Центр пропаганди інформує


Мешканці п'ятиповерхівки відчули "подих" смерті

11 травня близько 12 години за телефоном 01 в пожежно-рятувальну службу Рівного надійшло повідомлення про пожежу в 5-ти поверховому будинку, що на вулиці Степана Бандери 67-б.

За вказаною адресою по сигналу тривога негайно виїхали чергові караули першої та дев'ятої пожежних частин обласного центру на чолі із оперативним черговим Головного управління МНС Сергієм Павловським. Прибувши до місця виклику рятувальники встановили, що внаслідок пожежі в підвалі п'яти поверхівки виникло сильне задимлення сходових маршів житлового будинку. Майже з кожного вікна перелякані люди, що були відрізані від виходу благали про допомогу. Діяти рятувальникам треба було миттєво, адже чадний газ є досить небезпечним для людини - достатньо двох-трьох подихів щоб втратити свідомість. За вказівкою оперативного чергового перше відділення вогнеборців, одягнувши апарати захисту органів дихання розпочало евакуацію мешканців по задимленим сходовим маршам. Перед тим, як вивести людей рятувальники надягали їм резервні протигази. Під час огляду однієї з квартир на першому поверсі, в який проводилися ремонтні, в тому числі електрозварювальні роботи, пожежники виявили у ванній кімнаті труп молодого чоловіка. За попередніми висновками експертів людина загинула ще до пожежі від ураження електричним струмом.

Тим часом друга частина бійців службу порятунку проводила евакуацію мешканців будинку за допомогою пожежних драбин. Загалом, вся рятувальна операція, під час якої з цупких лап смерті було врятовано 7 чоловік, зайняла не більше 20 хвилин.

Лише після того, як люди, що потрапили в димову пастку були евакуйовані в безпечне місце вогнеборці за допомогою водяних стволів швидко загасили полум'я в підвальному приміщенні.

В даний час всі обставини цієї пригоди встановлює слідчо-оперативна група УМВС спільно з фахівцями міського відділу МНС.

Микола ПРОКОПЧУК
  ЦП інформує  
  Акція "Герой року"  
  Програма уряду  
  Головна сторінка  
  Контакти  
-----------------
  Керівництво  
  Про Управління  
  Обласні підрозділи  
  Районні підрозділи  
  Історична довідка  
  Навчальні заклади  
  Телефонний довідник  
  Статистика  

Розробка та підтримка
= ЦТС та IТ м.Рівне =