This version of the page http://smi.liga.net/articles/IT080928.html (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-08-20. The original page over time could change.
"Коли киянин користується транспортом, він отримує якісну і безпечну послугу" // Мониторинг СМИ
 
Медиа-новости
20.08.2008 Автовладельцев ожидает новаторская реклама "автогражданки"
20.08.2008 "Новый канал" запустит скетч-шоу "Файна Юкрайна"
20.08.2008 "НТВ-Плюс" запускает услугу оплаты за просмотр
20.08.2008 "Теленеделя" выпустит спецвыпуск для детей
20.08.2008 Судья хочет получить с газеты 500 тыс. грн.
все новости >>
 

 
20.08
Как украинцы помогают Тбилиси Тимошенко и кремлевские тени выборов-2010 Кто наживается на стихийном бедствииГрузия дала отвод российской помощиКак вкладчику не прогореть на колебаниях валютных курсовВ Европу - на дешевых автобусахКниги поделят на правильные и не очень
 
MarketGid
Загрузка...
 

 
Статья

"Коли киянин користується транспортом, він отримує якісну і безпечну послугу"

Михайло ШКУРІН (Хрещатик, № 31, 20 лютого 2008)

Учора генеральний директор КП "Київпастранс" Микола Ламбуцький звітував перед мером Києва Леонідом Черновецьким про стан справ у місті з громадським транспортом. На початку зустрічі міський голова зазначив, що останні десять років у столиці з'явилася негативна тенденція до часткової заміни комунального пасажирського транспорту маршрутками. "Жодне європейське місто не має приватних перевізників. Маршрутки, які курсують столицею, не відповідають сучасним вимогам. Вони забагато коштують міському бюджету", - сказав мер Києва. Леонід Черновецький запевнив, що останні півтора року комунальний транспорт почав розвиватися за європейськими стандартами, і влада реагує на будь-які зауваження, які надходять на 051. "Комфортний комунальний транспорт - це хороша противага комерційному", - переконаний він. "Хрещатик" публікує запитання мера Києва та відповіді на них генерального директора КП "Київпастранс".

- Я знаю, що ви практикуєте і звільнення, й догани для тих водіїв, котрі грубі до киян. Де ви берете інформацію про такі випадки?

- Ми маємо змогу прямо спілкуватися з ними, і це є пріоритетом у нашій роботі. Простежується тенденція до зменшення частоти скарг, хоча кількість звернень мало змінюється. 60% - це пропозиції.

- А як щодо підвищення зарплат і кадрового резерву?

- Є результат удосконалення мотивації оплати праці. За минулий рік у водіїв тролейбусів і автобусів зарплата підвищилася майже вдвічі. Скарг на роботу водіїв було 78, і з них 74 підтвердилися, і частину винних звільнили, а на інших накладено штрафи. Киянин має бути впевнений: коли він користується транспортом, отримує якісну і безпечну послугу. А цього в місті не може гарантувати ніхто, крім комунальних транспортних засобів. Цифри засвідчують, як зростає пропускна спроможність наземного транспорту. Якщо у 2006 році автобус перевозив у час пік за годину 52 тис. пасажирів, то у 2008-му він має перевозити не менше 70 тис.

- Щодо заторів у столиці. Ви надасте мені конкретні пропозиції стосовно вирішення цього питання?

- Так, готуємо проект розпорядження, яким передбачається виділити смуги для руху громадського транспорту і розширення, де раціонально, вулиць у районі перехресть для здійснення правого чи лівого поворотів. У поєднанні з нашою новою інтелектуальною системою управління, на яку цього року закладено 90 млн грн, це дасть вагомі результати. Зокрема, домінуватиме громадський транспорт, і багато киян перейдуть на користування ним замість індивідуального. Це дасть змогу не лише поліпшити ситуацію на дорогах міста, а й самим киянам заощадити гроші. До того ж проїзд ми їм забезпечимо досить комфортний.

- Ви ведете переговори щодо лізингу?

- Ми вже розпочали таку роботу, і я готовий вам сказати, що перші 250-300 автобусів ми зможемо придбати вже через чотири місяці. Принаймні є такі домовленості з постачальниками. Адже ми хочемо купити найсучасніший транспорт, а не просто те, що бачимо на вулицях. Головне - це низька підлога, без сходинок, для забезпечення безбар'єрного простору. До слова, Київ має найбільший відсоток таких безбар'єрних транспортних засобів у СНГ. Думаю, небагато міст центральної Європи можуть похвалитися таким відсотком комфортабельних транспортних засобів. Ми хочемо мати найсучасніші транспортні засоби, щоб їх можна було використовувати мінімум 12 років.

