This version of the page http://forum.zl.lviv.ua/topic112.html (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2009-02-07. The original page over time could change.
Життя Українців за кордоном - форум Золочів Плюс
Золочів плюс
форум Золочів Плюс
Головна • Список тем • Опитування • LITE-версія • WAP-версія • Календар
Аудиторія • Фотоальбоми приватні • Блоги • Правила • Допомога
Зареєструватись • Вхід

Життя Українців за кордоном

форум Золочів Плюс - Діаспора
Текст
Автор Коментар
Олег
житель міста
02.09.2006 16:07 - Життя Українців за кордоном
Життя Українцв закордоном?Які проблеми , радості в наших заробітчан?Їхне спілкуванна між собою?Що їх єднає закордоном?
Місько Калушка
турист
02.09.2006 16:42
Гроші, які треба заробити.
Олег
житель міста
04.09.2006 12:22
Я думаю що крім грошей є ще в нас якісь почуття тому що ті гроші іноді дістаються дуже великою ціною розпадом сімї наприклад і тд.Просто та держава ставить нас в такі умови, що треба щось робити щоб вижити.
marko
житель міста
04.09.2006 13:14
Олег пише:
Я думаю що крім грошей є ще в нас якісь почуття тому що ті гроші іноді дістаються дуже великою ціною розпадом сімї наприклад і тд.Просто та держава ставить нас в такі умови, що треба щось робити щоб вижити.

Ну і які ше почуття крім грошей заганяють людей за кордон працювати, а шо в нас гроші дістаються легко???
Ти шось Олежику дуже писимістично дивишся на життя.
Олег
житель міста
04.09.2006 15:12
Я думаю що крім грошей найголовніше в житті є здоровя і думаю що я правий.Ще в житті є наші діти які виростають без батьків,а сидять по барах і просаджують гроші батьків.Кому то вигідно ???
marko
житель міста
04.09.2006 15:20
Тут я з тобою не згоден, це не є показник. Я знаю багатьох дітей батьки яких за кордоном, але тим не менше їхні діти навчаються (і добре навчаються) інші мають не поганні роботи і нормально працюють, але також я знаю дуже багато дітей чиї батьки сидять вдома в Золочеві, а їхні діти таке чудять шо страшно казати. Так що все залежить від людини. І сімї руйнуються не через закордонні поїздки на заробітки, а через інше. Так що...
Richard
турист
04.09.2006 15:23
Олег пише:
Я думаю що крім грошей найголовніше в житті є здоровя і думаю що я правий.Ще в житті є наші діти які виростають без батьків,а сидять по барах і просаджують гроші батьків.Кому то вигідно ???

Олег,
Вигідно на сам перед тим людям які відкривають ті самі бари, але у кожної дитини є свій розум. У де-яких він закурений травою, у де-яких він пропитий, але в більшості розум функціонує нормально. Я веду до того шо влада тут невинувата Кожен вирішує сам за себе пити йому чи ні і як йому тратити гроші передані батьками.
lenhen
як Lenhen
18.09.2006 17:04
*uttja ykrainzja za kordonom?dla mene ne dy*e vesele.ne dobre volodijy movojy,i v4y,a jak do dila to jazuk vidnimaje...ykrainy vonu 4omys vva*ajyt rosijejy .na zjy temy mo*na bagato duskytyvatu...
Richard
турист
18.09.2006 18:05
А звідки ти? Просто це в Америці так реагують на Україну, поки не скажеш слова Росія дивляться на тебе баранячими очима.

