This version of the page http://www.dubno.com.ua/index.html stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-12-05. The original page over time could change.
ДУБНО міський портал
 
     
Історія міста Музей Готелі Кав'ярні Чат Форум Фотогалерея Оголошення Корисні лінки

Новини

У Дубно "промишляють" шахраї, які представляються контролерами ЗАТ “Ей-І-Ес Рівнеенерго”

У Дубно почали фіксуватися факти, відвідин помешкань особами, котрі називають себе працівниками ЗАТ “Ей-І-Ес Рівнеенерго” і ніякого відношення до компанії не мають.
21.11.08 в місті Дубно по вулиці Калнишевського діяли особи, які представлялись працівниками ЗАТ “Ей-І-Ес Рівнеенерго”, на вимогу одного з мешканців показати посвідчення шахраї зникли. 29.11.08 в селищі Кліщіха, Дубенського району, шахраї попросилися до оселі перевірити лічильника, відразу зазначивши, що посвідчень немає, бо вони є новими працівниками ЗАТ “Ей-І-Ес Рівнеенерго”. Після «огляду» лічильника господарка не знайшла певних власних речей.
Раніше шахраї вимагали плату за спожиту електроенергію готівкою або у вигляді хабара, були випадки, коли, незважаючи на неодноразові повідомлення та застереження з боку компанії, довірливі споживачі йшли на поступки.
ЗАТ “Ей-І-Ес Рівнеенерго” просить населення вимагати від представника компанії посвідчення, або телефонувати в дільницю компанії та з’ясувати, чи працює там така людина


Чоловік три роки захищав свої права через помилку відповідальної особи

Житель міста Дубно три роки мусив захищати свої інтереси в судах через те, що відповідальні особи неправильно виготовили йому державний акт на право власності на земельну ділянку.
28 грудня 2001 року Дубенською міською радою було винесене рішення про передачу земельної ділянки в приватну власність для обслуговування житлового будинку. Громадянин Броч П.С. звернувся до Дубенського районного відділу Рівненської регіональної філії державного підприємства „Центр державного земельного кадастру” для виготовлення відповідної технічної документації, оплативши при цьому ці послуги. Однак, як виявилося згодом, при оформленні державного акту на право власності на земельну ділянку представниками ЦДЗК у технічні документи були внесені зміни, які суттєво змінили розташування і конфігурацію земельної ділянки. На основі цих помилкових змін і був виготовлений державний акт на право власності на землю. Тому після отримання цього акта пана Броча незабаром притягнули до адмінвідповідальності і наклали штраф за самовільне захоплення землі, якою він, на його думку, цілком законно мав право користуватися.

Детальніше


Перший ювілей хору священиків

27 листопада в районному будинку культури відбувся ювілейний концерт хору священників Дубенського благочиння УПЦ – КП (10 років з дня заснування) та відкриття 1-го фестивалю духовного піснеспіву.
Хор священників Дубенського благочиння УПЦ – КП створений у грудні 1998 року. Він має за мету пропагування класичної духовної музики, творів Богослужбового вжитку, а також виконання кантів, партесних хорових концертів, різдвяних колядок та ін. В репертуарі хору твори композиторів Д. Бортнянського, К. Стеценка, А. Веделя, М. Лисенка, П. Дієва, П. Чайковського. Колектив хору успішно виступав перед прихожанами церков м. Дубна та району, його знають не тільки на Рівненщині а й на Львівщині, Волині, у Києві та Житомирі. В 2003-2004 роках хор став Лауреатом фестивалю „Осінні концерти духовної музики” в м. Гіжицько та в м. Венгожево (Польща). У січні 2004 року хор став Лауреатом IX Слов'янського фольклорного фестивалю „Коляда” в номінації „Чоловічий хор”. У травні 2004 року хор духовенства з концертами духовної музики перебував у Франції, де був нагороджений золотою медаллю міста Сен-Сір. У січні 2005 року - нагороджений дипломом учасника фестивалю „Різдв’яні піснеспіви”, в 2008 році хор побував з концертами у Словаччині. Художній керівник хору - Кривенчук Олег Іванович - заслужений працівник культури України, старший викладач Дубенського училища культури Рівненського Державного гуманітарного університету.
Крім ювілярів в фестивалі взяли участь хор церкви Святого Юрія (м.Яворів), квартет церкви Успіня Пресвятої Богородиці (м.Львів), Архієрейський хор „Знамення” Свято-Покровського собору (м.Рівне), хор „Відродження” коледжу культури та мистецтв РДГУ (м.Дубно).
Винуватців торжества вітали митрополит Рівненський та Острозький УПЦ КП Євсевій, міський голова Л.Дудко, заступник голови райдержадміністрації В.Токар, голова районної ради О.Дехтярчук, який вручив О.Кривенчуку Почесну грамоту обласної ради.