- Є ще два важливих питання, на яких я хочу наголосити. Перше - це виділення для громадського транспорту окремої смуги. Коли ми взагалі можемо вирішити це питання і в якій стадії воно нині?

- Найближчий проект - це вулиці, де організовано односторонній рух. І найперше, що через кілька тижнів буде доведено до норми, - це Жилянська та Саксаганського. Цього року на 32 вулицях запровадимо односторонній рух. На більшості цих вулиць зможемо створити окремі смуги для громадського транспорту. Щодо інших вулиць, то киянам просто треба буде показати: коли громадський транспорт матиме домінанту, це принесе вигоду для всіх. Попереду досить тяжка робота, але потім виграє не лише громадський транспорт, а й машини "Швидкої допомоги", пожежників, аварійних служб. Якщо з вулицями одностороннього руху все зрозуміло, то щодо решти треба визначити кількість головних магістралей і просто наводити лад.

- Коли в місті з'являться нові зупинки?

- Наразі у нас встановлюють табло. Їх маємо вже п'ять, і щодня встановлюють по одному новому табло. Склад ними заповнений, так що робота триває. На табло пасажири зможуть прочитати інформацію про час прибуття та відправлення транспорту. А ще зупинки повинні мати привабливий вигляд. Тут є проблема. Потрібно виділити земельні ділянки для балансоутримувача - комунального підприємства, а вже потім визначитися, що потрібно місту, який вигляд повинні мати зупинки, й провести конкурс. Це організаційні питання, які треба провести через Київраду.


Источник
Распечатать
 
НА ЭТУ ЖЕ ТЕМУ
Черновецкий и его команда
З Гідропарка хочуть зробити "перлину" Віталій КУРІННИЙ (Хрещатик, № 145, 14 серпня 2008)
Киевлянам грозят давать воду по часам Дмитрий УЛЬЯНОВ (Сегодня, № 180, 14 августа 2008)
Схожу в Интернет, заплачу за свет (Аргументы и факты (Украина), № 32, 7-13 августа 2008)
Тарифи переходять на сезонний режим Віталій КУРІННИЙ (Хрещатик, № 141, 8 серпня 2008)
Городская власть начала отбирать имущество у государства Оксана МИКОЛЮК (День, № 139, 7 августа 2008)
Черновецкий Леонид
Черновецкий готов к миру с Тимошенко? Любовь ФЕДОРОВА Главред, 14 августа 2008
Президент Віктор Ющенко підтвердив повноваження Леоніда Черновецького Віталій КУРІННИЙ (Хрещатик, № 138, 8 июля 2008)
Київ готує Європі свято Віталій КУРІННИЙ (Хрещатик, № 136, 4 июля 2008)
"Удушить в объятиях" - тоже метод Инна ВЕДЕРНИКОВА Обозреватель, 3 июля 2008
"Третья сила" против Черновецкого? Данило ЕВТУХОВ Главред, 27 июня 2008
Транспорт, логистика
Железная дорога накануне масштабного экономического преступления Игорь КОНСТАНТИНОВ Украина криминальная, 19 августа 2008
Прогноз на осень: с 1 сентября Киев будет парализован Алиса КРАСОВСКАЯ (СЕЙЧАС, № 152, 18 августа 2008)
Три дороги для киевских VIPов Ксения ГОНЧАРОВА (Комсомольская правда в Украине, № 178, 15 августа 2008)
Одна за вісьмох Лідія СТРЕЛЬЧЕНКО (Хрещатик, № 146, 15 серпня 2008)
Дешевые билеты исчезают Татьяна ПЛЕШИВЦЕВА (Газета "24", № 175, 14 августа 2008)
 

Реклама


 
Хит-статьи
  1. Россия начинает торговую войну с Украиной
  2. Танки вошли в Киев!
  3. Украину не остановить!
  4. Экватор Олимпиады наши прошли ярко!
  5. Доллар полез вверх, евро "сдувается"
  6. Оборона Севастополя
  7. Тимошенко обвинили в измене
  8. 10 способов дешево поселиться в столице
  9. Не опускать глаза перед русскими
  10. Китайцы изобрели супердопинг?
все хит-материалы >>
 
Анонсы изданий
"Автоцентр" №34 от 18 августа 2008
 
МЕТА
Загрузка...