Статистика гри
                                         "Чорноморець"                      "Волинь"
  Удари по воротам             5 (2)                                   4 (2)
Удари в ствір                      8 (2)                                   3 (2)
Кутові                                   11 (6)                                 4 (1)
Офсайди                               6 (1)                                   5 (2)
Попередження                  2 (1)                                   1 (1)
Фоли                                   17 (12)                                16 (10)
90+2' Матч закінчено.
90+1' Удар по воротах Фалемі блокують захисники.
90' Суддя додав 2 хв.
90' В центрі поля помилився Герасимюк, м'яч підхопив Луценко, виходить 1 на 1 з Романенком, той відбиває удар з 11 метрів.
89' Удар Яшкіна з 30 метрів ліквідував Романенко.
87' Контратака одеситів закінчується кутовим, після розіграшу якого удар Гілазєва в нижньому куті відбиває Романенко, Ковалюк виносить м'яч в аут.
86' Збивають Сачка, суддя призначає спірний.
84' Романенко кулаком виносить м'яч за межі поля після удару по воротах.
83' Заміна у "Чорноморця" - замість Осипова виходить Є. Луценко.
82' Штрафний від кутового прапорця у бік воріт "Волині", під час виконання якого порушили правила проти Фалемі.
80' За удар після свистка у положенні "поза грою" Осипов отримує жовту картку.
79' Зусиллями Сачка і Товкацького лучани добиваються кутового, після розіграшу якого прострілює Герасимюк - м'яч виходить за лицеву.
78' З 40 метрів б'є Кирильчик - вище воріт.
76' "Волинь" повністю контролює м'яч, "Чорноморець" зрідка контратакує.
75' Заміна у "Чорноморця" - замість Кирлика виходить Яшкін.
72' Сачка блокують в штрафній одеситів, той падає, свисток судді мовчить.
70' Фалемі в центрі поля забирає м'яч, пасує Максимюку, той навішує в штрафну на Сачка, але Руденко в стрибку забирає м'яч в руки.
66' Заміна у "Чорноморця" - замість Бугайова виходить Згура.
65' Заміна у "Волині" - Ковалюк замість Ратія.
64' Осипов б'є з 35 метрів, Романенко фіксує м'яч.
61' Гра перемістилась в середину поля, йде боротьба з почерговим успіхом.
60' Товкацький зайшов в воротарський, пасує Сачку, той б'є, удар блокує Білозор.
56' Штрафний з правого флангу виконує Кирлик, Романенко вибиває м'яч з самої дев'ятки на кутовий.
55' Товкацький виходить на 2 захисників, відпасовує назад Чеботарю, того збивають, свисток судді мовчить.
53' Гілазєв проходить по правому флангу і заробляє кутовий, захисники виносять м'яч.
52' Затяжна атака одеситів закінчується стрімкою контратакою лучан, захисники ліквідовують загрозу.
50' Хома вибиває м'яч на кутовий, розіграш якого ліквідовують захисники "Волині".
48' Після подачі з кутового Герасимюка, Руденко виносить м'яч вперед, одесити проводять стрімку атаку і Бугайов з другої спроби після відскоку від Романенка забиває гол у ворота "Волині".
46' Другий тайм розпочався з атак "Волині".
45+1' Кінець першого тайму.
45' Атака "Чорноморця", вихід сам на сам Гілазєва. Максимюк блокує гравця і Романенко забирає м'яч. Суддя додав 1 хв.
44' Сачко скидає м'яч в штрафну на Чеботаря, Островський виносить його на кутовий. Після подачі кутового, захисники збивають Сачка, свисток судді мовчить.
43' Герасимюк навішує на 11-метрову, захисники виносять м'яч.
42' Заміна у "Волині" - Чеботарь замість Лужанкова.
40' Осипов робить простріл на 11-метрову, Фалемі виносить м'яч на кутовий. Після подачі кутового Ратій головою знов вибиває м'яча на кутовий. Ще один кутовий. Оборонці виносять м'яч на Товкацького, який пройшовши вперед втрачає його - оборонець господарів вибиває в аут.
