Центр пропаганди інформує


Рятувальники МНС допомогли парафіянам

"Надайте допомогу"- однотипно розпочиналися листи від голови Володимирецької районної адміністрації, сільської ради та настоятеля Св'ято-Покровської церкви села Великожолудськ отця Георгія до Головного управління МНС України в Рівненській області, адже страшним лихом обернулась ніч після виборів для місцевих прихожан. Саме в ніч з 26 на 27 березня пожежа зруйнувала їхню св'ятиню - Храм в якому майже чотири століття молилося Богу не одне покоління жителів Великожолудська. Тої злощасної ночі, внаслідок короткого замикання електромережі, в середині дерев'яної церкви вирувала пожежа. Коли отець Георгій побачив полум'я, яке вже охопило дах, то врятувати будь-які релігійні цінності, а також саму будівлю не було жодних можливостей. Три пожежних розрахунки, які прибули на місце виклику приклали усіх зусиль і врятували дзвінницю що розташована в п'яти метрах від церкви. Саме в цій маленькій дзвінниці на протязі останнього тижня відправлялося Богослужіння.

Прохання християнської громади села до обласних рятувальників було одне - влаштувати прихожанам тимчасове приміщення для здійснення церковної служби. Дане звернення довго не обговорювалося, адже одним із головних завдань МНС є допомога населенню. Тим більше, що наближаються Великодні свята.

Тому, вже наступного дня за вказівкою начальника головного управління МНС в Рівненській області Миколи Костюка, бійці відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення виїхали у село Великожолудськ та оперативно встановили там військовий намет, що вміщює до 100 чоловік, який до цього неодноразово розгортався в умовах надзвичайних ситуацій і в Закарпатті після повені, і на Тернопільщині після нищівного смерчу. Щиро дякували жителі керівництву та рятувальникам, адже тепер мешканці двох сіл будуть захищеними від дощів та вітру під час Богослужінь, поки буде здійснюватись відбудова храму. Одразу після завершення монтажу настоятель Св'ято-Покровської церкви Отець Георгій осв'ятив намет та вніс до нього Св'яту ікону.

Рівненські рятувальники пишаються своєю благодійною справою, адже аналогів саме такої акції допомоги в Україні ще не було.

Віктор Козак

  ЦП інформує  
  Акція "Герой року"  
  Програма уряду  
  Головна сторінка  
  Контакти  
-----------------
  Керівництво  
  Про Управління  
  Обласні підрозділи  
  Районні підрозділи  
  Історична довідка  
  Навчальні заклади  
  Телефонний довідник  
  Статистика  
  Оперативні дані  

Розробка та підтримка
= ЦТС та IТ м.Рівне =