This version of the page http://novynar.com.ua/files/companies/bbh (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2009-02-01. The original page over time could change.
Компанії » Досьє » Новинар
Шановні користувачі, це бета-версія сайту. Чекаємо на ваші відгуки

BBH-Україна

Заснування компанії Baltic Beverages Holding (BBH) 1991 рік

Заснування компанії BBH-Україна 1996 рік

Президент групи підприємств BBH-Україна Петро Чернишов

Сфера діяльності Виробництво пива і безалкогольних напоїв

У Львові пивоваріння почало розвиватися на початку ХV століття, коли створювалися і міцніли різноманітні ремісницькі цехи. Тоді виник і цех броварів. Саме 1425 роком датовано перший статут цеху броварів, який зберігся до наших часів. Розвиток пивоваріння був стрімким і бурхливим. Поява численних броварень завдавала клопотів як міській владі, так і королівським намісникам. Тому в 1533 році король видав указ, що регламентував пивоварництво у місті.   Важливу роль у розвитку та вдосконаленні пивоваріння відігравали середньовічні монастирі. Монахи інколи ставали не просто ремісниками, а й глибокими знавцями броварства, маючи можливість в тиші монастирських келій досліджувати старовинні рукописи, вибирати з них найкращі рецепти та методи пивоваріння.   

У другій половині ХVII століття граф Станіслав Потоцький надає монахам єзуїтам, які оселилися на його землі, право побудувати у Краківському передмісті Львова, на колишній землі Белзеччина, броварню, „щоб пиво варити своє і добре“.   

В 1715 році на Клепарові постало перше промислове броварне підприємство. Пиво насправді варили добре. Для нього брали чудову воду з місцевих артезіанських свердловин, якісний хміль та солод з ячменю найвищого ґатунку, і технологія виробництва була для тих часів досконалою. Пиво давніх львівських броварів швидко стало улюбленим напоєм не тільки на львівських теренах, воно набуло популярності у всій Європі.   

Невдовзі броварня перетворилася в одного з найпотужніших виробників пива Австро-Угорської імперії. Бувало, що пиво перевозили на величезні відстані, але й після далекої мандрівки воно не втрачало свого смаку. На ті часи це було дивиною. Бо єдиною запорукою збереження пива була його висока якість. Тому навіть коли Орден єзуїтів було позбавлено їхніх привілеїв та маєтностей, їхні права на пивоваріння у Львові перебрали спершу приватні власники, а трохи згодом – Львівська акціонерна спілка броварів.

Кращі традиції пивоваріння зберігалися і помножувалися. Шанувальники у Європі знали пиво „Bawar“, „Porter Іmperial“, „Exportowе“ не тільки за його високими смаковими якостями, але й за фірмовими скляними пляшками.   Зі встановленням у Львові радянської влади в історії пивоварні почався новий етап. Радянські господарники взяли броварню під особливий контроль. Кращого пива у Радянському Союзі не було. Його майже щодня відправляли до столу кремлівських чиновників. „Львівським“ та „Жигулівським“ (львівського розливу) частували пасажирів міжнародних морських рейсів та авіалайнерів. Продукція львівських пивоварів була взірцем найвищої якості.  

І навіть коли Союз розвалився і більшість відомих підприємств зазнали краху, ВАТ „Колос“ встояв, хоча у підприємства було багато проблем. Давалися взнаки зношення обладнання, нестабільне постачання сировини, інші негаразди.   Саме у той час завдяки активності керівництва у пошуках потенційного інвестора діловим партнером підприємства стала скандинавська компанія Baltic Beverages Hоlding AB, капітали якої вже залучали до своєї діяльності ряд підприємств пиво-безалкогольної галузі в Росії та ВАТ ПБК „Славутич“ в Україні.

У серпні 1999 року було підписано угоду між ВВН і ВАТ „Львівська пивоварня“. Від початку співпраці у „Львівську пивоварню“ вкладено інвестицій понад 35 млн. доларів США. Завдяки значним інвестиціям підприємство модернізується, на ньому змонтовано найновітніше обладнання, покращилися умови праці, вдосконалилась цінова політика, підвищилась кваліфікація працівників. Провідні фахівці проходять навчання у Скандинавській Школі пивоваріння в Данії, Школі брендінгу в Орклі (Норвегія), учбовому центрі Компанії Сіменс у Москві та в престижних навчальних закладах в Україні.   Насьогодні „Львівська пивоварня“ належить до підприємств України, що найдинамічніше розвиваються.

Загалом частка продукції ВАТ „Львівська пивоварня“ на українського ринку за ці роки зросла до 6%. Продукція компанії займає 54% пивного ринку Львівської області і 41% - західного регіону. Львівська пивоварня входить в сімку найпотужніших підприємств пивного ринку України і є безперечним лідером у Західному регіоні.   Із розвитком потужності підприємства, відбулося покращення і якості продукції, про що свідчать ріст долі ринку „Львівського“, збільшення потужностей виробництва Львівської пивоварні та велика кількість нагород на вітчизняних та міжнародних дегустаційних конкурсах.   Львівська пивоварня займає активну позицію у соціальному житті міста і регіону. І це неодноразово було відзначено нагородами для підприємства і званнями для його керівників. Одними з найцінніших з них є: нагорода за внесок у розвиток Львова та „Обличчя міста“, „Інвестор року“, „Кращий роботодавець року“.   Великою популярністю користуються маркетингові заходи компанії. Щороку сотні тисяч прихильників „Львівського“ пива приходять на „День незалежності з „Львівським“, Фестиваль пива у Львові, міжнародний фестиваль „Джаз без...“, „На Різдво до „Львівського“.    

„Львівські пивовари досягли сьогоднішніх успіхів не лише завдяки новітнім технологіям та використанню сучасних методів управління. Ми відчуваємо відповідальність перед суспільством за продукт, який виготовляємо, за цінності, які сповідуємо, і за роль, яку відіграє підприємство на державному рівні, – говорить голова правління ВАТ „Львівська пивоварня” Володимир Печер. А це є великою рушійною силою. Адже лідерські позиції на ринку – це не тільки розвиток для підприємства і нові надходження у державний бюджет, а можливість для кожного споживача пишатися продуктом високої якості і вірити у розвиток своєї країни”.

Володимир Печер - президент ВАТ "Львівська пивоварня".

Джерело: офіційний сайт ВАТ "Львівська пивоварня".

Оновлено: 21 липня 2006, 11:45
Пошук новин про "BBH-Україна"
Реклама
Додаткова інформація
  • ВАТ «Пиво-безалкогольний комбінат «Славутич»
  • Компанія "ВВН-Україна".
  • Керівництво BBH-Україна.
Дивись також
  • Крафт Фудз Україна
  • Укрпідшипник
  • Rainford
  • KP Media
  • Верес
  • Beeline
  • IDS Group
  • Group DF
  • Велтон. Телеком
  • Roshen
Обзор сети
bigmir)net
Финансы: Ожидается повышение тарифов мобильной связи
Ricardo
Пять способов заработать во время безработицы
bigmir)net
Финансы: Хочешь новую машину? Подбери кредит
bigmir)net
Советы:Как я могла тебя не узнать...
bigmir)net
Мистери - онлайн игра. Присоединяйся!
Афиша
Интервью с Сэм Тейлор-Вуд