This version of the page http://promolab.org/index.php?showtopic=1601 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-06-11. The original page over time could change.
Через зовнішні чинники сайт можуть песимізувати?


 

 Через зовнішні чинники сайт можуть песимізувати?
router
Дата: Apr 21 2008, 09:47 PM


Частенько заходить


Група: Members
Повідомлень: 12
Користувач №: 1349
З нами з: 2-April 08

Репутація: немає


Чи можливо таке, хтось мав такий досвід, що через зовнішні чинники сайт песимізувася в пошуковій системі.

Теоритично це нонсенс, адже таким чином потенційний конурент може
впливати на твій сайт.


--------------------
портал українців донеччини
Admin
Дата: Apr 21 2008, 09:52 PM


Раухермастер ;)


Група: Admin
Повідомлень: 2062
Користувач №: 1
З нами з: 11-March 06

Репутація: 22 голосів


QUOTE (router @ Apr 21 2008, 09:47 PM)
Чи можливо таке, хтось мав такий досвід, що через зовнішні чинники сайт песимізувася в пошуковій системі.

Теоритично це нонсенс, адже таким чином потенційний конурент може
впливати на твій сайт.

Ні (закордоном теж так думають, у всякому разі про гугл).

Багато про це пишуть, але я ще жодного прикладу не бачив, тільки пусті слова.


--------------------
Українською про SEO на mystyle.name.

"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко.
Groov
Дата: Apr 22 2008, 08:57 AM


Промоутер


Група: Members
Повідомлень: 487
Користувач №: 916
З нами з: 20-August 07

Репутація: 11 голосів


QUOTE (Admin @ Apr 21 2008, 08:52 PM)
Ні (закордоном теж так думають, у всякому разі про гугл).

Багато про це пишуть, але я ще жодного прикладу не бачив, тільки пусті слова.

Admin, ти або забув, або не зустрічав пеналь за Too many links!


--------------------
Свободу не спинити!
Admin
Дата: Apr 22 2008, 09:56 AM


Раухермастер ;)


Група: Admin
Повідомлень: 2062
Користувач №: 1
З нами з: 11-March 06

Репутація: 22 голосів


QUOTE (Groov @ Apr 22 2008, 08:57 AM)
QUOTE (Admin @ Apr 21 2008, 08:52 PM)
Ні (закордоном теж так думають, у всякому разі про гугл).

Багато про це пишуть, але я ще жодного прикладу не бачив, тільки пусті слова.

Admin, ти або забув, або не зустрічав пеналь за Too many links!

Не за був, бо про ту мені лінкс тільки на се розказують, але жодно прикладу я ще не бачив. А у пусті балачки на 10 сторінок я не вірю Причому 90% з юзерів, що писали в тему взагалі з гугл.ком не мають справи, в гугл.ру навіть піску немає.

Це мені нагадує тему, коли у гуглі деякі сайти повипадали (тут я теж тему створював) і це все списали на звичайний прогон по каталогам

А взагалі спробуй по назві цього фільму погуглити, бо я щось тільки один сайт про нього знайшов... Я навіть питав на одному закордонному форумі, але теж сказали що це міф, взагалі більше схоже на пострадянське явище

Можливо, все можливо, оскільки алгоритм я не знаю , але фактів про існування цього фільтру я теж не бачив.


--------------------
Українською про SEO на mystyle.name.

"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко.
Groov
Дата: Apr 22 2008, 05:02 PM


Промоутер


Група: Members
Повідомлень: 487
Користувач №: 916
З нами з: 20-August 07

Репутація: 11 голосів


QUOTE (Admin @ Apr 22 2008, 08:56 AM)
Не за був, бо про ту мені лінкс тільки на се розказують, але жодно прикладу я ще не бачив. А у пусті балачки на 10 сторінок я не вірю Причому 90% з юзерів, що писали в тему взагалі з гугл.ком не мають справи, в гугл.ру навіть піску немає.

Це мені нагадує тему, коли у гуглі деякі сайти повипадали (тут я теж тему створював) і це все списали на звичайний прогон по каталогам

А взагалі спробуй по назві цього фільму погуглити, бо я щось тільки один сайт про нього знайшов... Я навіть питав на одному закордонному форумі, але теж сказали що це міф, взагалі більше схоже на пострадянське явище

Можливо, все можливо, оскільки алгоритм я не знаю , але фактів про існування цього фільтру я теж не бачив.

Я не процював з англомовними сайтами і особисто не зустрічав цього фільтру на собі, але мій знайоми працював і про це фільтр мені казав, до того ж ті люди що відписуються на СЕ, мають достатню репутацію щоб їх вірити!
Але, ти вірно кажеш, алгоритму ми не знаємо!


--------------------
Свободу не спинити!
Kyo
Дата: Apr 22 2008, 07:01 PM


Студент


Група: Members
Повідомлень: 52
Користувач №: 1261
З нами з: 19-February 08

Репутація: 3 голосів


Ви серйозно не вірите?
Дуже прості приклади:
1. Я заряджаю хрумер на величезну базу форумів і спамлю сайт конкурента. Адміни шлють абузи в гугл. Бан сайту в гуглі майже гарантований.
2. Якщо саме алгоритмічні фактори: спам по мільйонам гестбуків з одним і тим же анкором - як результат пеналізація за цим ключовиком - так званий "google bowling".
Почитайте на досугє:
http://www.forbes.com/2007/06/28/negative-...ag_0628seo.html
http://www.slightlyshadyseo.com/index.php/...ng-more-common/
Сам не займаюсь лише тому, що це трохи суперечить принципам.
Admin
Дата: Apr 22 2008, 07:53 PM


Раухермастер ;)


Група: Admin
Повідомлень: 2062
Користувач №: 1
З нами з: 11-March 06

Репутація: 22 голосів


QUOTE (Kyo @ Apr 22 2008, 07:01 PM)
Ви серйозно не вірите?
Дуже прості приклади:
1. Я заряджаю хрумер на величезну базу форумів і спамлю сайт конкурента. Адміни шлють абузи в гугл. Бан сайту в гуглі майже гарантований.
2. Якщо саме алгоритмічні фактори: спам по мільйонам гестбуків з одним і тим же анкором - як результат пеналізація за цим ключовиком - так званий "google bowling".
Почитайте на досугє:
http://www.forbes.com/2007/06/28/negative-...ag_0628seo.html
http://www.slightlyshadyseo.com/index.php/...ng-more-common/

О, це вже щось:

QUOTE
Matt Cutts, a senior software engineer for Google, says that piling links onto a competitor's site to reduce its search rank isn't impossible, but it's extremely difficult. "We try to be mindful of when a technique can be abused and make our algorithm robust against it," he says. "I won't go out on a limb and say it's impossible. But Google bowling is much more inviting as an idea than it is in practice."

Cutts also points out that any potential for sabotage exists across all search engines. "It really should be called 'search engine bowling,' " he says.


Але не все так просто, як ти описав . Зокрема про це свідчить фраза "But Google bowling is much more inviting as an idea than it is in practice." і те, що це міг би робити будь-хто, але чомусь не кожний пересічний сеошнік може реалізувати це на практиці. Та й алгоритм за цей час, мабуть, змінився вже не раз (минуло 2 роки).

Ще лінк по темі http://forums.digitalpoint.com/showthread....=Google+Bowling

P.S. Тепер вірю If you can't beat them spam them!


--------------------
Українською про SEO на mystyle.name.

"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко.
0 Користувачів переглядають дану тему (0 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:
« Попередня тема | Загальні питання з розкрутки | Наступна тема »