This version of the page http://oblrada.lg.ua/node/3287 (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2007-08-30. The original page over time could change.
Проект рішення Про внесення змін до Плану заходів щодо реалізації Програми забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок у Луганській області протягом 2006-2009 років | Луганский областной совет
Официальный сайт Луганского областного совета
    
 

Проект рішення Про внесення змін до Плану заходів щодо реалізації Програми забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок у Луганській області протягом 2006-2009 років

 

проект

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П’ЯТОГО СКЛИКАННЯ
п’ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

м. Луганськ

Про внесення змін до Плану заходів щодо реалізації Програми забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок у Луганській області протягом 2006-2009 років

Керуючись пунктами 16, 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 27.12.2006 № 1834 «Про затвердження Державної програми з утвердження гендерної рівності в українському суспільстві на період до 2010 року», обласна рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Плану заходів щодо реалізації Програми забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок у Луганській області протягом 2006-2009 років, затвердженого рішенням обласної ради від 26.01.2006 № 23/12 (додаються).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту.

Голова обласної ради В.М.Голенко

Прикрепленный файлРазмер
15-2007-gender-izm.doc73.5 кб
 
© Луганский областной совет, 2002-2007

Документы публикуются на языке оригинала.
При полном или частичном использовании материалов ссылка на http://oblrada.lg.ua обязательна.

 
 

Украинская Баннерная Сеть