Про нас Наші видання Передплата та розповсюдження Рекламна служба Кур'єрська служба Партнери

Гарячі новини
ON-LINE НОВИНИ
12:18 2007-03-13
У рівненському баскетбольному "дербі" команди обмінялися перемогами
[Протистояння двох команд Рівненської області у Чемпіонаті України серед команд першої ліги БК «Сарни» та БК-93 «ОШВСМ-РЕГІ» не визначило кращого. У двох поєдинках суперники виграли по одному разу.]
В першому поєдинку, що пройшов у Рівному для визначення переможця знадобився додатковий овертайм. Першу чверть виграли рівняни 20:16, до великої перерви гості скоротили відставання до одного пункту 41:42. Третю чверть, гості виграли 18:15 і вийшли вперед перед заключною десятихвилинкою 57:59. Фінальний свисток арбітра так і не виявила переможця матчу — 77:77 після чотирьох чвертей. В овертаймі за п’ять хвилин ігрового часу команди набрали лише 6 очок. Найрезультативніший в складі Сарненської команди досвідчений Андрій Костко закинув переможні 2 очки. Як підсумок 81:79 перемога БК Сарни.
Другий матч «рівненського дербі» відбувся у Костополі. БК «Сарни» невдало провели другу чверть, що дозволило «ОШВСМ-РЕГІ» виграти першу половину матчу 47:32. До завершення четвертої десятихвилинки номінальні господарі наздогнали в рахунку суперника. Але у вирішальні хвилини краще зіграли рівняни і перемогли 70:69.
Обидва суперники за підсумками першого етапу чемпіонату України у першій лізі посіли місця у першій четвірці, що дає змогу командам продовжити боротьбу за вихід у вищу лігу. Другий етап розпочнеться 12 квітня. Команди, що посіли перше-четверте місце у кожній підгрупі зіграють з суперниками що увійшли в першу четвірку іншої підгрупи у два кола за туровою системою, і розіграють місця з першого по восьме.