|
- Екскурсія
- Мандрівка Львовом
- Про Львів
- Про Львівщину
- Пам'ятки
- Олеський замок
- Церкви Львова та Львівщини
- Пам'ятники
- Символіка
- Фотогалерея
- new Веб-камера
- new Віртуальний Львів
-
- Відео
-
- Новини
- Імпорт
- Розсилання
- RSS
- Архів
- Погода
- Імпорт погоди
- Сателітарна карта
- Інтерактив
- Оголошення
- Надішліть листівку
- Чат
- Обмін файлами
- Карти
- Львова та області
- Центру міста
- Транспорт
-
- Довідка
- Довідник Львова
- Телефонна книга
- Веб-каталог
- Розваги
- Відпочинок
- Турфірми
- Парки
- Ресторани, кав'ярні
- Культура
- Класична музика
- Музеї
- Театри
- Фінанси
- Готелі
- ЄВРО-2012
-
- Відгуки
- Карта сайту
- Контакти
|
| Чат | |
>> Перейти до чату
Або увійти:
|
| Наша кнопка | |

Код нашої кнопки
|
|
|
|
12/01/08
У Шевченківському районі Львова з ліфтів викрали 4 гальмівні котушки
Від початку лютого у Шевченківському районі Львова невідомі зловмисники викрали з ліфтів у будинках, які обслуговує ЛКП «Підголоско-410», 4 гальмівні котушки. Котушки з ліфтів викрали у будинках на вул. Чорновола, 101 та на вул. Юрія Липи, 20. Про це сьогодні, 12 лютого, ЗІК повідомила прес-служба Львівської міської ради.
«Минулого тижня пошкодили ліфти у кількох будинках у Львові на вул. Мазепи та на вул. Лінкольна. Комунальні підприємства скерували заяви у райвідділ міліції, але жодного порушника не затримали», – повідомив заступник начальника відділу житлово-комунального господарства Шевченківської районної адміністрації Львова Юрій Тацій.
Найбільше крадіжок у районі зафіксували минулоріч восени. У період з кінця вересня до листопада гальмівні котушки викрали у 12 ліфтах будинків Шевченківського району. Пропри постійні звернення районної адміністрації до правоохоронців, жодного зловмисника й досі не затримали.
Довідка ЗІКу.
За фактами нищення ліфтів у Львові, які правоохоронні органи зафіксували минулого, 2007 року та цьогоріч, до суду передали лише одну справу. Правоохоронці досі не знайшли жодного зловмисника.
Практично щотижня правоохоронні органи Львова повідомляють про нищення ліфтів у житлових будинках. Найбільше таких випадків зафіксували у Франківському та Сихівському районах Львова. Часто зловмисники викрадають із ліфтів гальмівні котушки, вартість однієї такої котушки становить 250 тис. грн. Як повідомили кореспондентові ЗІКу у прес-службі Львівської міської ради, за фактами нищення ліфтів до суду передали лише одну справу з Франківського району. Правоохоронні органи Львова досі не знайшли жодного зловмисника.
ЗІК
|
|
Ми розсилаємо новини для
569 осіб та організацій | [Долучитись] |
| Всі новини | |
- У Львові під стадіон до Євро-2012 закладають фундамент. Фоторепортаж
- Садовий хоче використати на євростадіон півбюджету розвитку міста на 2009 рік
- Для львівського стадіону до Євро-2012 вже почали виготовляти дах
- Фундамент стадіону до Євро-2012 розпочали будувати у Львові
- За зростанням цін Львівщина попереду України: хліб подорожчав на 29%, житло – 40,7%, водопостачання – 74,9%, каналізація – на 77,6%
- Молодь Львівщини упорядкувала могили діячів УНР i ЗУНР
- Гандбольна «Галичанка» розпадається: гравці тікають в інші клуби
- Ратушу 16 ст. реставруватимуть у Добромилі на Львівщині за державний кошт
- У Львові молодь защедрувала консулу РФ Гузєєву та пригостила його кутею
- У Львові відремонтували, пошкоджені вибухом, будинки на Костюшка
- У Львівській філармонії презентуватимуть новий рояль фірми ''Steinway''
- За фактом вбивства нігерійця у Львові порушено кримінальну справу
- Черновецький завойовує електорат Садового: зізнався в любові до львівських бабусь!
- Спорт. Футбол: ФК "Львів" вирушає на перші тренувальні збори на Київщину
|
| Оголошення | |
|
Авто / Мото
|
Знайомства
|
Комп'ютери
|
Нерухомість
|
|
Робота
|
Суспільство
|
Послуги
|
Різне
|
|
|
|