38' Осипов від кутового прапорця навішує в штрафну - Романенко на місці. Заміна у "Волині" - Товкацький замість Жерша.
35' "Волинь" створила штучний офсайд, але боковий суддя не підняв прапорець. Волинські оборонці ліквідовують загрозу біля своїх воріт.
34' Фалемі обвів 3 гравців і віддав Жершу, який навішує зліва в штрафну - ніхто не дотягується до м'яча.
33' Грубий фол на Максимюку, суддя не дає жовтої.
30' Боковий суддя з запізненням фіксує офсайд у Кирлика.
28' Атака по лівому флангу "Чорноморця", Бугайов бив по воротах, захисник виносить м'яч.
27' Штрафний з 23 метрів виконує Фалемі - одесити виносять м'яч в аут.
25' На лінії штрафного одеситів збивають Лужанкова - свисток арбітра мовчить.
23' При виході сам на сам з Романенком Бугайов в боротьбі з Савіновим б'є по воротах, кіпер "Волині" ногою відбиває м'яч за лицеву. Суддя вказує на точку, чим викликав велике здивування у одеських журналістів. Пенальті реалізовує Полтавець.
20' Жерша збивають біля кутового прапорця біля воріт "Чорноморця", небезпечний навіс зі штрафного ліквідовують оборонці господарів.
19' Герасимюка збивають за 30 метрів від воріт господарів. Потужний удар зі штрафного низом Сачка - біля правої стійки.
16' Макисюк отримує жовту за фол на Гілазєві. Штрафний з 30 метрів. Кирлик навішує, м'яч виходить за лицеву.
15' Фалемі робить подачу вперед на Лужанкова, суддя фіксує офсайд.
14' Стрімка атака правим флангом у "Волині", захисники виносять м'яч в аут.
13' Гілазєв робив навіс на 11-метрову на Полтавця, Романенко перший на м'ячі.
12' Затяжна атака "Волині" закінчується виносом м'яча зі штрафної господарями.
10' Максимюк робить довгий навіс на Лужанкова, той не дотягується до м'яча.
8' Кутовий подає Кирлик - захисники "Волині" виносять м'яч.
6' Фалемі кидає в прорив Лужанкова, який виходить один на один, фол останньої надії в Островського - жовта. Удар зі штрафного Фалемі - вище воріт.
5' Гості видали пас в штрафну Полтавцю - Романенко перший на м"ячі.
3' Навіс Полтавця з правого флангу від кутового прапорця, Кирлик з льоту пробив вище.
2' При подачі кутового біля воріт "Волині" Савінов виносить м"яч.
2' Герасимюк переправляє м'яч Лужанкову, який виходив на ворота господарів, але не зміг завдати удару - заблокував захисник.
1' Гра розпочалась. "Чорноморець" футболки сині, "Волинь" - білі.
"ВОЛИНЬ": 1. Романенко, 15. Хома, 31. Герасимюк, 44. Нгассам, 5. Соколенко, 17. Жерш, 7. Сачко, 18. Лужанков, 9. Ратій, 10. Савінов, 11. Максимюк

ЗАПАСНІ: 24. Неділько, 2. Ковалюк, 13. Товкацький, 14. Панас, 33. Чеботарь, 36. Дручик, 43. Пищур
"ЧОРНОМОРЕЦЬ": 1. Руденко, 5. Білозор, 21. Островський, 28. Мжаванадзе, 8. Кирлик, 10. Бугайов, 11. Гілазєв, 23. Кирільчик, 27. Осипов, 32. Полтавець, 35. Канделакі

ЗАПАСНІ: 22. Г. Альтман, 7. Є. Луценко, 17. Згура, 18. Р. Луценко, 30. Яшкін, 37. Гришко, 14. Лошанков
Судді: С. Шебек (Київ), А. Олейник, А. Примак (оба Симферополь)
Делегат ФФУ: Ю. Махно (Кіровоград)