This version of the page http://www.unfpa.org.ua/ukr/viewpage.php (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2007-08-17. The original page over time could change.
Програмні сфери діяльності - ФН ООН в Україні
п'ятниця 17, серпень 2007 
ФН ООН в Україні
Навігація | Програмні сфери діяльності
Про ФН ООН
Стратегічні пріоритети
Лінки
Програмні сфери діяльності
ФН ООН в Україні
Для преси
Вакансії
Тендерні запити

Фото
Закупівля медичного обладнання та матеріалів в рамках спільної програми ПРООН/ФНООН в червніУ серпні 2007 року, в рамках спільної програми ПРООН/ФНООН „Попередження ВІЛ інфекції та інфекцій, що передаються статевим шляхом, серед військовослужбовців та працівників правоохоронних органів України", що фінансується ЄС, планується продовжити забезпечення національних партнерів (Міністерство внутрішніх справ, Міністерство оборони, Внутрішні війська МВС України та Державну прикордонну службу України) медичним обладнанням та матеріалами (експрес-тести на ВІЛ, тести на ІПСШ, лабораторне обладнання, одноразові шприци та рукавички, ін.).

Закупівля медичного обладнання в червніУ липні 2007 року, в рамках спільної програми ПРООН/ФНООН „Попередження ВІЛ інфекції та інфекцій, що передаються статевим шляхом, серед військовослужбовців та працівників правоохоронних органів України", що фінансується ЄС, національні партнери, Міністерство внутрішніх справ та Міністерство оборони України, були забезпечені витратним медичним обладнанням та матеріалами (експрес-тести, одноразові шприци та рукавички), з метою посилення можливостей медичних підрозділів міністерств надавати військовослужбовцям та правоохоронцям якісні медичні послуги щодо профілактики, тестування та лікування ВІЛ/ІПСШ.

Регіональні семінари в липніВ липні 2007 року, в рамках спільної програми ПРООН/ФНООН „Попередження ВІЛ інфекції та інфекцій, що передаються статевим шляхом, серед військовослужбовців та працівників правоохоронних органів України", що фінансується ЄС, було проведено 4 регіональних семінари з питань профілактики ВІЛ/ІПСШ та формування безпечної поведінки для командирів підрозділів та офіцерів з виховної роботи Міністерства внутрішніх справ та Міністерства оборони України.

Фонд Народонаселення Організації Об’єднаних Націй в Україні провів прес-конференцію, присвячену Міжнародному Дню Народонаселення
 11 липня 2007 року ФНООН в Україні організував прес-конференцію в прес-центрі УНІАН з приводу Міжнародного Дня Народонаселення. Прес-конференцію відвідали представники основних джерел засобів масової інформації з національним покриттям, включаючи 4 національні канали телебачення.


2-5 липня 2007 року в м. Одеса відбулась робоча зустріч представників студентських організацій з питань формування безпечної поведінки студентської молоді
 2-5 липня 2007 року в м. Одеса відбулась робоча зустріч представників студентських організацій з питань формування безпечної поведінки студентської молоді. Захід був організований Фондом Народонаселення ООН в Україні, в рамках проекту UKR1R301 Підвищення обізнаності української молоді з питань збереження статевого і репродуктивного здоров'я та формування безпечної поведінки. У зустрічі приймали участь члени Молодіжної консультативної ради при ФНООН та представники студентських організацій, які планують проведення роботи в сфері поліпшення здоров'я та популяризації безпечної поведінки серед молоді.


Інші новини...



Програмні сфери діяльності

Фонд народонаселення ООН має три основні програмні сфери діяльності:

Репродуктивне здоров’я, включаючи планування сім’ї та статеве здоров’я

ФН ООН підтримує надання допомоги в галузі репродуктивного здоров’я, яка включає в себе широкий вибір методів та інформації у галузі планування сім’ї. Послуги в галузі репродуктивного здоров’я включають в себе: безпечне материнство; профілактику безпліддя та  консультування з цього питання; профілактику та лікування інфекцій органів системи репродуктивного здоров’я та інфекцій, які передаються статевим шляхом; ВІЛ/СНІД; та вирішення проблеми ускладнень після небезпечних абортів. 

Стратегія народонаселення та розвитку
ФН ООН допомагає країнам формулювати, впроваджувати та оцінювати політику народонаселення як основну частину стратегії розвитку. Це також включає в себе збір даних, аналіз та дослідження.

Пропаганда
ФН ООН є прибічником цілей МКНР та МКНР+5, які включають:  репродуктивне здоров’я та права; покращення статусу жінок; довшу тривалість життя; зменшення материнської смертності та смертності немовлят;  подолання гендерної нерівності в галузі освіти;  зміцнення національних можливостей з метою формулювання та впровадження стратегій розвитку; збільшення поінформованості та ресурсів для населення та розвитку.

ФН ООН допомагає країнам лише за їх запитом. У зв’язку з тим, що існує міжнародна угода з питань народонаселення та розвитку, кожна країна має вибрати свій підхід.

У глобальному сенсі, робота ФН ООН сфокусована на ключових питаннях, пов’язаних з народонаселенням: 

  • Виконання цілей розвитку
  • Покращення репродуктивного здоров’я
  • Підтримка молоді та дорослого населення
  • Профілактика ВІЛ-інфекції
  • Заохочення до гендерної рівності
  • Забезпечення необхідного постачання
  • Допомога в критичних ситуаціях
  • Сталий розвиток
  • Розбудова підтримки  

В Україні ФН ООН, спрямовує свою діяльність на вирішення проблем народонаселення відповідно до пріоритетних потреб країни та цілей МКНР:

  • Розвиток послуг у галузі репродуктивного та статевого здоров’я
  • Підтримка репродуктивних прав
  • Стратегії народонаселення та розвитку
  • Підтримка гендерної рівності
  • Попередження насильства по відношенню до дівчат та жінок   
  • Попередження торгівлі людьми
  • Підтримка безпечної поведінки серед молоді та дорослого населення
  • Боротьба з розповсюдженням ВІЛ-інфекції
  • Профілактика ВІЛ/ЗПСШ серед збройних сил України, прикордонних військ, МВС та ін.
  • Забезпечення необхідних потреб людей, що живуть на територіях, уражених внаслідок Чорнобильської аварії, та в Криму.
  • Покращення стану репродуктивного здоров’я емігрантів

Допомога ФН ООН Україні здійснюється шляхом впровадження проектів у партнерстві з національною стороною, іншими агенціями ООН, неурядовими та міжнародними донорськими організаціями.


 До початку
Для друку · Відправити листа

Рейтинг

Голосів: 7
Зворотній зв`язок
Домовленості (eng.)
Правові аспекти (eng.)
Техничні питання (eng.)
FAQ