This version of the page http://daily.lviv.ua/index.php?newsid=6107 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-06-12. The original page over time could change.
Крижана небезпека :: "Щоденний Львів"
Зробити стартовою | Все про Євро-2012 - поділіться своїми файлами - спілкуйтесь разом з нами
мобільні телефони цифрові фотоапарати відеокамери ноутбуки MP3/MP4 плеєри у Львові Львів МобіМанія
Заголовки новин
  

Робота у Львові та Україні

>> На головну

  • Екскурсія
    • Мандрівка Львовом
    • Про Львів
    • Про Львівщину
  • Пам'ятки
    • Олеський замок
    • Церкви Львова та Львівщини
    • Пам'ятники
  • Символіка
    • Герби Львівщини
  • Фотогалерея
  •  
  • Відео
  •  
  • Новини
    • Імпорт
    • Розсилання
    • RSS
    • Архів
  • Погода
    • Імпорт погоди
    • Сателітарна карта
  • Інтерактив
    • Оголошення
    • Надішліть листівку
    • Чат
    • Обмін файлами
  • Карти
    • Львова та області
    • Центру міста
  • Транспорт
  •  
  • Довідка
    • Довідник Львова
    • Телефонна книга
  • Веб-каталог
  • Розваги
    • Кіноафіша
    • Клуби
  • Відпочинок
    • Турфірми
    • Парки
    • Ресторани, кав'ярні
  • Культура
    • Класична музика
    • Музеї
    • Театри
  • Фінанси
    • Банки
  • Готелі
  • ЄВРО-2012
  •  
  • Відгуки
  • Карта сайту
  • Контакти

Опитування 
Чи користувалися би Ви службою доставки?
Так
Ні

Зараз у чаті 
Malyava
Наташка
Noedeg
loquacious
galochka

>> Перейти до чату

Вхід у чат 
>> Реєстрація

Наша кнопка 

Код нашої кнопки

Фотогалерея 



На головну Архів новин  
18/06/08
Крижана небезпека

Звернення Головного управління МНС України в Львівській області

Зима завжди асоціюється із активним відпочинком. Багатьом до вподоби зимова риболовля, катання на ковзанах, хокей. Усі ці види відпочинку пов’язані із перебуванням людей на кризі. Оскільки кількість спеціальних спортивних майданчиків обмежена, мешканці Львівщини облаштовують своє дозвілля на природних водоймах. На жаль, інколи результатом таких розваг стають непоправні нещастя. Цьогоріч, у зв’язку з частими різкими коливаннями температури повітря, що зумовлені зміною кліматичних умов, Головне управління МНС України в Львівській області висловлює занепокоєння у зв’язку з ймовірним виникненням надзвичайних ситуацій.

Зважаючи на це, особливо напередодні Свята Водохрещення, важливо пригадати кілька основних правил поведінки, котрі допоможуть убезпечити громадян під час активного дозвілля.

На перший погляд зледеніле дзеркало водойми не таїть небезпеки, однак у будь-якому випадку переконайтеся що його товщина та міцність не викликає сумнівів. Окрім цього важливо уникати місць масового скупчення людей, адже навіть найміцніший на вашу думку лід може не витримати нерівномірного навантаження. Любителям ковзанки порадимо не обладнувати майданчики на значній відстані від берега, а рибалкам не просвердлювати лунки надто близько одну від одної. Вживання алкогольних напоїв під час перебування на кризі категорично забороняється. Особливої уваги заслуговує порада не одягати речей, котрі обмежують рухи, однак здатні підтримувати комфортну температуру тіла.

Беручи до уваги складну метеорологічну ситуацію, що спостерігається на теренах України впродовж тривалого часу, ГУ МНС України в Львівській області просить дослухатись до поради взагалі не виходити на лід та не дозволяти цього дітям!

 Ми розсилаємо новини для 568 осіб та організацій [Долучитись]

Всі новини 
  • Рішення суду, яке оправдовує чотирьох «скнилівських» генералів, породить ще більший бардак в українській армії
  • Підприємства ТКЕ Львівської області заборгували за газ 93,66 млн грн
  • Правозахисник львів’ян Теодор Дяків сумнівається, що розрахунки нового тарифу на воду – 3,72 грн – прозорі
  • Губернатора Львівщини зацікавив цементний бізнес у Литві
  • Станція швидкої медичної допомоги у Львові отримала 18 автомобілів
  • На вулицях Львова побільшало дітей-жебраків
  • У Львові викрили злочинну групу, яка ''відмила'' 120 млн грн
  • До Євро-2012 у лікарнях Львова почалися масштабні зміни
  • У Львові планують побудувати новий автовокзал ''Північний''
  • Спорт. Баскетбол: львівська «Політехніка-Галичина» подала заявку на участь у єврокубку FIBA
  • Братами Баранцями із ФК «Львова» цікавиться одеський «Чорноморець»

Новини від RedTram 
Завантаження...

Оголошення 
Авто
Знайомства
Робота
Різне
Комп'ютери
Послуги
Нерухомість
Суспільство

Спілкування Поділіться фото та дивіться фото інших відвідувачів Новини щодо проведення дійства у Львові Прогноз погоди із супутника для Львова Довідник Львова

Кунг-Фу панда
Жанр: комедія, мультфільм
Сеанси: 10:10; 12:00; 13:50; 15:40; 17:30; 19:20; 21:10
Двадцять одне / 21
Жанр: драма
Сеанси: 10:00; 14:30; 16:50; 21:30
Індіана Джонс і Королівство кришталевого черепа
Жанр: екшн, пригодницький
Сеанси: 12:10; 19:10

Курс Валют НБУ [03.06.08] USD 0.00 4.85   EUR 0.00 7.53   RUB 0.00 0.20   GBP 0.05 9.51   CAD 0.02 4.87   CZK 0.00 0.32   LVL 0.01 10.71   MDL 0.00 0.48   PLN 0.00 2.22   SKK 0.00 0.24

Погода

Обмін кнопками та посиланнями


Kava.lviv.ua | Українська музика - MP3LOVE | Center.lviv.ua | Українські реферати | Наше місто IF.UA
[Vox.com.ua] Портал українця | Грані туризму - портал новин | Видавничий дім "Чумацький Шлях"


Рекламуйтеся у нас | Політика приватності | Напишіть нам
© "Щоденний Львів" 1999-2008, Усі права застережено. Про нас