Ігри дорослих відрізняються від дитячих. Їх ляльки – люди, їх забави – чужі життя і чиїсь долі. Благополучне існування дочки бізнесмена Звонарьова дало тріщину ще рік тому, коли померла її мама. Але по-справжньому життя її змінилося після вбивства батька. За Поліною, яка стає єдиною спадкоємицею величезної компанії, починається справжнє полювання і щоб сховатися від переслідувачів, вона виїжджає до Риги. І потрапляє з вогню та в полум'я – саме тут дівчина знаходить сліди вбивці.

Поліна Звонарьова - дочка заможних батьків - відразу втрачає все: батька, маму, гроші, безтурботне майбутнє. Перед нею постає задача - вижити, залишитися людиною, знайти вихід. Здавалося б, подібне може відбутися де завгодно, не тільки в Україні. Та. Перед режисером Віктором Придуваловим керівництво каналу поставило серйозну творчу задачу. Одним з героїв серіалу повинен стати наш Київ, старий, новий, пізнаваний, коханий. У ньому, а не в усередненому сучасному місті, живуть герої, він часом диктує вчинки і створює настрій. Друга фішка проекту обумовлена вибором фігури режисера на цю постановку. Бек-граундом серіалу стала сучасна українська музична культура. Популярні музиканти, групи не тільки створили своєрідну атмосферу, виконали відомі і нові твори, але і зіграли у фільмі. Самих себе. Кому ж, як не Віктору Придувалову та його давньому соратнику оператору Юрію Барсуку тут і карти в руки.

Для одного з кращих кліпмейкерів України пропозиція виступити в якості режисера поставила крапку на певному етапі його професійної кар'єри. «Я офіційно оголосив про вихід з професії кліпмейкера, - прокоментував режисер. - Прийшов час рости далі. Звичайно, серіал буде великим кліпом на чотири серії.  Оскільки основа кліпу – це колаж, то у фільмі я використав різні по манері, по темі, щільності зображення та інформації кадри. Вони чергуватимуться з типово кіношними, повільними картинками. Все відбувається на контрасті. Це створить потрібну напругу. Думаю, що глядач байдужим не залишиться».

Фільм вельми відрізняється від першоджерела - книги Володимира Грінькова «Сім кіло баксів», хоча і в серіалі, і в романі все відбувається в світі великих «баксів». Сценарій дебютант зразу ж переробив «під себе» і автор оригіналу прийняв всі поправки і пропозиції режисера, заявивши: «Нарешті моє дітище потрапило до надійних рук!». В руках постановника знайомий і рідний Київ, з його будівлями, проспектами і мостами перетворився на фантастичне, невловимо прекрасне і дивовижне місто. „Я більше не хочу грати в реальність, – сказав Віктор Прідувалов, - я хочу грати з реальністю".     

Акторські проби проходили в Києві і Москві, а на головну роль творці запросили випускницю Щукинського училища Ольгу Арнтгольц. За словами актриси, зйомки «Весілля Барбі» її просто приголомшили.

Ольга Арнтгольц
«У мене було декілька знімальних груп, Та такої групи, як тут, ще не було. Такої атмосфери, таких людей… Це перший мій виїзд, до цього я весь час знімалася в Москві, або виїжджала на пару днів до Харкова. А тут я перший раз прибула до Києва, жила в готелі, з групою. До недавнього часу я, як і моя Поліна, сприймала життя наче казку. На початку моя героїня – абсолютно щаслива дитина, в якої є сім'я, батьки. Хоча гине мама, вона знаходиться під повною опікою батька. І потім ця дитина через певні обставини дорослішає, і в кінці фільму вона вже абсолютно доросла жінка.

Практично всі задіяні в серіалі актори можуть бути віднесені до категорії «асів». Недовго, Та що дуже яскраво у фільмі прожив Звонарьов - чудовий Олег Масленніков, нових родичів дівчини зіграли несхожий ні на себе, ні на «Кудлу» з «Буржуя» Андрій Смоляков і красуня Сніжана Егорова, а улюбленого хлопця – культова особа Шоу-Москви Оскар Кучери.

