This version of the page http://www.npp.com.ua/sapropel1.html (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2009-02-04. The original page over time could change.
Сапропель - Национальная Правовая Палата
О нас Структура Палаты Партнерство Новости Статьи Мероприятия Контакты Избирательные процессы
Услуги Палаты
принципы оказания услуг
ценовая политика
перечень услуг
cпецифика наших услуг
Проекты
открытые проекты
проекты с паролем
Департаменты
Департамент трудового, сімейного права і соціальних відносин
Департамент надро- і прирокористування, аграрних і земельних відношень і нерухомості
Департамент фінансового, податкового і банківського права і аудита
Департамент адміністративного, господарського, корпоративного і цивільного права
Департамент кримінального права і невідкладної правової допомоги
Департамент міжнародного і міжнародного економічного права
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦИИ
Как правильно оформить увеличение уставного капитала ООО?
Коли варто звертатися з претензією? Чи може звертатися з претензією фізична особа?
Возможно ли продать паевую землю в Украине?
Порядок увеличения уставного капитала акционерного общества
Какие процедуры необходимо пройти согласно украинскому законодательству для получения лицензии на пользование недрами?
Как правильно сформировать уставной капитал акционерного общества? Какие существуют виды акций?
Чи існують правові методи захисту клієнта від надання юридичної допомоги неналежним чином?
Следует ли страховать недвижимость?
Какие основные требования к оформлению претензии?
РЕГИОНАЛЬНЫЕ ОТДЕЛЕНИЯ
Харьковское региональное отделение
Публицистика
Актуально
- Суды Украины
- cправочники
- энциклопедии
- сайты государственных Органов
- адреса посольств
- прочее





Сапропель

Ресурси сапропелю України
В Україні розвідані 274 родовища сапропелів з запасами, що перевищують 97 млн т, а у 37 родовищах оцінені прогнозні ресурси в кількості 15 млн т (Виноградов та ін., 2003). До категорії А розвідані запаси 196 родовищ (66092,6 тис.т) (Минеральні ресурси, 2005).

Основні запаси сапропелю України зосереджені у водоймах Волинської області. Середня продуктивність озер по сапропелю складає більш 1 тис.т/га. До 2000 р.тут розроблялося до 8 родо¬вищ (Бурків, Колпине, Комлякове, Горіхове, Мисливське, Скомор'є, Синове і Туричанське). Обсяг видобутку в цілому складав близько 200 тис. т/рік. На всіх родовищах сапропель добувався тільки для добрив, хоча його можна використовувати і для інших цілей (Довідник ресурсів, 1994). У Волинській області родовища сапропелю, розвідані за категорією А (тобто, підготовлені до видобування), зосереджені в 76 озерах, що сумарно містять 40041,1 тис. т сапропелю.

Найбільші за площею озера розташовані в Любомльському районі: Світязь, Пульмівське, Луки, Люцимер, Кримне, що знаходяться в Шацькому заповіднику. У Ратненському районі знаходяться трохи менші за площею, але теж досить великі озера: Турське, Горіхове, Волянське. У східних районах Волинської області переважають невеликі озера. Так, у Маневицьком районі на 19 розвіданих родовищах розташовано 2,1 млн т сапропелю, тобто в середньому 0,1 млн т в одному озері.

Сапропелів біогенного типу у Волинській області розвідано 9,6 млн т, тобто 15,1 %. Вони ви¬користовуються у вигляді кормової добавки (крім торф'янистого сапропелю), лікувальних грязів, для виробництва будматеріалів, бурових розчинів. Запаси біогенних сапропелів у Любешівському районі складають 2 млн т, у Ратненському - 1,0 млн т. Сапропелі змішаного типу складають 43,7 млн т.або 68,7 % загальних запасів. Вони можуть бути використані для сільського господарства як добрива, деякі види - як кормові добавки. Сапропелі кластогенного типу, запаси яких складають 10,3 млн т (16,2% запасів), можуть використовуватись як добрива і лікувальні грязі.

Найбільші запаси сапропелю і кращі перспективи їхнього відпрацювання мають північні райони області: Ратненський, ЛІобомльський, Старовижевський і Любешівський. Більш перспективними і рентабельними для промислового засвоєння є родовища з площею сапропелевого покладу 40-50 га і балансовими запасами 1,3-1,5 млн т. На таких родовищах можлива організація підприємства річною програмою видобування 50 тис. т терміном на 23-25 років. Менші за площею і запасами родовища можна розробляти спрощеним - грейферно-екскаваторним способом і одержувати зна¬чний економічний ефект за рахунок підвищення врожайності в сільському господарстві (Безуглая, Шумлянский, 2000).

НПП
Анна Гранкина,
руководитель Департамента административного, хозяйственного, корпоративного и гражданского права
Тенденции развития бизнеса создают условия, в которых каждому топ-менеджеру либо юристу достаточно сложно держать «руку на пульсе» изменений и инноваций в различных отраслях юриспруденции.
Подробнее


Афоризмы
Наряду с законами государственными есть еще законы совести, восполняющие упущения законодательства.
Генри Филдинг
все афоризмы

Отзывы и рекомендации
Надежда Беженарь
директор ООО «Аудиторская компания "Украинская консалтинговая группа"»
Не секрет, что во многом успех компании зависит от партнёрских отношений. Обращаясь за правовой помощью к специалистам Национальной правовой палаты, мы доверяем не только решение своего вопроса, а, в первую очередь, полагаемся на профессионализм, гибкий подход к нашим пожеланиям и ответственность в работе.
Подробнее


Что необходимо для эффективной работы Верховного Совета Украины в 2009 году?
новая коалиция
перевыборы
ситуативное большинство



Доступ для
сотрудников

Логин
Пароль
 



  Распечатать эту страницу

© 2007-2008 Copyright Национальная Правовая Палата. Использование материалов данного сайта допускается только при наличии письменного разрешения
Разработка сайта - CodEX World Studio