«Сталь»
1
:
0
90+2' Матч закінчено.
90+1' Заміна у складі "Волині" - Ковган замість Жерша.
90' До основного часу арбітр додав 2 хвилини.
85' Небезпечний момент у воріт "Волині" - Ільяшов вийшов на ударну позицію і поцілив у поперечину воріт.
82' Заміна у складі гостей - замість Білика на полі Скарлош.
81' Донець пробиває зі штрафного по центру, голкіпер гостей відбиває м"яч перед собою, але ніхто з волинян не зміг добити м"яч у ворота.
80' Попередження отримує Ростовський.
79' Після навісу з лівого флангу Донець завадив пробити Лілуашвілі по воротах.
76' Штрафний з кута карного виконує Мельник - м"яч оминає стінку і пролітає над "дев"яткою" воріт гостей.
73' Попередження у складі "Волині" отримав Лихолат.
70' Заміна у складі гостей - замість Боргуна на полі Лілуашвілі.
68' Після помилки захисників віч-на-віч з Романенком опинився Ільяшов, але наш кіпер скоротив кут обстрілу і удар нападника гостей цілі не досяг.
66' Заміна у складі гостей - замість Скидана на полі Ільяшов.
65' Дальній удар Родіонова - м"яч проходить вище воріт.
63' Заміна у складі "Сталі" - замість Ситника на полі Ізвеков.
61' Донець обігрує в штрафній кілька захисників гостей і б"є - голкіпер на місці.
59' Алозі потужно пробивав з лінії штрафного - м"яч проходить над поперечиною.
58' Товкацький пробивав з правого кута штрафного і м"яч після сейву голкіпера відбивається в поперечину і вилітає в поле.
57' Заміна у складі "Волині" - на полі Майдан замість Рибковського.
52' Після розмашистої атаки "Сталі" з 20 метрів пробивав Радіонов, але його удар прийшовся прямов Романенка.
51' Вихід сам-на-сам Товкацького закінчився пасом на Алозі, пробити якому в останній момент завадим захисник.
49' Штрафний з лівого флангу виконував Донець - голкіпер кулаками відбив м"яч на кутовий.
48' Попередження у складі "Сталі" отримав Боргун.
46' Розпочався другий тайм. Заміна у складі "Волині" - замість Гончаренка на полі Лихолат.
45+1' На лінії штрафної захисник "Сталі" валить на землю Алозі, але суддя показує, що правила порушував форвад. Під свист трибун закінчується перша половина зустрічі. Перерва.
45' До основного часу першого тайму суддя додав хвилину.
41' Штрафний з 30-ти метрів виконував Ситник - над поперечиною.
40' Після скидки у виконанні Алозі, Товкацький знову пробиває з 20-ти метрів і знову м"яч проходить поруч із правою стійкою воріт "Сталі".
37' Після дриблінгу на лінії штрафної, Жерш віддав під удар Товкацькому, після гарматного пострілу якого м"яч розминувся із стійкою в лічених сантиметрах.
33' Попередження від арбітра зустрічі отримав Скидан.
32' З 25-ти метрів пробивав Донець, але його удар заблокував захисник.
31' Заміна у "Волині". Замість Остроушка на поле виходить Жерш
26' Товкацький входить у штрафний майданчик "Сталі", де його поштовхом у спину кладе на газон захисник, суддя показує продовжувати гру.
22' Після удару Товкацького у ближній кут голкіпер відбив м"яч, а після добивання Остроушка, завадити вірному голу зумів захисник, який кинувся під удар.
21' Остроушко вивів на побачення з Коваленком Алозі, але після удару нападника голкіпер ногою відбив м"яч.
18' Після навісу з правого флангу Радіонов пробивав з лінії штрафного - вище воріт.
15' Замість Максимюка на поле вийшов Товкацький.
14' Попередження отримав Капанистий.
13' Жовта картка у пасиві Рибковського.
13' Перший удар у матчі по воротах Романенка наніс Скидан, голкіпер без проблем забирає м"яч.
12' Попередження отримує Максимюк.
6' Алозі опиняється перед воротами і з лінії воротарського посилає м"яч у дев"ятку.
5' Після прострілу Максимюка з лівого флангу, захисник "Сталі", граючи на випередження, заважає Алозі розстріляти ворота з 5-ти метрів.
3' Степанов виходить віч на віч з Коваленком, але після того як форвард "Волині" обвів голкіпера, м"яч після його удару з лінії воріт виніс захисник.
1' Матч розпочався. "Волинь" - футболки малинові, "Сталь" - білі.
"ВОЛИНЬ": 1.Романенко, 3.Мельник, 4.Донець, 14.Птачик, 5.Рибковський, 6.Гончаренко, 17.Остроушко, 18.Ряхн, 10.Максимюк, 15.А.Степанов, 16.Алозі.

ЗАПАСНІ: 19.Голюк, 2.Ковган, 7.Майдан, 8.Жерш, 9.Лихолат, 11.Сворак, 13.Товкацький.
"СТАЛЬ": 33.Коваленко, 2.Пасічниченко, 5.Ростовський, 7.Шутов, 9.Боргун, 10.Ситник, 11.Радіонов, 14.Атаєв, 15.Білик, 17.Капанистий, 21.Скидан

ЗАПАСНІ: 27.Мельничук, 3.Скарлош, 6.Стеценко, 8.Ізвеков, 4.В.Романенко, 13.Ільяшов, 20.Лілулашвілі.
Судді: С. Даньковський (Київ), С. Миронюк (Снятин), В. Заровецький (Івано-Франківськ)
Делегат ФФУ: В. Шевченко (Київ)
16-й Чемпіонат України. Перша ліга. 8-й тур.
4 вересня 2006 р. Луцьк. Стадіон "Авангард". 15ºС.