Ще одне, якщо хочеш писати по-Українськи заходь на www.translit.ru і вибирай Українську мову(зверху я вибір мов)
lenhen
як Lenhen
19.09.2006 08:30
дякую за пораду,помогло.я Золочева,зараз живу у Недерландах.Украiнцiв тут мало.але люду з Золочева трохи э.
AVB
Турист
28.09.2006 10:01
Стосовно обізнаності іноземців щодо існування України - це абсолютна правда. Знаю по португалах: кажуть на нас шо ми russos.
Я на те відповідав: " А ви - то придаток до Іспанії, і мова ваша - то лишень їхній діалект!". Обуренню, а разом з тим і розуміння ПРОБЛЕМИ, не було меж. І, взагалі, щодо мови. Деколи глузував з цих циганів, розповідаючи леґенду, мовляв, Коли Бог подарував народам засіб спілкування - язик, то лише обрані язики наділив божественністю. Так утворились МОВИ. І це правда, бо лише мала купка народів може похвалитися різницею між МОВОЮ та язиком, який не відрізняється своїм застосуванням поміж людей і тварин...
MUBa
Мубця
28.09.2006 14:13
Навряд чи Бог наділяв би божественністю якісь мови, а інші ні. Це щось на нашого Бога не дуже подібне. Чи може я помиляюся?
AVB
Турист
28.09.2006 15:00
Попри усю нашу величність, ми,українці, досить прості люди. І судити про задуми Божі нам якось не випадає. Та усе ж таки, гадаю, Бог не даремно створив для нас таку напасть, як цигани, москалі і інші татари. Так що, Доброта і Милість деколи виявляється в дуже незрозумілий для нас, грішних, спосіб.
Олег
житель міста
28.09.2006 17:23
Наша біда в тому що ми не можемо зрозуміти того що наша культура ,наша мова ,наші традиції набагато яскравіші чим в других народів.Наприклад як можна по нашому сказати просте слово гарний ,а тепер скажіть це саме слово на англійські мові .Нам просто вбили в нашу голову що ми такі погані , а насправді це не правда!!!!!!!!!!
lenhen
як Lenhen
28.09.2006 18:50
еге-ж!а ще в нас гарнi традицii,i сама смачнiша кухня в свiтi.пробували б ви ту гидоту що вони iдять!але чому в нас люди такi злi?через безгрошiвя?мабуть так...
mops
міська комісія
28.09.2006 19:38
А хто сказав, що наші люди злі?! Та ні, наші по натурі добрі і безкорисливі, мав змогу переконатись в цьому не один раз
Олег
житель міста
28.09.2006 19:44
Наших людей обізлила наша влада , іте безгрошівя ,недовіра один до одного.А насправді наші люди добрі і дуже терпеливі.
AVB
Турист
29.09.2006 09:03
То, шо терпеливі, то ФАКТ!
Не знаю з чого можна сказати, шо ми добрі.
Ми вже стільки століть обізлені владою (тобдо нами ж висунутими або смиренно прийнятими представниками), шо сліди нашої доброти губляться десь далего в віках.
Порівняємо з сучасними циганами (португали, іспанці, італійці, французи, ...). Наш хлоп не знає, наприклад, як пройти до Coliseu do Porto. Питає перехожих. Ті будуть на міґах, на пальцях, ... пояснювати дорогу і перевіряти:"Persebes?" (Зрозумів?). Той вкотре киває головою і енергійно жестикулює розуміння. Циган, бачачи в хлопових очах всьо ту ж непроблудну темінь, в десятий раз починає знову пояснювати і не відчепиться, поки той бідний заробітчанин, шо вже й сам не радий, шо почав питати дорогу, не зрозуміє остаточно.
А в нас!....
Та навіть якби Україна стала найрозвиненішою в Европі і тіж самі цигани спробували їхати на заробітки до нас. Та з нашим менталітетом та ще й тою обізленістю, шо вже в генах сидить, тим циганам було би непереливки. Та їх би тут так прали, шо двадцятому би заповідав пробувати щастя на Україні.
Richard
турист
29.09.2006 09:10
Олег пише:
Наших людей обізлила наша влада , іте безгрошівя ,недовіра один до одного.А насправді наші люди добрі і дуже терпеливі.


Олег ну насмішив...ти видно за кордоном рідко бував
lenhen
як Lenhen
29.09.2006 09:22
то точно!нагадав менi один кумедний випадок:впала я раз з вэлiка,ну каплю поцарапалась.так люду позбiгалось,шуму наробили,скору хотiли визивати...так ледве вiд них вiдчепиласъ,100 раз пояснювала що зiмною все о.к.,бiлъше з велэка не падаю,iзжу акуратно...
nimec
гість міста
09.10.2006 23:33
4ogosj ne vydno tyx dobryx ludej
AVB
Турист
10.10.2006 10:09
Стосовно циганів: їхня `доброта` - то лише прояв їхнього менталітету, а насправді я не видів більш підлих, жадних, підступних і недалеких людей. Дивиться в очі такою невинною посмішкою найліпшого друга, а за спиною перемиває кісточки і стучить усяку фігню патронові. Вони ЛИЦЕМІРИ! Лізуть в душу своєю добротою, коли їх ніхто не просить, а коли справді потрібна допомога - то вони вже тебе не знають. Не думайте, шо я говорю про якихось конкретних людей, з якими мені довелось стикатися. Це загальні риси їхньої ментальності .
А от в наших людей усе якраз навпаки. Ми не виявляємо такої відвертої уваги до проблем оточуючих,(наслідок сов`єтської ідеології).
Але коли вже допомагаємо один одному, то робимо це у всякому разі більш чистосердечно.
AVB
Турист
03.01.2007 18:05
В п'ятницю 5-го січня о 17:30 на 12 каналі Львівського телебачення відбудеться прем`єрний показ телефільму "Чужа Україна?". Це документальна розповідь на поетично-музичний манер нашого земляка про своє заробітчанство. У фільмі використано відеоматеріяли як про закордоння, так і сюжети з рідними краєвидами. У продовж стрічки чітко прослідковується ідейне єднання до духовної вісі українства. Усім кого зацікавить цей фільм і його ідея прохання відсилати відгуки, пропозиції і коментарі на e-mail автора ukgazeta@rambler.ru

