«Волинь»
1
:
1
90+4' Матч завершено
90+1' Господарі пішли на штурм
89' 1:1. Раптовий удар Ониська з 17 метрів і м'яч у сітці воріт "Волині"
81' Двічі по воротам бив Степанов, але обидва рази - поруч із стійкою
76' Заміна у складі "Волині": замість Ковгана виходить Шпак
75' Двічі пробивав Сворак. Після першого удару м'яч потрапив у сітку воріт із зворотнього боку. А в наступній атаці Ярослав з кута штрафного пробив прямо у руки голкіперу.
74' Після подачі кутового господарями, головою пробивав Онисько - в "молоко"
73' Удар Донця із штрафного в нижній кут витягує воротар
69' Ініціативою у грі володіють господарі, проте загострити ситуацію біля воріт Романенка їм вдається нечасто
62' Заміна у складі "Волині": замість Товкацького на поле виходить Гончаренко
58' Попередження отримує Донець
57' Небезпечна атака "Кримтеплиці" завершується пасом зі штрафного в карну зону, але Романенко випереджає нападників
51' Після флангового навісу Сворак забиває м'яч у ворота господарів, але боковий суддя показує, що м'яч при передачі вийшов за лінію поля
50' Попередження отримує Алозі
46' Заміна у складі "Волині": замість Жерша вийшов Ковган
46' Розпочався другий тайм
45+1' Перший тайм завершено. Перерва
45' Попередження отримує Сворак
45' Після подачі Свораком кутового з правого флангу захисники виносять м'яч з штрафного майданчика.
44' Атака господарів по центру, скидка під удар і Мельник вибиває м'яч з-під ніг нападника
39' Заміна у складі "Волині": замість Рибковського на лівий фланг виходить Сворак
38' Мельник виконував штрафний з вісімнадцяти метрів по центру воріт - неточно
37' Мельник з правого флангу обіграв двох опонетів, увійшов в штрафний - удар... ГОООЛ!
36' Степанов увірвався в штрафний зліва й бив з 8 метрів - м'яч потрапив в сітку із зовнішнього боку
35' Атака господарів і скидка на Ониська завершується ударом впритул - Романенко на місці
32' Наші захисники помиляються при створенні офсайду й нападник "Кримтеплиці" виходив сам на сам з Романенком. Проте Мельник у підкаті ліквідовує загрозу
29' Подача Жерша із штрафного - захисники виносять м'яч на кутовий. Після подачі останнього, з вигідної ситуації пробивав Рибковський - біля штанги
23' Гра дещо заспокоїлась, хоча ініціативою продовжують володіти господарі
21' За порушення в центрі попередження отримує Ряхн
20' Жовту картку отрмує Жерш
19' Флангова атака "Кримтеплиці" завершилась прострілом вздовж воріт Романенка, але після удару когось з нападників м'яч проходить біля стійки
17' Потужний удар Мельника зі штрафного - прямо в голкіпера
12' Штрафний у виконанні господарів - Романенко зреагував на удар і перевів шкіряного на кутовий
11' Донець з 18-ти метрів зліва потужно пробивав із штрафного по центру воріт - голкіпер вибив м'яч в поле
10' Контратака "Кримтеплиці" завершилась ударом Ониська головою - над поперечиною
8' Непоганий навіс Жерша не знаходить адресата у штрафному майданчику "Кримтеплиці"
5' Небезпечний прорив Рибковського по лівому флангу переривають захисники господарів - момент втрачено
3' У перші хвилини більше атакують господарі, але до суттєвих загроз воротам Романенка справа не доходить
1' Матч розпочався.
"КРИМТЕПЛИЦЯ": 1.Вокальчук, 2.Візавер, 3.Мамутов, 21.Маклаков, 25.Маткевич, 20.Свинцицький, 7.Грищенко, 8.Старгородський, 18.Кармалита, 10.Гайдаш, 28.Онисько

ЗАПАСНІ: 12.Павленко, 4.Дмітрієнко, 9.Піцур, 14.Саранчуков, 15.Вєчтомов, 18.Прохоров, 27.Бляхарський
"ВОЛИНЬ": 1.Романенко, 14.Птачик, 3.Мельник, 4.Донець, 5.Рибковський, 18.Ряхн, 17.Остроушко, 8.Жерш, 15.А.Степанов, 13.Товкацький, 16.Алозі

ЗАПАСНІ: 19.Голюк, 2.Ковган, 6.Гончаренко, 7.Кашуба, 9.Сворак, 10.Шпак, 11.Лихолат
Судді: Ю.Можаровський (Львів), П.Лавринець, С.Лихотворик (обидва - Черкаси)
Делегат ФФУ: В.Фощій (Черкаси)
16-й Чемпіонат України. Перша ліга. 9-й тур.
9 вересня 2006 р. Молодіжне. Спорткомплекс "Кримтеплиця". 23ºС.