Пуск газу в с.Тростянець

Пуск газу в с.Тростянець 21 листопада, в день святого архістратига Михаїла в селах Тростянець та Іваниничі Дубенського району відбулась урочиста подія. З нагоди газифікації названих сіл сюди прибули голова обласної державної адміністрації В.Матчук, заступник голови облдержадміністрації В.Новак, голова правління ВАТ „Рівнегаз” П.Дубас , голова районної державної адміністрації О.Козак, заступник голови райдержадміністрації М.Мельничук. В присутності більше 100 жителів сіл В.Матчук, О.Козак, П.Дубас та сільський голова В. Віннічук запалили газовий факел, який освятив настоятель місцевої церкви о.Любомир. Виступаючи перед місцевими мешканцями В.Матчук подякував сільській громаді, керівництву району за проведену роботу, високо оцінив підготовку до проведення та організацію проведення заходу. П.Дубас пообіцяв всіляко сприяти Дубенському району у завершенні повної газифікації населених пунктів району.


Дубно запалило свічку пам’яті про Голодомор

Сьогодні у Дубно відбулися урочисті заходи, присвячені вшануванню пам`яті жертв Голодомору 1932-33 років.
Представники влади та громадськості відкрили захід історичної пам’яті. Дубенчани вшанували пам’ять жертв загальнонаціональною Хвилиною мовчання , де взяли участь у загальнонаціональній акції «Запали свічку».
Учасники акції запалили свічки на вшанування пам`яті про загиблих в роки Голодомору, а потім виклали на бруківці майдану символічний хрест із лампадок.


На Рівненщині податківця та сільського голову судитимуть за хабарі

Одразу дві кримінальні справи, порушені проти хабарників, нещодавно потрапили до судів. За отримання хабара в розмірі 19 тисяч гривень судитимуть головного податкового ревізора-інспектора Дубенської об’єднаної державної податкової інспекції. Звинувачують у хабарництві і голову однієї з сільських рад Рівненського району, який отримав 10 тисяч гривень за сприяння у виділенні земельної ділянки.
Нагадаємо, у червні цього року інспекторку Дубенської ОДПІ затримали за вимагання та отримання хабара, який “загладив” би виявлені нею порушення податкового законодавства на одному з підприємств Дубна, яке задіяне в аграрній сфері. За відкориговані результати планової документальної перевірки жінка вимагала від директора підприємства 23 тисячі гривень.
Детальніше


Спалах грипу очікують у січні 2009 року

Спалах грипу середньої інтенсивності фахівці очікують у січні 2009 року.
" У відповідності з прогнозом Українського центру грипу цього року очікується епідемія грипу середньої інтенсивності. Її початок передбачається у січні. Але деякі науковці говорять, що, можливо, вона розпочнеться у грудні. Прогнозується циркуляція нових для України штамів вірусів грипу А «Брізбен», а також вірусу групи В «Флорида», — розповідає завідувач епідеміологічного відділу обласної санепідемстанції, кандидат медичних наук Анатолій Рєзніков. — Найкращий метод запобігання хвороби — вакцинація. Сьогодні проти грипу зареєстровані чотири іноземні вакцини. Вони виготовлені на основі тих штамів вірусів грипу, циркуляція яких у нас прогнозується. Це Ваксігрип (Франція), Флюарикс (Німеччина), Інфлувак (Нідерланди), Інфлексал (Швейцарія). Проблеми із забезпечення населення вакцинами немає, їх достатньо. Як правило, вакцинація ефективна на 98 відсотків. Тобто стільки відсотків із прищеплених не хворіють взагалі. Але процедуру обов’язково слід робити після медичного огляду, консультації лікаря в клінічних умовах».
Джерело: РГ


