This version of the page http://zsu.org.ua/ua/news/ (0.0.0.0) stored by archive.org.ua. It represents a snapshot of the page as of 2007-03-16. The original page over time could change.
Земельна спілка України | У Тернополі не дають землю на спорткомплекс
  • Русская версия
  • Украинская версия
  • English version
  •  
     

    У Тернополі не дають землю на спорткомплекс

    21.11.2006
    У Тернополі не дають землю на спорткомплекс

    – Вже тричі я домовлявся про зустріч з Заставним і тричі зустріч не відбувалась, – каже директор “Університет-Енерго” Василь Грабовенко. – Я ж не лох, щоб мене так розводити. ...

    Влада “зарубала” проект будівництва в місті спорткомплексу, вважають у місцевих спортклубах.

    Проект спорткомплексу в місті розробив і був готовий будувати гандбольний клуб “Університет-Енерго”. Лиш би влада виділила землю. Та в міськраді проект “загальмували”. А зустрітися з мером керівництву клубу не вдалося.

    – Вже тричі я домовлявся про зустріч з Заставним і тричі зустріч не відбувалась, – каже директор “Університет-Енерго” Василь Грабовенко. – Я ж не лох, щоб мене так розводити.

    Порозмовлявши з заммером з економічних питань Гринчишином Грабовенко зрозумів, що міськрада не зацікавлена в будівництві спорткомплексу. Адже землю під споруду спортклубу, за словами Грабовенка, запропонували за ціною в десять разів більшу, за ринкову – 12 млн грн за 0.6 га.

    – Такі умови нагадують великого комбінатора Остапа Бендера, – каже Грабовенко.

    20 листопада він, від імені “Університет-Енерго” відмовився від проекту будівництва спорткомплексу. Мовляв, нехай міськрада сама займається будівництвом, а клуб буде орендувати в неї приміщення.

    Роман Заставний пояснив небажання влади виділити землю можливістю махінацій.

    – Міськрада виділяє землю під спорткомплекс, – пояснює систему афери мер. – Власники будують фундамент, перепродують землю і на місці спорткомплексу виростає торговий центр.

    Тим часом принаймні три спортивні команди в місті не мають належної бази для тренувань. Волейболістки з “Галичанка-Галекспорт” домашні матчі цього сезону гратимуть в Хмельницькому. Баскетбольний клуб “Тернопіль” вже мав би грати в суперлізі України. Проте через фінансовий стан і відсутність залу продовжує виступати на нижчому рівні. Де гратимуть місцеві гандболістки теж не ясно. Зал економічного не відповідає не те що європейським, але й українським стандартам найвищої ліги, стверджує Грабовенко

    Андрій ЯНОВИЧ, RIA.UA
       Предыдущая      Следующая   
    Щоб стати Членом
    ЗСУ заповніть
    будь ласка
    анкету:
    Вступити до ЗСУ
    "Земельна спілка України"
    м.Київ, вул. О.Теліги, 8, офiс 61
    Телефон : (044)251-17-08
    Факс : (044)251-17-61
    E-mail: info@zsu.org.ua