This version of the page http://www.npp.com.ua/sil1.html (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2009-02-04. The original page over time could change.
Сіль калійна - Национальная Правовая Палата
О нас Структура Палаты Партнерство Новости Статьи Мероприятия Контакты Избирательные процессы
Услуги Палаты
принципы оказания услуг
ценовая политика
перечень услуг
cпецифика наших услуг
Проекты
открытые проекты
проекты с паролем
Департаменты
Департамент трудового, сімейного права і соціальних відносин
Департамент надро- і прирокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, податкового і банківського права і аудита
Департамент адміністративного, господарського, корпоративного і цивільного права
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦИИ
Как правильно оформить увеличение уставного капитала ООО?
Коли варто звертатися з претензією? Чи може звертатися з претензією фізична особа?
Возможно ли продать паевую землю в Украине?
Порядок увеличения уставного капитала акционерного общества
Какие процедуры необходимо пройти согласно украинскому законодательству для получения лицензии на пользование недрами?
Как правильно сформировать уставной капитал акционерного общества? Какие существуют виды акций?
Чи існують правові методи захисту клієнта від надання юридичної допомоги неналежним чином?
Следует ли страховать недвижимость?
Какие основные требования к оформлению претензии?
РЕГИОНАЛЬНЫЕ ОТДЕЛЕНИЯ
Харьковское региональное отделение
Публицистика
Актуально
- Суды Украины
- cправочники
- энциклопедии
- сайты государственных Органов
- адреса посольств
- прочее





Сіль калійна

На території України калійні солі виявлені в Дніпровсько-Донецькій западині і Передкар-патському крайовому прогині. Найбільш давні відклади калійних солей відомі в соляних породах верхнього девону, що утворюють діапірові структури в ДДЗ. У Роменському соляному штоці на глибині 470-700 м встановлено декілька шарів сильвініту з вмістом КСL до 35 %. При крутому падінні потужність окремих шарів може досягати 10 м (Бордюгов, 2001; Минеральні ресурси ..., 2005).
У нижньопермському соляному басейні ДДЗ, відомому великими запасами кухонної солі, калійні солі зустрічаються в багатьох місцях у краматорській соленосній товщі сакмарського ярусу. Строкаті сильвініти з карналітом і карналітові породи, очевидно, чергуються на площі свого розвитку (Бордюгов, 2001). У ряді місць шари сильвініту відповідають промисловим кондиціям. В основному вони залягають глибоко від поверхні: у центральній частині ДДЗ - глибше 2500 м, у північно-західній - глибше 1500 м і тільки на невеликих площах південно-східної частини ДДЗ - на глибинах менше 1000 м (760 м у м. Часів Яр). Таким чином, для пошуків промислових родовищ калійних солей (на глибинах не більше 1500 м) можуть бути виділені тільки крила синклінальних структур у межах Бахмутської улоговини. У Краматорсько-Часів'ярській мульді промислові поклади калійних солей простежені на площі 15 х 6 км до глибини 750-1222 м і нижче. Вони поділяються на сильвінітовий і сильвініт-карналітовий горизонти. Головними породоутворюючими мінералами першого горизонту є галіт і сильвін, другого - галіт, сильвін і карналіт. Другий горизонт складається з чотирьох калієносних шарів потужністю 4,3-8,4 м. Середній вміст КС1 у шарах змінюється від 10,77 до 26,57%.
Загальна кількість прогнозних ресурсів у Краматорсько-Часів'ярській мульді в двох сильвініто¬вих шарах на глибинах 744-1230 м складає 841 млн т,на глибинах 1230-1750 м - 2157 млн т (Калінін та ін.,2003). Калійні солі виявлені у відкладах краматорської світи також на північно-західному крилі Криволуцько-Камишевацької синкліналі.
У Дніпровсько-Донецькому калієносному районі промислове використання калійних покладів найближчим часом малоймовірно через великі глибини залягання нижньопермських відкладів і обмежені масштаби калієносності девонських соляних куполів.
У Передкарпатському крайовому прогині промислові поклади калійних солей приурочені до відкладів верхнього олігоцену і нижнього - середнього міоцену. Вони розташовані тільки у внутрішній зоні прогину, де утворюють Передкарпатський калієносний басейн. Він має довжину з північного-заходу на південний схід близько 120 км (від м. Борислава до Делятина) при ширині 10-15 км, розширюючись в середній частині до 30 км (район м. Калуша).
Розвиток калієносного басейну у безпосередній близькості до складчастих Карпат обумовив багатоциклічність соленакопичення, розмаїтість мінерального складу, багатоярусність відкладів, їхню невитриманість за простяганням, складну складчастість. Передкарпатський басейн був єдиним у СРСР постачальником безхлористих (сульфатних) калійних солей. Чисті безсульфатні (хлористі солі, представлені сильвінітом і карналітовою породою, розвинуті мало. Більше поширені змішані -.сульфатно-хлористі солі (каініт, лангбейніт, сильвін, галіт). Вміст К2О в солях басейну від 9 до 21% Основні промислові запаси, зосереджені на 15 площах, знаходяться у відкладах калуських шарії стебницької і воротищенської світ міоцену на глибині 600-700 м. Калійні і калій-магнієві сод утворюють пластові і лінзоподібні поклади потужністю від 3 до 120 м.
Державним балансом запасів корисних копалин України в Передкарпатському басейні враховані 13 родовищ калійних солей із загальними запасами солі 3857451 тис. т.

НПП
Вадим Мохов
Руководитель Департамента недро- и природопользования, аграрных и земельных отношений и недвижимости
Украина может почерпнуть в сфере недропользования миллиарды долларов инвестиций. Они, в буквальном смысле слова, зарыты в земле. Несмотря на трудности в связи с недостатком государственного финансирования отрасли наша работа направлена на либерализацию рынка в сфере недропользования.
Подробнее


Афоризмы
Иные преступления столь громогласны и грандиозны, что мы оправдываем их и даже прославляем: так обкрадыванье казны мы зовем ловкостью, а несправедливый захват чужих земель именуем завоеванием.
Ларошфуко
все афоризмы

Отзывы и рекомендации
Надежда Беженарь
директор ООО «Аудиторская компания "Украинская консалтинговая группа"»
Не секрет, что во многом успех компании зависит от партнёрских отношений. Обращаясь за правовой помощью к специалистам Национальной правовой палаты, мы доверяем не только решение своего вопроса, а, в первую очередь, полагаемся на профессионализм, гибкий подход к нашим пожеланиям и ответственность в работе.
Подробнее


Что необходимо для эффективной работы Верховного Совета Украины в 2009 году?
новая коалиция
перевыборы
ситуативное большинство



Доступ для
сотрудников

Логин
Пароль
 



  Распечатать эту страницу

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio