This version of the page http://novynar.com.ua/sport/11240 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2007-12-11. The original page over time could change.
Новинар » Спорт » Ліга Чемпіонів: Поразка Динамо
Спорт

Ліга Чемпіонів: Поразка Динамо
23 жов, 22:54

Reuters
Ліга Чемпіонів. Група F. 3-й тур. Динамо (Київ, Україна) - МЮ (Англія) - 2:4. Голи: Рінкон (34), Бангура (78) - Фердинанд (10), Руні (18), Роналдо (41, 67).
Ліга Чемпіонів. Група F. 3-й тур

Динамо (Київ, Україна) - МЮ (Англія) - 2:4

Голи: Рінкон (34), Бангура (78) - Фердинанд (10), Руні (18), Роналдо (41, 67).

Попередження: Діакате (31)

Київ. НСК Олімпійський. Арбітр: Віктор Кашшої (Угорщина)

Динамо: Шовковський - Діакате, Гіоане (Белькевич, 46), Корреа, Бангура, Рінкон, Шацьких (Мілевський, 46), Гусєв, Несмачний, Гавранчич, Юссуф

Тренер: Йожеф Сабо

МЮ: Ван дер Сар - Флетчер, Фердинанд, Браун, Кріштіано Роналдо, Андерсон, Руні, Гіггз, Відіч, О"ши, Тевес

Тренер: Олексій Фергюсон

10-а хвилина - ГООЛ!!! Фердинанд!! Після подачі з штафного Гіггза Фердинанд забиває м'яч у ворота Шовковського!

18-а хвилина - ГОООЛ!!! Руні!! Браун на чужій половині поля перехопив м'яч після передачі Шацьких, спільними з Роналдо зусиллями дотяг до штрафної Динамо, після чого - передача на дальню штангу мимо воротаря, який упав, - Руні залишалося тільки ногу підставити, 2:0!

31-а хвилина - Жовта картка у Діакате.

34-а хвилина - ГГГООООООЛЛЛ!!!!!! РІНКОН!!!!
Рінкон ударом головою транзитом зробив рахунок 1:2!

41-а хвилина - ГОЛ!! Роналдо! Після подачі Гіггза Роналдо головою вбиває третій гол у ворота Шовковського!

46-а хвилина - Заміни в Динамо: Мілевський замість Шацьких, Белькевич замість Гіоане.

67-а хвилина - ГОЛ!! Роналдо з пенальті! Андерсон кинув у контратаку Тевеса, той хотів прострелити на Руні, але потрапив в руку Гавранчича.

78-а хвилина - ГООООЛЛ!!!! Бангура!!!

79-а хвилина - ван дер Сар і Гіггз поступилися місцем на полі Кущаку і Даніелю Сімпсону.

81-а хвилина - Заміна в Динамо: Ротань замість Корреа.