинна бути відповідна праця, відповідні зусилля рук, ніг, мозку, інтелекту.


ото ж бо і воно...
Olesya
гість міста
21.03.2007 20:05
Агов! То ви що пропонуєте людині, котра пропрацювала більше 35 років відмовитися від свого стажу?! А ви спробуйте самі стільки років працювати! Може порахуєте зарплату тих, хто працює у державній службі "без году неделю"? Чі може спробуєте все таки окремих підприємців вивести з тіні? А давайте краще почнете рахувати зарплату нашого мера, пана Золотника чи Фенчака! Спробуйте! Може ще й заплатять за це?!
Михайло
гість міста
21.03.2007 23:15
А чому би не порахувати? І в мера, і в Фенчака, і в Золотника та інших чиновників. Що тут поганого? Вони беруть гроші з податків, з бюджету, тобто наші гроші. Щось вони обіцяли перед виборами. Не відмовлюся, якби порахували мою зарплату у мене ті, хто мені платить за роботу, яку я їм виконую, і заплатили за якістю роботи: чим краще працюю, тим більше. Не боюся, бо щось вмію, що людям потрібно, і непогано вмію (вибачте за нескромність). Якщо людина попрацювала багато років і сумлінно, то чому б не заплатити додатково за заслуги? Але за заслуги, а не за протирання штанів чи спідниці, не за вимагання хабарів, не за тріпологію на мітингах, зборах і пусті обіцянки перед виборами. Але як цього досягти? Вічне питання...
Олег
житель міста
22.03.2007 00:39
Тут навіть діло не в зарплаті, а в тому щоб допомогти людям, підприємцям, а також виконувати свої предвиборчі обіцянки, наприкла: п.Золотник перед виборами обіцяв що ліс більше не возитимуть, а що зараз змінилося? Ліс дальше возять. Може не так?
massacra
Ctrl+Alt+Del
22.03.2007 02:06
Olesya пише:
Агов! То ви що пропонуєте людині, котра пропрацювала більше 35 років відмовитися від свого стажу?! А ви спробуйте самі стільки років працювати!


Невже це єдина людина з таким робочим стажем? Чому де-які бабусі-дідусі, які мають ще більший стаж на важкій фізичній роботі зараз ледве зводять кінці з кінцями із своїми пенсіями, вдаючись до додаткових заробітків на стороні. Де є правда? одним все, а іншим нічого? Хитро і в одні ворота!

Якщоб було прозоре висвітлення доходів посадових осіб, то нічого поганого з цього не було б.
 форум Золочів Плюс - Інфраструктура міста