Центр пропаганди інформує


Недожив до 50-ліття...

Трагічно розпочався початок цьогорічної осені на Рівненщині. Три пожежі та двоє загиблих - така сумна статистика першої доби вересня.

1 вересня близько половини дев”ятої вечора на пункт зв”язку Головного управління МНС в області надійшло повідомлення, що в Рівному по вул. Київській, 92 горить п”ятиповерховий малосімейний гуртожиток.

Одразу за сигналом „Тривога” до місця виклику виїхало одразу декілька пожежно-рятувальних підрозділів міста. Прибувших на пожежу “еменесників” зустріли налякані мешканці будинку, які встигли самостійно покинути небезпечну зону. Полум”ям була повністю охоплена одна з квартир на 5-му поверсі. Існувала реальна загроза розпосюдженню вогню на сусідні приміщення. Зі слів громадян, в палаючий квартирі мав бути власник помешкання Анатолій 1957 р.н. Його на підпитку бачили в оселі за годину до пожежі при перевірці лічильників. Проте, шансів знайти когось живим у цьому пекельному вогні не було жодних.

Щоб потрапити до осередку пожежі вогнеборцям довелося застосувати апарати захисту органів дихання, адже увесь поверх був вщент заповнений їдким димом. Температура була настільки висока, що маски протигазів бійців МНС прилипали до обличчя та обпікали шкіру. Ускладнювало роботу також і відсутність справних пожежних гідрантів. Проте, незважаючи на всі труднощі та морально-психологічне навантаження боротьба з вогняною стихією не зупинялася ні на хвилину. За пів-години пожежа була приборкана. Вогонь не встиг навіть поширитися за межі однієї оселі. На місці згарища пожежники виявили обгорівші рештки господаря квартири. Що саме стало причиною пожежі зараз встановлює слідство. Але попередньо можна сказати, що до трагедії призвело паління чоловіка у нетверезому стані. Загиблий не мав постійного місця роботи, перебивався різними заробітками. Зі слів сусідів частенько приходив на підпитку. На жаль, через надмірну любов до оковитої Анатолій загинув, не доживши двадцять днів до свого 50- ліття...

Ще одна пожежа із сумним кінцем трапилася близько другої години ночі 2 вересня у селі Велика Клецька Корецького району. В господарстві пана Віталія вогнем було знищено покрівлю дерев”яного житлового будинку. На місці пригоди знайдено труп зятя господара пана Валерія 1968 р.н. Причина до болю банальна – таж сама цигарка, яка була запалена у нетверезому стані в ліжку.

З повагою, Дмитро Мельник інспектор центру пропаганди ГУ МНС України в Рівненській області лейтенант вн. служби.

  ЦП інформує  
  Акція "Герой року"  
  Програма уряду  
  Головна сторінка  
  Контакти  
-----------------
  Керівництво  
  Про Управління  
  Обласні підрозділи  
  Районні підрозділи  
  Історична довідка  
  Навчальні заклади  
  Телефонний довідник  
  Статистика  
  Оперативні дані  

Розробка та підтримка
= ЦТС та IТ м.Рівне =