This version of the page http://ua.korrespondent.net/sport/354117 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-04-18. The original page over time could change.
Кореспондент » Головна » Спорт » КПК: Шахтар стартує з перемогою

КПК: Шахтар стартує з перемогою

23 січня, 22:19

rambler.ru
Кубок Першого каналу. Група А
Кубок Першого каналу. Група А. 1-й тур. Бейтар (Ізраїль) - Шахтар (Україна) - 0:3. Голи: Фернандіньо (2), Левандовські (57), Гай (90).

Кубок Першого каналу. Група А. 1-й тур

Бейтар (Єрусалим, Ізраїль) - Шахтар (Донецьк, Україна) - 0:3

Голи: Фернандіньо (2), Левандовські (57), Гай (90)

Попередження: Ромуло (28), Тал (71) - Брандао (12), Чигринський (25), Хюбшман (44)

Єрусалим. Стадіон "Тедді". Арбітр: Ігор Єгоров

Початок матчу: 20:00

Бейтар: Твртко - Бенадо, Бен-йЙосеф (Тал, 46), Боатенг (Козокін, 46), Альберман, Амсалем (Цив, 61), Альварес (Шдад 77), Барухян (Варер, 83), Віза (Азрієль, 61), Бен-Шошан (Зандберг, 46), Ромуло

Тренер: Іцках Шум

Шахтар: Пятов - Шевчук, Чигринський, Кучер (Езерський, 46), Адріано (Гладкий, 46), Дуляй (Іллсиньо, 46), Фернандіньо (Гай, 78), Брандао, Вілліан (Кравченко, 46), Хюбшман (Льовандовськи 46), Срна

Тренер: Мірча Луческу

1-а хвилина - Матч почався

2-а хвилина - ГОЛ!!! Фернандіньо заробив штрафний в 26 метрах від воріт Бейтара. Потерпівший пробиває прямим ударом у ворота. М'яч пролітає мимо гравців - 1:0!

6-а хвилина - Швидка атака ізраїльтян. Боатенг б'є з-під ноги захисника - м'яч летить біля воріт.

9-а хвилина - Адріано паралельно із захисником входить у штрафну. Захисник падає. Луіс б'є і забиває гол. Але арбітр відмінив гол - порушення правил.

12-а хвилина - Брандао отримує попередження.

25-а хвилина - Чигринський отримує жовту картку.

28-а хвилина - Рамуло потрапив в офсайд. Свисток арбітра. Бразилець пробив у ворота  після свистка, за що і отримав попередження від російського рефері.

32-а хвилина - Сфолілі на Срне. Простріл в штрафну - Боатенг виносить м'яч у поле.

44-а хвилина - Жовта картка у Хюбшмана.

45+1-а хвилина - Перший тайм закінчився

46-а хвилина - Другий тайм почався

Заміни в Шахтарі: Гладкий замість Адріано, Кравченко замість Вілліана, Іллсиньо замість Дуляя, Езерський замість Кучера, Левандовські замість Хюбшмана

Заміни в Бейтарі: замість Бен Йосефа, Боатенга і Бен-шошама вийшли Тал, Козокін і Зандберг.

52-а хвилина - Амсалем небезпечно прострілював зліва - Левандовські головою вибиває м'яч.

57-а хвилина - ГОЛ!!!! Левандовські!!! Навіс з кутового справа. Левандовські головою в боротьбі із захисником б'є в порожні ворота - 2:0 на користь Шахтаря.

61-а хвилина - Заміни в Бейтарі: Цив замість Амсалема, Азрієль замість Візи

71-а хвилина - Жовта картка Талу за фол проти Брандао.

74-а хвилина - Простріл Шевчука зі свого флангу - захисник вибиває м'яч у поле.

78-а хвилина - Заміни у обох команд: Шдад замість Альвареса (Бейтар), Гай замість Фернандіньо (Шахтар).

83-а хвилина - Варер виходить замість Барухяна.

90-а хвилина - ГОЛ!!! Гай!!! Гладкий пройшов з лівого флангу, увійшов до штрафної, зробив точну передачу в центр. І Гай сильним ударом робить рахунок 3:0.