Робота у Львові та Україні
|
- Екскурсія
- Мандрівка Львовом
- Про Львів
- Про Львівщину
- Пам'ятки
- Олеський замок
- Церкви Львова та Львівщини
- Пам'ятники
- Символіка
- Фотогалерея
-
- Відео
-
- Новини
- Імпорт
- Розсилання
- RSS
- Архів
- Погода
- Імпорт погоди
- Сателітарна карта
- Інтерактив
- Оголошення
- Надішліть листівку
- Чат
- Обмін файлами
- Карти
- Львова та області
- Центру міста
- Транспорт
-
- Довідка
- Довідник Львова
- Телефонна книга
- Веб-каталог
- Розваги
- Відпочинок
- Турфірми
- Парки
- Ресторани, кав'ярні
- Культура
- Класична музика
- Музеї
- Театри
- Фінанси
- Готелі
- ЄВРО-2012
-
- Відгуки
- Карта сайту
- Контакти
|
| Чат | |
>> Перейти до чату
Або увійти:
|
| Наша кнопка | |

Код нашої кнопки
|
|
|
|
18/09/08
Крижана небезпека
Звернення Головного управління МНС України в Львівській області
Зима завжди асоціюється із активним відпочинком. Багатьом до вподоби зимова риболовля, катання на ковзанах, хокей. Усі ці види відпочинку пов’язані із перебуванням людей на кризі. Оскільки кількість спеціальних спортивних майданчиків обмежена, мешканці Львівщини облаштовують своє дозвілля на природних водоймах. На жаль, інколи результатом таких розваг стають непоправні нещастя. Цьогоріч, у зв’язку з частими різкими коливаннями температури повітря, що зумовлені зміною кліматичних умов, Головне управління МНС України в Львівській області висловлює занепокоєння у зв’язку з ймовірним виникненням надзвичайних ситуацій.
Зважаючи на це, особливо напередодні Свята Водохрещення, важливо пригадати кілька основних правил поведінки, котрі допоможуть убезпечити громадян під час активного дозвілля.
На перший погляд зледеніле дзеркало водойми не таїть небезпеки, однак у будь-якому випадку переконайтеся що його товщина та міцність не викликає сумнівів. Окрім цього важливо уникати місць масового скупчення людей, адже навіть найміцніший на вашу думку лід може не витримати нерівномірного навантаження. Любителям ковзанки порадимо не обладнувати майданчики на значній відстані від берега, а рибалкам не просвердлювати лунки надто близько одну від одної. Вживання алкогольних напоїв під час перебування на кризі категорично забороняється. Особливої уваги заслуговує порада не одягати речей, котрі обмежують рухи, однак здатні підтримувати комфортну температуру тіла.
Беручи до уваги складну метеорологічну ситуацію, що спостерігається на теренах України впродовж тривалого часу, ГУ МНС України в Львівській області просить дослухатись до поради взагалі не виходити на лід та не дозволяти цього дітям!
|
|
Ми розсилаємо новини для
593 осіб та організацій | [Долучитись] |
| Всі новини | |
- Вбивство за квартиру. Найжорстокіший злочин останніх років стався практично в центрі Львова
- Альбом Георгія Гараса – підручник для майстрів з вишивки
- У МНС влили свіжу кров: 234 першокурсники присягнули на вірність Україні
- На площі Ринок у Львові - арт-проект "UniSex" Анатолія Федірка
- Біля стадіону «Україна» хочуть збудувати новий спортивно-рекреаційний комплекс площею 8,473 тис. кв. м.
- Різке похолодання не пришвидшить початку опалювального сезону у Львові
- 25,9% львів’ян вважають, якщо «Євро-2012» у Львові буде провалено – Садовий має піти
- Львів’ян найбільше хвилює ремонт доріг і тарифи на компослуги
- На Львівщині психіатр брав по 500 грн за довідку
- У Львові поховали художницю і поетесу Юлію Пігель
- Львівщина та Імеретинський край Грузії домовились про співпрацю
- У Львові одночасно на ремонт перекрито 20 доріг. Буде порушено кримінальні справи! – генерал Пісний
- Сесійна зала Львівської міськради перетворилася на театральну сцену для дітей
- Спорт. Гандбол: Львівська «Галичанка» здобула другу перемогу поспіль у чемпіонаті України
- Спорт. Футбол: ''Карпати'' підписали контракт з Сергієм Кузнецовим
|
| Оголошення | |
|
Авто / Мото
|
Знайомства
|
Комп'ютери
|
Нерухомість
|
|
Робота
|
Суспільство
|
Послуги
|
Різне
|
|
|
|