This version of the page http://tuning.infocar.com.ua/30_ukr.html (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2007-08-19. The original page over time could change.
Потрібний "кенгурин"? - Внешний тюнинг

Внешний тюнинг

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA | FAQ
Выберите цвет сайта: Бирюза Бирюза Бирюза Бирюза
РЕКЛАМА НА САЙТЕ
ГЛАВНАЯ
Новые автомобили
» автосалоны » новости рынка
Подержанные авто
» продать авто » автобазар
Авто-инфо
» новости » авто-право
» страхование » авто в кредит
Выбираем авто
» каталог авто » сравнить авто
» тест-драйвы » отзывы об авто
Обслуживание
» тюнинг » фото тюнинга
Развлечения
» анекдоты » девушки и авто
» форум » авто-блог
Каталог Авто-сайтов
» авто-сайты » добавить сайт
Автофирмы на «AutoSite»
» аренда авто » запчасти
» СТО » перевозки
АвтоПоиск
САЙТЫ О МАРКАХ АВТО

Chevrolet

Daewoo

Mercedes

ВАЗ

Honda

Mitsubishi

BMW

Ford

Toyota

Volkswagen

Skoda

Opel


Mazda


Nissan

Audi

ЗАЗ

Hyundai

Seat

Renault

Dacia

KIA

Chery

Suzuki

Peugeot
Тюнинг  : :  Внешний тюнинг

Потрібний "кенгурин"?

 

Захисні ґрати кузова користуються стійким попитом серед власників джипів. Вони дозволяють захистити фари, облицювання радіатора й капот при їзді по лісу або через чагарник, а також від заметів, випадкових "перешкод" у вигляді воріт гаража й т.п. Нерідко на них вішають протитуманні фари й лебідку. ОСТАННІМ часом "кенгурины" можна побачити на "Самарі" і навіть на "Оці". Інакше кажучи, цей аксесуар став просто модним "прибамбасом", і про його практичну користь (або шкоді) не дуже замислюються . Естетичну сторону питання обійдемо — отут усе залежить від смаку власника. Поговоримо про практичну. "Кенгурин" — це не просто конструкція із гнутих труб. Він впливає на пасивну безпеку при аварії, особливо при наїзді на пішоходи (а таких ДТП у великих містах майже половина), тому повинен мати відповідний сертифікат, що в житті скоріше виключення , чому правило. Реально сертифіковані лише пластикові вироби фірми "Бронко" і фірмові закордонні ґрати для імпортних позашляховиків. Перші при наїзді просто розколюються, а другі кріпляться за допомогою тонких пальців, які зрізуються при сильному ударі . З іншими виробами цілком можливі проблеми при техогляді

Дивлячись який удар
Є чи користь від "кенгурина" при дрібних аваріях (зрозуміло, що при сильному ударі він буде пошук)? Відповідь на це питання неоднозначний. При попутному зіткненні машина "присідає", і удар про задній бампер гальмуючого автомобіля доводиться вище переднього бампера, де немає силових елементів. Частий результат таких "мікроаварій" — відсутність видимих ушкоджень у передньої машини й розбитий передок у задньої. "Кенгурин" у цій ситуації захистить фари й деталі кузова, хоча, можливо, прийде заплатити за розбитий бампер "постраждалого". Але при більше сильному ударі "кенгурин" вивертає разом з лонжеронами, до яких він кріпиться, і в результаті замість заміни начіпних деталей і рихтування доводиться займатися складним стапельним ремонтом. Ну й саме небезпечне, як показує практика, — "підкат" під вантажівку. Машина "подныривает" під нього, і удар "дістається" переднім стійкам даху. Отут говорити про ремонт авто вже не доводиться — живим би залишитися . "Кенгурин" у цій ситуації передасть частина навантаження на лонжерони, які допоможуть зм'якшити удар. Так що думайте самі!



Читать статью по-русски: Нужен «кенгурин»?
Проголосуйте за статью (средний бал 0, голосовало 0)
Источник: mashina.info   (прочтена раз: 1234)   обсуждение на форуме
КОМЕНТАРИИ К СТАТЬЕ

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
Имя*:   E-mail: (СПАМ)
Тема:
Ваш коментарий* (осталось символов: 3000)
Повторите код*:   
АВТО-БЛОГ
ДЕВУШКИ И АВТО
О проекте| Реклама| Контакты | Информеры | PDA-версия |Сделано в autoBiz | |
0.021 - 0.033