This version of the page http://karpaty.nezabarom.com.ua/ua/mukachevo (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2008-02-12. The original page over time could change.
Карпати на Незабаром | Мукачево: Відпочинок в Карпатах мiсто Мукачево - Готелі, санаторії, курорти, дома відпочинку та пансіонати, бронювання готелів Мукачева
Проекти Курорти України   Крим   Карпати   Погода   Афіша   Свята   Гороскопи   Відрядження   Конференц-сервіс   Робота   Відпочинок і бізнес   NezabaromCard   Цікаві місця України   Поїзди   Телепрограма   Зимний отдых в Крыму   Новый год в Карпатах
Портали Харкiв, Львів мапа сайту   у вибране   стартовою     укр рус
 
 

Відпочинок в Мукачево

Незабаром /  Карпати /  Закарпаття  /  Мукачево
Возможно вы ищите:
Отели со скидками
VIP отели Карпат
Отдых с маленькими детьми
Экономный отдых
Зеленый туризм
Летний отдых
Отдых с лечением
Отели возле подъемников
Закарпаття
Анталівці
Дубове
Ужгород
Мукачево
Драгобрат
Ясіня
Рахів
Красія
Воловець-Подобовець
Пилипець
Поляна
Солочин (Квітка Полонини)
Синяк
Синевир
Перечин
Жденієво
Шаян
Хуст
Чинадієво
Лумшори
Свалява
Міжгір'я
Чоп
Тячів
Іршава
Виноградів
Великий Березний
Берегове
Карпати
Львівська область
Івано-Франківська область
Закарпаття
Курортні зони
Крым
Карпаты
Азов
Черноморское побережье
Центральная Украина
Западная Украина
Восточная Украина
Для отдыха
По работе
Все для отдыха и развлечений

Мукачево

Фотогалерея Мукачева (9)

Мукачево: погода на 4 дня
Сегодня (12 лютий, Вт):
-1... 4   
Завтра:
-2... 2   

Инфраструктура:
Готелі, приватні пансіонати, бази відпочинку (16)
Кафе Бари Ресторани   Цікаві місця  Конференц-зали  


Місто Мукачево знаходитися в центральній частині Закарпаття
Відстань від Мукачево до Києва: залізницею - 800 км., машиною - 774 км..
На території міста протікає річка Латориця.
Мукачево – друге за величиною місто в Закарпатті. Пройшло більше 1100 років з моменту першої письмової згадки про нього. У різні періоди місто входило до складу різних держав, що відбилося на його архітектурі, національно-етнічному складі, традиціях і звичаях населення. А ще місто знаходилося на перетині торгових шляхів, які в історичних документах згадуються як «Великий слов’янський шлях». З давніх часів пролягали вони із заходу і півночі на південь і перетиналися тільки на південно-західних схилах Карпат, які підковоподібно оточили м.Мукачево з трьох боків. Місто впродовж багатьох сторіч забезпечувало економічні, політичні, торгові і культурні зв’язки між народами, що жили по обидві сторони Карпатських гір. По цьому і не дивно, що як європейські так і азіатські правителі у всі часи заздрили місту і намагалися його підпорядкувати, підтвердивши цим свою силу, славу і могутність…
Біля Мукачево знаходиться кельтський металургійний центр (другій за величиною в Європі), опідум-городище Галіш-Ловачка. Тут чеканилися монети, знайдено близько тисячі інструментів, майстерень (ювелірні, кузні), ножиць для стрижки овець, кіз, зернотерки, мечі, наковальні, щити, млини, срібні монети. Лісисті і малолюдні Карпати були ідеальними для споруди на них численних монастирів. Сьогодні на території Мукачевського району є декілька монастирів: Мукачевський (жіночий православний), у якому була створена величезна бібліотека; Домбокський (жіночий православний), Ракошинський (чоловічий православний). Також в районі є дерев’яна церква в с. Вільховиця і стародавній католицький храм в Мукачево. На Закарпатті відомо 12 середньовічних замків, з них два в Мукачевському районі: Мукачево (XI ст.), Чинадієво (XV ст.). Але якщо замки були необхідні для ведення воєн, то для спокійного світського життя феодальні сім’ї прагнули будувати спокійніші, але одночасно грандіозні будинки-палаци. Великі розміри, розмах, розкіш в інтер’єрі внутрішніх приміщень, оригінальність і різноманітність архітектурних стилів при зовнішньому оснащенні будинків - все це властиво дворянським палацам Мукачивщини сімей Шенборн (с. Карпати) і Ракоци (м. Мукачево). На території Мукачевського району розташовані курорти Карпати і Синяк. На території курорту Карпати функціонують санаторії "Карпати" і "Перлина Карпат"; на території курорту Синяк - санаторій "Синяк" і санаторій-профілакторій "Соляні млаки". Біля міста Мукачево, на горі Червона Гора знаходиться найпівнічніша місцевість в світі, де вирощують чай. І, до речі, про походження назви самого міста Мукачево: від слова "мука" (як мучилися люди при споруді замку "Паланок"); від слова "мука" (на річці Латориця стояв величезний на ті часи млин); від слів "земля пана Мункачі" (це угорський варіант назви міста).
На сторінках нашого сайту Ви зможете підібрати для себе пансіонати, санаторії, бази відпочинку, готелі, приватний сектор не тільки в Мукачево, але і інших містах Карпат. Для полегшення організації відпочинку в Мукачево на сайті є прямі телефони і адреси розміщення.
Мукачево знаменитий як туристичний центр - тут є куди піти і що подивитися. Саме це привертає сюди велику кількість туристів. З часом на сторінці Мукачева будуть розміщені визначні пам’ятки, туристичні маршрути, фотографії цікавих місць. Якщо у Вас є цікава інформація про визначні пам’ятки Мукачева присилайте її на info@nezabarom.com.ua і ми з радістю все опублікуємо з вказівкою вашого імені. Створимо разом цікавий сайт про відпочинок і розваги в Україні.

Система подбора отелей
Только прямые телефоны и адреса