This version of the page http://uzhgorod.net.ua/news/26387 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-02-21. The original page over time could change.
УЖГОРОД.net.ua - МТС-Україна покращує якість зв’язку в прикордонній зоні Закарпаття
Сьогодні, 21 лютого 2008, четвер (13:23)

ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПОЛІТИКА
СОЦІУМ
ЕКОНОМІКА
КРИМІНАЛ
СПОРТ
КУЛЬТУРА
Н. СИТУАЦІЇ
LIFE
ТЕМИ ТИЖНЯ
УжНУ
Ужміськрада
Е.ОЦІНКА
КІА

ЗНАЙОМСТВА


Переглянути новини за

Лютий 2008
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829

Cічень 2008
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
рікмісяцьдень


Логін:   

Пароль:


Зареєструватись




Етно-велнес готель "УнгварЪскій"
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

 
--> Ужгородська міська рада від 24.11.07 (09:56)

МТС-Україна покращує якість зв’язку в прикордонній зоні Закарпаття

Київ, Україна – Оператор мобільного зв’язку, 100%-ва дочірня компанія ВАТ "Мобільні ТелеСистеми" (NYSE:MBT), провів роботи з покращення якості зв’язку та збільшення ємності мережі в кількох населених пунктах в прикордонній зоні Закарпаття.


В період з 9 по 22 листопада МТС-Україна включила в зону покриття мережі три нових населених пункти Закарпатської області на заході України. МТС-Україна запустила базові станції в селах Астей та Косонь Берегівського району, а також в селі Мала Копаня Виноградівського району Закарпатської області.

Населенні пункти Астей та Косонь розташовані в прикордонній зоні Закарпаття та є частиною прикордонної інфраструктури, вони виконують функції міжнародних автомобільних переходів Україна – Угорщина.

"Нові базові станції дозволяють забезпечити якісний та надійний зв’язок для тисяч українців, які мандрують в ділових та туристичних цілях в сусідню Угорщину. Кількість туристів в прикордонній зоні особливо зростає якраз напередодні Різдвяних та Новорічних свят і періоду зимових відпусток. Ми постійно працюємо над покращенням якості зв’язку та збільшенням ємності мережі в Закарпатті та по всій Західній Україні", - зазначила Людмила Ворко, директор Західного територіального управління МТС-Україна.

За даними на 31 жовтня в мережі компанії функціонує 10 779 базових станцій.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Олена Городецька
Відділ зв’язків з громадськістю МТС-Україна
тел.: 8 050 110 3128
e-mail: olenah@mts.com.ua

** *
Мережа ЗАТ "Український Мобільний Зв’язок" (МТС Україна) охоплює більше 95% території України, на якій проживає 99% населення. Компанія обслуговує більше 19,90 млн. абонентів. Компанія володіє ліцензіями на надання мобільного (стандарт GSM-900/1800, CDMA-450), стаціонарного й міжнародного/міжміського зв’язку, а також надає послуги міжнародного роумінгу на п’яти континентах. Дохід за 2006 рік склав $1,49 млрд.


МТС Україна є 100% дочірньою компанією ВАТ "Мобільні ТелеСистеми" (МТС) найбільшого оператора мобільного зв’язку в Росії, Центральній та Східній Європі за кількістю абонентів. Разом із дочірніми компаніями, МТС обслуговує понад 79,12 мільйона абонентів. Населення 84 регіонів Росії а також Вірменії, Білорусії, України , Узбекистану и Туркменістану, де МТС та її дочірні підприємства мають ліцензії на надання послуг у стандарті GSM, складає більше 230 мільйонів чоловік. З 2000 року акції ВАТ МТС котуються на Нью-Йоркській Фондовій Біржі (NYSE) під символом "MBT".

***
Деякі заяви в даному прес-релізі можуть містити інформацію про проекти або прогнози стосовно майбутніх подій або майбутніх фінансових заходів МТС і/або UMC відповідно до положень Законодавчого акта США про цінні папери від 1995 року. Такі твердження можуть містити слова "очікується", "оцінюється", "має намір", "буде", "міг би" або інші подібні вирази. Ми б хотіли попередити Вас, що ці заяви є тільки припущеннями, і реальний хід подій або результати можуть відрізнятися від заявленого. Ми не маємо наміру переглядати ці заяви з метою співвідношення їх з реальними результатами. Ми адресуємо Вас до документів, котрі Компанія надсилає Комісії США з цінних паперів і бірж, включаючи форму 20-F. Ці документи містять та описують важливі фактори, включаючи ті, котрі зазначені в розділі "Фактори ризику" форми 20-F. Ці фактори можуть вплинути на відхилення реальних результатів від проектів і прогнозів. Вони містять у собі: можливі зміни квартальних результатів, умови конкуренції, залежність від розвитку нових послуг і тарифних структур, швидкі зміни технологічних процесів і положення на ринку, стратегію придбання, ризик, пов’язаний з інфраструктурою телекомунікацій, ризик роботи на російському ринку, коливання котирувань акцій, керування фінансовими ризиками, а також поява інших факторів ризику.





ОБГОВОРИТИ:  Коментарів 0, стор.



Ім'я: Е-mail:
Коментарій:

Загрузка...

Загрузка....


 


Закарпаття повинно бути:
Областю у складі України
Автономією у складі України
Незалежною державою
Увійти до складу Угорщини чи Словаччини
Як начальство скаже так і буде

РЕЗУЛЬТАТИ


завантаження...

Загрузка...


Використання матеріалів УЖГОРОД.net.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на uzhgorod.net.ua. Передрук, копіювання чи відтворення інформації, що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
 
Сайт є щоденною інтернет-газетою КАРПАТСЬКОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО АГЕНТСТВА (директор - канд.соціолог.наук Шандор Ф.Ф.). Зв’язок: редактор editor@uzhgorod.net.ua, реклама reklama@uzhgorod.net.ua, технічні питання root@uzhgorod.net.ua Запрошуємо авторів до співпраці, якщо у Вас є цікаві новини, то надсилайте їх за адресою editor@uzhgorod.net.ua, найкращі з них будуть винагороджені. Редакція не відповідає за зміст рекламних оголошень, може не поділяти точку зору автора, може відмовити автору публікації, якщо текст не відповідає політиці ресурсу без попереднього узгодження. Дизайн: YOUR.UZHGOROD.NAME. Розробка: ЗІС.
Теми тижня Life Надзвичайні ситуації Культура Спорт Кримінал Економіка Соціум Політика Головна