Олег Масленніков
Звонарьов – це людина, яка сколотила капітал нечесними шляхами і зрадою близького друга. А зараз він хоче жити добре, красиво і щоб по відношенню до нього люди поводилися благородно. Людина в екстремальній ситуації, хоча хоче благополуччя і щастя. У мене це була перша зустріч з Віктором Придуваловим. Так сталося, що я чотири рази пробувався – то на Звонарьова, то на Маркелова, то знову на Звонарьова. Ми достатньо часто зустрічалися, розмовляли. Відразу складно сказати – ти або розумієш людину, або відчуваєш, що він хоче. Він може навіть говорити щось не те, Та ти по очах, по якихось жестах розумієш, що він хоче і намагаєшся це реалізувати. Та до якогось моменту я все це собі уявляв якось абстрактно. А потім він говорить: «Ну, підемо, музику послухаємо». Поставив музику, і у мене неначе зійшлися картинки – то про що він говорив, стало зрозумілим. Саундтрек, емоційна дія музики… я фантазією зрозумів, що це може бути дуже цікаво. Інший стиль.

Не менш колоритне і «злочинне угрупування», в яке входить Дмитро Марьянов і Віталій Лінецький. Віталій на зйомках «Весілля Барбі» просто одержував насолоду, граючи «шестірку» і невільного співучасника вбивства - Берікова. За його словами, він вже достатньо настраждався від ототожнень з украй позитивним Олегом Пожарським з «Дня народження Буржуя», тому був радий зіграти персонажа, який відрізняється від його попередніх ролей.

Віталій Лінецький
Беріков - досконалий негідник, покидьок, який підставляє близьку йому людину. Людина без романтики, що зосереджена виключно на бридких вчинках. Негідника цікавіше грати, ніж хорошого людини. Просто цікавіше. Мій герой довгий час займався бізнесом. Все у нього - від заздрості і жадності людської. Гроші правлять світом. Бабки.

Під час зйомок, які проходили в Києві і Ризі, цікаво було спостерігати, як в кадрі знов зустрілися два вороги з «Буржуя». Тільки в досконало протилежних образах. Цього разу герой Лінецького був наволоччю, яку тримав в залізних кліщах добросовісний слідчий Дмитро Шевченко. Саме він допомагає героїні Ольги Арнтгольц розплутати злочин і покарати вбивцю батька.

Мало не культовій особі молодої Москви, телеведучому, актору і «менту" Оскару Кучера для того, щоб потрапити на знімальний майданчик «Весілля Барбі» довелося ризикувати власним життям. Відбувши «Нову хвилю» в Юрмалі, 29-річна знаменитість, щоб не спізнитися на зйомки, буквально видерла останній квиток на літак з рук касира. Як людина, яка не любить літати, Кучера сподівався, що його транспортним засобом буде «Боїнг», а одержав… кукурудзяник. У той момент, коли Оскар побачив літачок, він розмовляв по телефону зі своїм другом, потім замовк і промовив в трубку: «Я нікуди не лечу». На що друг резонно заперечив: «Летиш. Ти мені гроші винен».  Для хоробрості Оскар пішов на злітне поле через дьюті-фрі.

Мистецтво, як відомо, вимагає жертв, і акторам в серіалах іноді доводиться робити незнайомі їм речі. Особливо весело було дивитися, як на знімальному майданчику Кучера зі своїм 16-річним стажем водія намагається завести якусь чотириколісну розвалюху, що належить його герою. Тоді як Ользі Арнтгольц, яка з автомобілями на «ви» і пошепки, довелося сідати за кермо розкішної жовтої хонди-кабріолета. А Олегу Масленнікову, теж не асу «Формули-1» – в шестисотий мерседес. Протягом подальших дублів знімальна група на чолі з режисером трималася за серце і ловило своїх виконавців у кожного бордюру. Гуляє «Весілля»..!