This version of the page http://ua.korrespondent.net/sport/355121 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-04-18. The original page over time could change.
Кореспондент » Головна » Спорт » КПК: Динамо не залишає шансів Спартаку

КПК: Динамо не залишає шансів Спартаку

24 січня, 22:27

i.io.com.ua
Легендарне протистояння
Кубок Першого каналу. Група Ст 1-й тур Динамо (Київ) - Спартак (Москва) - 3:0 Голи: Ребров (41), Корреа (42), Гусєв (90) Кубок Першого каналу. Група Ст 1-й тур

Динамо (Київ, Україна) - Спартак (Москва, Росія) - 3:0

Голи: Ребров (41), Корреа (42), Гусєв (90)

Попередження: Ребров (37), Юссуф (70), Дедечко (83) - Ковач (29), Штранцль (58), Іванов (84)

Тель-Авів. Блумфільд. Арбітр: Стефано Фаріна (Італія)

Початок матчу: 20:00

Динамо: Шовковський - Несмачний, Михалік, Юссуф, Допілка, Гіоане, Нінкович (Дедечко, 82), Гусєв, Корреа, Ребров (Мілєвський, 85), Кравець (Шацьких, 46)

Тренер: Юрій Сьомін

Спартак: Плетикоса - Іванов, Ковач, Філіпенко, Штранцль, Бистров (Майдана, 32), Моцарт, Тітов (Шоаве, 82), Павленко (Дінєєв, 46), Веллітон (Прудников, 66), Павлюченко (Дзюба, 63)

Тренер: Станіслав Черчесов

1-а хвилина - Матч почався

3-а хвилина - Багатоходова комбінація киян за участю Гусєва, Реброва, Кравця закінчується ударом Реброва, який блокує Моцарт

8-а хвилина - Динамо пресингує Спартак на його половині поля, але поки невдало

10-а хвилина - Ребров збиває Моцарта біля воріт Спартака

11-а хвилина - Шовковський перехоплює флангову подачу Бистрова

13-а хвилина - Юссуф примушує Веллітона випустити м'яч за лицьову біля кутового прапора

14-а хвилина - Красивий сольний прохід Кравця лівим флангом - він обіграє захисника і пробиває по воротах з 20 метрів, трохи неточно

15-а хвилина - Плетикоса парирує удар Гусєва з гострого кута

16-а хвилина - Нінкович підступно пробив з-під захисника, але Плетикоса забрав м'яч

19-а хвилина - Нінкович отримує пошкодження після жорсткого підкату Ковача, і Кравець вибиває м'яч за бічну

21-а хвилина - Розетті робить дуже суворе  усне навіювання Михалику за підкат ззаду проти Веллітону

22-а хвилина - В 25 метрах від воріт Динамо Моцарт заробляє штрафний. Павлюченко з штрафного б'є набагато вищим за ворота

24-а хвилина - Корреа подає перший кутовий в матчі, Юссуф випереджає і захисників, і воротаря, але пробиваючи головою промахується

26-а хвилина -  Після пасу Корреа Ребров з 20 метрів пробиває поряд з штангою

27-а хвилина - Юссуф не потрапив по м'ячу після подачі Іванова, м'яч потрапив до Павлюченка, той після серії хитрощів пробив в падінні, але точно по центру, і Шовковський забрав м'яч

29-а хвилина - Перша жовта картка в матчі: Ковач

32-а хвилина - Заміна у Спартака: Майдана виходити замість Бистрова, який отримав пошкодження

33-а хвилина - Після пасу Нінковича Корреа щільно пробив із-за штрафної, але Плетикоса чітко забрав м'яч в кутку воріт

37-а хвилина - Попередження для Реброва

41-а хвилина - ГОЛ!!!!! Ребров!!!! Корреа зі своєї половини закидає м'яч за спини захисникам, Ребров тікає від Штранцля і розстрілює ворота

42-а хвилина - ГОЛ!!!!!!! Корреа!!!! Після відмінного проходу і пасу Кравця Корреа забиває в порожні ворота

45-а хвилина - Арбітр додав одну хвилину

45+1-а хвилина - Перерва

--------------------------------------------------------------------------------

46-а хвилина - Другий тайм почався

Заміни в складах команд: Шацьких замість Кравця, Дінєєв замість Павленка

48-а хвилина - Після розіграшу кутового Нінкович потрапляє в ногу захисника, що стоїть на лінії воріт

51-а хвилина - Ребров кинув Шацьких в прорив по флангу, а той неточно переадресував м'яч на Гусєва

90-а хвилина - Арбітр додав три хвилини

90+1-а хвилина - ГОЛ!!!! Гусєв!!!! Стрімка контратака завершується точним ударом Олега!!