Білоруський гурт "Пісняри" виступив у Дубно та Рівному

З півторагодинним концертом завітав до Дубна 16 листопада та до обласного центру наступного дня відомий гурт із Білорусі «Пісняри», заснований легендарним музикантом Володимиром Мулявіним. Колектив виконав хіти: «Беловежская пуща», «Косив Ясь конюшину», «Вологда», «Александрина», «Березовый сок», а ще нові, але вже відомі пісні: «Нароч» та колядку «Коник патлатый». Присутні у залі аплодували, викрикували браво, співали та замовляли пісні. А після концерту, шанувальники вишикувалися за автографами.
Джерело: ОГО


Молодіжну Раду Дубна створено!

МГО “Дубенська Муніципальна Гвардія за підтримки Дубенської міської ради реалізовує проект Молодіжна Рада Дубна. Метою молодіжної ради є посилення впливу молоді на життя громади у місті шляхом розвитку партнерської участі молоді у прийнятті рішень на підставі конструктивної взаємодії із органами місцевого самоврядування.
Як розповів голова молодіжної ради Сергій Юхимчук, молодіжна рада діятиме як консультативно дорадчий орган з питань молодіжної політики, покликання якого сприяти взаємодії органів місцевого самоврядування та молоді міста Дубна.
Рада займатиметься:
- створенням умов для навчання молоді;
- реалізацією молодіжних проектів, програм, заходів, акцій;
- залученням молоді до участі в малому бізнесі;
- поширення серед молоді волонтерського руху;
- визначенням пріоритетних напрямів молодіжної політики;
- участь у підготовці проектів та розпорядчих документів виконавчого комітету міської ради, місцевих програм у сфері молодіжної політики;
Молодіжна Рада Дубна закликає молодих активних людей які цікавляться молодіжною політикою, громадським життям міста приєднуватись до команди проекту Молодіжної Ради.

Унікальність проекту у тому, що молодь має можливість стати депутатом молодіжної ради міста і лобіювати інтереси молоді в органах державної влади.

Щоб приєднатися до Молодіжної Ради міста необхідно заповнити АНКЕТУ
Контакти Молодіжної Ради:
8 066 429 54 49 info.guardians{at}gmail.com www.molod.dubno.com.ua

 
новини

РОЗРОБКА ВЕБ-СТОРІНОК У ДУБНО
Бажаєте мати власну веб-сторінку? Тепер замовити Ви її можете саме у Дубно! Розробка сайтів для Вашого бізнесу, компанії, організації, магазину, персональні веб-сторінки, інше.

Затримали дубенчанина, який вбив 43-річного чоловіка
У Рівненській області правоохоронці за підозрою у вбивстві 43-річного чоловіка затримали 4 осіб: двоє з яких є жителями Закарпатської області, одна особа - з Одеської області та ще одна - з м. Дубно. Про це повідомили в обласному управлінні міліції. .

У Дубно розіграють футбольний супер-кубок
У неділю, 30 листопада, о 10 годині у Дубно на стадіоні військового містечка відбудеться розіграш супер-кубку з футболу між командами "Джокер" Дубно та ФК "Підлужжя".

Водій маршрутки "Дубно-Івання" збив на смерть чоловіка
Водій маршрутного таксі «Дубно-Івання» збив пішохода поблизу с. Панталія, Дубенського району.

Незаконно отримали кредити
Дубенчани отримали кредити, використовуючи фіктивні довідки

Водій маршрутки "Дубно-Рівне" збив школярку
Водій автобуса ГАЛАЗ збив пішохода на вул. Січових Стрільців, навпроти будинку № 183, у Рівному.

© 2008 Всі права захищені       Розробка та дизайн "Vinchi"