«Волинь»
1
:
0
90+3' Матч завершено.
90+2' Атака "Волині": Кравчук пробивав з лінії штрафного майданчика - вище
90' До основного часу суддя додає 3 хвилини
89' Ще одна заміна у бориспільців: замість Мостового на поле виходить Ліщук
86' Заміна у "Борисфена": замість Дороганя виходить Варна
84' Ще одна атака господарів і знову бив Мостовий - Романенко зреагував
83' Атака "Борисфена" правим флангом: Мостовий пробивав в кут - м"яч проходить біля стійки
81' Ще одна заміна у "Волині": замість Ряхна на поле виходить Ковальчук
77' Кравчук падає у боротьбі з захисниками в штрафному майданчику
76' Кашуба виходить на заміну замість Семиряка
74' Семиряк увійшов в штрафний і захисник господарів, вибиваючи м"яч, ледве не зрізав його у свої ворота
73' Семиряк по центру воріт накрутив кількох суперників й віддав пас на вільну зону, але ніхто з партнерів не підтримав його старання
72' Мостовий проривався правим флангом і прострілював в центр штрафної - Андрій Степанов вчасно підстрахував партнерів
68' Заміна у "Волині": замість Романа Степанова виходить Кравчук. Видно, що Віталій Кварцяний дуже незадоволений грою нападника
65' Подача штрафного з глибини поля, Мостовий прийняв м"яч на груди й з чотирьох метрів розстріляв Романенка - 1:0
63' Заміна у "Борисфена": замість Ярмоленка на поле виходить Гавриленко
61' За брудну лайку попередження отримує Чорний
60' Невеличка заминка у грі, пов"язана з травмою когось з футболістів "Борисфена"
57' Атака за участю Остроушка, Романа Степанова і Товкацького ледь не завершилась ударом по воротам з убойної відстані, але захисники господарів вчасно зняли м"яч з ноги Товкацького
55' Дорогань скинув під удар Мостовому, той пробивав під поперечину - Романенко блискуче зреагував на удар і ліквідував загрозу
54' Затяжна атака лучан завершилдась ударом Мельника по центру воріт метрів з 20 - воротар без труднощів бере цей удар
50' Остроушко подає кутовий, Роман Степанов виграє верхову боротьбу, скидає на Ряхна, той намагався вдарити, стоячи спиною до воріт, але воротар на місці
48' Заміна у "Волині": замість Дручика на поле виходить Роман Степанов
46' Розпочався другий тайм
45+1' Перерва
45+1' Товкацький підхопив м"яч в центрі поля, протягнув до штрафного, але захисники вибили шкіряного на кутовий. Після подачі кутового головою бив Мельник - неточно
45' До першого тайму арбітр додав одну хвилину
44' Після подачі кутового Товкацький пробивав головою в дальній кут, та Василю забракло влучності
42' Гра й надалі проходить без особливих загострень
40' Удар бориспільчан з центра поля "за комір" Романенку, але Всеволод без проблем ловить м"яч
36' Подача кутового з лівого флангу завершилась ударом Остроушка у сітку воріт "Борисфена"... але із зовнішнього її боку
33' Атака борисфенівців по лівому флангу завершилась ударом Мостового з двадцяти метрів - вище
32' Господарі активізувалися й помальеньку заволоділи ініціативою у грі
31' "Борисфен" забиває гол у ворота "Волині", але арбітр фіксує офсайд.
22' Товкацький на лівому фланзі отримав пас від Мельника, але затягнув і момент втрачено...
20' Контратака господарів. Мостовий прорвався лівим флангом, пройшов двох захисників, але зупинився на Андрію Степанову
17' Після навісу Шпака в штрафний Мельник намагався скинути м"яч під удар партнеру, але його випередив захисник
12' "Волинь" захопила ігрову ініціативу, але до моментів справа поки не доходить
10' Подача з правого флангу на Товкацького, удар головою - захисник вибиває м"яч на кутовий
8' Після подачі кутового бив Семиряк - впритирку зі штангою...
7' Атаку, яку розпочав Остроушко, продовжив Семиряк - скидка на Товкацького, різаний удар в ствір, але воротар переводить м"яч на кутовий
5' Точиться боротьба в центрі поля, команди особливо не поспішають йти в атаку
1' Матч розпочався. "Борисфен" - футболки фіолетові, "Волинь" - футболки білі
«БОРИСФЕН»: 1.Мусієнко, 22.Станкевич, 3.Сахно, 9.Дмитрюк, 13.Чорний, 10.Ярмоленко, 6.Клименко, 5.Сухомлинов, 4.Литовчак, 20.Дорогань, 21.Мостовий

ЗАПАСНІ: 12.Скибенко, 11.Яцик, 8.Івлєв, 17.Жупа, 7.Ліщук, 14.Варна, 2.Гавриленко
«ВОЛИНЬ»: 1.Романенко, 2.Шпак, 3.Мельник, 4.Донець, 5.Рибковський, 18.Ряхн, 17.Остроушко, 8.Дручик, 15.А.Степанов, 13.Товкацький, 11.Семиряк

ЗАПАСНІ: 19.Семченко, 16.Ковальчук, 6.Улітич, 7.Кашуба, 10.Кравчук, 9.Р.Степанов, 14.Жерш
Судді: О.Кочергін (Донецьк), Г.Дзюбенко (Севастополь), О.Єрмакова (Полтава)
Делегат ФФУ: М.Курилко (Харків)
16-й Чемпіонат України. Перша ліга. 15-й тур.
21 жовтня 2006 р. Бориспіль. Стадіон "Колос". 14ºС.