lenhen
як Lenhen
03.01.2007 18:33
шкода...не побачу...хоча б було дуже цікаво...
VIA
бджілка
27.01.2007 15:12
І шо?? Невже ніхто не бачив цього фільму?А я дивилась. Рідко заходжу на форум і не мала можливості прокоментувати.
AVB, невже це ти зробив? І як це тобі вдалося дійти аж до Львівського ТБ? Можливо ще й пісні, що звучали за кадром ти виконуєш? А чого 8.12.06 в Мопса просив уроки гри на гітарі, га? І отримав від нього, що таланту нема. Не кожен може похвалитись зробленими власними руками фільмом та ще й продемонстрованим на ТБ. Ти просто геній!!!МОЛОДЕЦЬ!Так тримати!
Особливо мені сподобався сюжет з нашим заробітчанином, котрий розповідає про свою роботу на фабриці (може це ти?)."Техніка не витримує, а люди все витримують. Отакі ми залізні." Сказано-супер.
AVB
Турист
27.01.2007 18:32
VIA пише:
просив уроки гри на гітарі, га?

Бо справді не вмію! І взагалі, нема чого мене так соромити ! Це не мій фільм, я в нього ніц не вклав. Не автор я. Та й не думаю, шо стрічка варта широкої уваги. Зроблена вона в стилі "а-ля 12-й ЛТБ", який ніхто не дивиться, рівнозначно, як і не читають, скажімо, місцеве "НС". Такшо геніального тут мало.
А хлопець на фабриці, то не я. Це Ігор з Іванофранківщини.
Кот да Винчи
житель міста
26.02.2007 02:00
AVB home studio, кажеш... Так вже і ніц не вклав? Не прибідняйся, знаємо, чим займаєшся і в робочий час, і на дозвіллі
AVB
Турист
07.04.2007 16:19
Ну от! знову!

В суботу 14 квітня о 22:15 відбудеться повторний показ документального фільму "Чужа Україна?".
Цього разу на початку будуть мати слово автори фільму і консультанти. Запрошую до перегляду.

додано через 1 хвилину 10 секунд:

Забув нагадати де. На 12 каналі ЛТБ.

додано через 6 днів 22 години 40 хвилин 24 секунди:

А в Слові було оголошення помилкове, там було сказано, що передача буде 15-го квітня. А буде 1
svitka
гість міста
09.09.2007 20:38
lenhen пише:
зараз живу у Недерландах.Украiнцiв тут мало

Ти що? Наших у Нідерландах - повно!! Де ти саме живеш?
Ти на заробітках чи "партнерство"? Якщо навчання або опер - то тим більше вже повинна була своїх знайти.
А їжа в них дійсно паршива. Хоча оселедці - набагато смачніші, від наших гнилуватих. Особливо у червні чи травні, коли перший улов зроблять.
І щодо "росії", то після революції лише дуже поодинокі і дуже тупі можуть обізвати Україну Росією. То не правило. Я за кордоном була і до революції і після, то можу порівняти

Наші просто недовірливі. Навіть, коли чують на вулиці укр. мову - не підійде. "Моя хата скраю" працює дуже справно. Але.... українці - не єдина нація з таким правилом.
Andrey
гість міста
11.09.2007 12:05
Поглянте, що зараз відбувається в Золочеві. (принаймі, коли я там жив) Майже кожен третій чоловік, чия дружина поїхала за кордон -спивався! Добре, якщо людина виїхала на заробітки в період, коли діти вже десь навчалися і сформувалися (більш-менш) як особисті,сть. В інших випадках, ми маємо зіпсовані життя їхніх дітей. Ні, я не хочу сказати, що це 100%-ва статистика. Але це правда. І говорю про це не по чуткам!!! Крім того, як не дивно, але це вже переходить у своєрідну спадковість. Тепер діти батьків, які працювали за кордоном, їдуть туди! Сумна статистика. Але, наскільки я знаю, хорошу (читати гарнооплачувану) роботи (окрім гендлярства, так сказать ПП) знайти важко (якщо взагалі реально!!!!)
AVB
Турист
13.09.2007 21:13
Andrey, це все добре. І вірно. Але мова йде про життя самих закордонників, а не про їхніх близьких в Україні.

І взагалі. Це проблема тимчасова. Більшість забирає своїх рідних з собою. Інші нарешті остаточно розходяться. (або остаточно спиваються). А далі вступає в силу нове покоління. І їм вже до проблем батиків ніякого діла нема.
AVB
Турист
05.12.2007 21:33
А шо ви тут обговорюєте?
???


Тема - жИття
Яке воно за кордоном? - Хреновеньке одним словом.
Але то причина не в закордонні, а в самій людині. Скільки їй не плати, а все мало! Хочеться ШЕ БІЛЬШЕ!!!

Як шкода, шо золота серединка між заробітком і його якістю в географічному плані троха зміщена за межі України!
 форум Золочів Плюс - Діаспора