Below is the text of the page https://stelsi.com/press4.html stored 2008-11-21 by archive.org.ua. The original page over time could change. View as original html

::: Stelsi ::: Official Web Site :::

© 2008 "STELSI".Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе за умови посилання на джерело. Дизайн: ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ГУРТУ \ ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ ГРУППЫ \ OFFICIAL BAND`S SITE СТЕЛСІ. СЕЛО МІЖ ТРЕКІВ Щось нездорове коїться на теренах вітчизняної електронної сцени. При наявності такої кількості майстрів скретчінгу та міксування - повна відсутність оригінальних та стильних авторських робіт, які можна було б слухати і поза танцполом. Жодного натяку на слов'янських Depeche Mode чи Сhemical Brothers. Не пахне ані українським Мобі, ані східноєвропейськими Тransglobal Underground. Але стоп! Стосовно останніх можна посперечатися. Виставимо проти них наших «Стелсі» і ще подивимось, хто кого. Плащ-невидимка Чернівецький етно-електронний гурт з «невловимою» назвою, насправді, давно намагається розворушити застійне болото української електронщини і вже дечого навіть встиг досягти - потрапити, наприклад, до західних чартів з власною версією «Das Modell» німців Кraftwerk та видати повноформатний альбом у Німеччині. Але до цього часу за¬лишався такою собі «невидимкою» для вітчизняних слухачів. Аж поки в 2005 році не скинув на наші голови справжню бомбу - альбом «Там», суміш актуальних дискотечних ритмів та унікального буковинського фольклору. Це була перша робота чернівчан, присвячена «українській сивій давнині» (до цього були спроби погратися з індійською та кельтською екзотикою), а загалом - вже п'ята в їх дискографії. До проблеми поєднання синтетики та архаїки хлопці зі «Стелсі» підійшли з повним розумінням справи та неабияким гумором - чого варті одні тільки смішні «скіти-коломийки» між піснями у виконанні бабців та дідусів, аборигенів, так би мовити. Та й в піснях ті бабці ви¬ринають то тут, то там - підспівують у якості запрошених guest-stars. Мікс настільки майстерний, що й не здогадаєшся, що то віртуальні, тобто семпловані бабусі. Про це та інше З іншого боку - як же, заспівали б живі селянки, коли б дізналися, в яке текстове оточення втулять їх співи: «Стелсі» пальця в рот не клади, люблять простібнутися над всім - що бачать. Живий приклад - пісні «СССР» та «Про це». Ну, про що конкретно - ви здогадали¬ся. Не можна оминути увагою і трек під назвою «ПіАр», що одночасно є сатирою на те, що відбувається в нашому теле- та радіопросторі, і визначен¬ням свого сьогодення. ПіАр - це ще й «п'янка реальна», якщо хто не знає. Народилася пісня під враженням від реклами одного (не скажемо якого) алкогольного напою, дуже вже дратівливої та настирної. Ідея записати такий альбом - повністю замішаний на семплах з народної «бібліотеки» - прийшла до «Стелсі» вже давно. Єдиною перепоною на шляху до втілення ідеї була якість старих записів – знайти оригінальні гуцульські наспіви у більш-менш пристойному і підходящому для використання вигляді довго не вдавалося. Довелося багато попрацювати над «чищенням» треків, але результат вартий того. «Стелсі» стали єдиною, по суті, поп-групою, яку навесні цього року запросили виступити на київському рок-фестивалі «Рок-Січ», та першим суто електронним гуртом, що засвітився на фолк-фестивалі «Країна Мрій». Резюме: для гарної та по-справжньому цікавої музики немає форматних перешкод. Трохи панки Наразі «Стелсі» працюють над своїм новим альбомом, який буде продовжувати автентичну лінію свого попередника. Єдина його відмінність - більш жорсткий та роковий саунд. А ви що, не знали, що всі електронники у душі трохи панки? Міла Кравчук (журнал «МОЛОКО» від 08.08.06) [news.html]