This version of the page http://aju.com.ua/ (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-11-21. The original page over time could change.
Ассоциация ювелиров Украины - Главная
  • Главная
  • Контакты
  • Новости
 
Главная
21.11.2008 г.
Главное меню
Главная
Вступительное слово
Новости
Контакты
Поиск
Деятельность
План работы
Отчетность
Робота проведена Асоціацією у 2008 році
Документы
Об Ассоциации
Вступление в Ассоциацию
Нормативные документы
Последние новости
  • Шановні учасники ювелірного ринку України!
  • ВНИМАНИЕ
  • Запуск сайта
  • Выпущены монеты к Олимпийским играм в Лондоне-2012
  • Жемчужное ожерелье за миллион долларов от Mikimoto
Шановні учасники ювелірного ринку України!
29.10.2008 г.

До вас звертається Міністерство фінансів України, як уповноважений орган державного регулювання, ліцензування та контролю за операціями з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням.

Ювелірна галузь України динамічно та швидко розвивається. В галузі працює близько 90 тисяч чоловік і на сьогоднішній день можна сміливо сказати, що в нашій країні створена сучасна ювелірна галузь, оснащена найновішим обладнанням, передовими технологіями та методами роботи, які забезпечують її подальший розвиток.

Це досягнуто завдяки Міністерству фінансів України в процесі співпраці з Асоціацією ювелірів України в частині розробки і впровадження державної політики у сфері обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння.

Але, як завжди буває, не всім це до душі. В 2007 році створюється «Союз ювелірів України». Кого він представляє, поки що, невідомо, але ж його хтось фінансує!

При неодноразовій спробі Міністерства фінансів України одержати пояснення - кого представляє цей «Союз», відповіді від пана Видолоба Д.В. (сина бувшого начальника управління Міністерства фінансів, звільненого Міністром фінансів Пинзеником В.М.) немає до цього часу. На запити в Міністерство юстиції", Податкову адміністрацію, Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю - результат такий самий. Вияснити - де вони знаходяться, неможливо.

Поважаючи і підтримуючи вашу позицію, як учасників ювелірного ринку України, наголошуємо на тому, що вище згаданий «Союз» маніпулює вашою свідомістю не маючи відповідної компетенції у даній сфері та не маючи на це підстав. Водночас, проведення будь-яких заходів щодо надання консультаційного обслуговування та роз'яснень вимог нормативних документів повинно здійснюватись із залученням до цього процесу відповідних представників Міністерства фінансів України.

Переконливо просимо вас не піддаватись на провокаційні заклики невизнаних суб'єктів, які користуючись вашою довірою мають за мету не розвиток галузі, а переслідують власні корисні інтереси.

Директор Департаменту державного
регулювання операцій з дорогоцінними
металами і дорогоцінним камінням
та пробірного нагляду                                                     В.П. Мельник

 
ВНИМАНИЕ
         
03.10.2008 г.

Участникам ювелирного рынка, имеющим лицензию Министерства финансов Украины на право работы с драгоценными металлами и драгоценными камнями и попадающим под действие приказа Министерства финансов Украины № 894 от 07.07.2008 г. «Об утверждении формы отчётности по операциям с драгоценными металлами и драгоценными камнями и о  порядке его составления».По просьбе Ассоциации ювелиров Украины Министерством финансов Украины принято решение не применять административные санкции к тем организациям и физическим лицам, которые несвоевременно или неправильно подали отчёт, а также из-за отсутствия учёта не могут подать его за III квартал 2008 года.

Ассоциация ювелиров Украины просит всех субъектов ювелирного рынка провести подготовительные организационные мероприятия с целью обеспечения сдачи отчёта за IV квартал 2008 года.
 
 Генеральный директор
Ассоциации ювелиров Украины

 Г.И.Мажаровский