Центр пропаганди інформує


Шоу у ляльковому театрі триватиме

В суботу 10-го березня о десятій годині дня на центральний пункт зв'язку пожежно-рятувальної служби обласного центру надійшло повідомлення, що у Рівненському театрі ляльок внаслідок швидкого танення снігу затоплено підвальне приміщення театру. Усе б було не так загрозливо, але саме у цьому підземному поверсі будівлі розташована головна електрощитова театру. Тож затоплення могло спричинити блокування всієї системи електропостачання будівлі.

На місце події за викликом прибув черговий караул СДПЧ-1 міста Рівного в складі одного відділення. Не гаючи часу особовий склад відділення під керівництвом Віктора Кухарчука розпочав відкачку затопленого приміщення. Напружена робота тривала впродовж 2-ох годин. Внаслідок професійних дій рятувальників загрозлива ситуація була взята під контроль: нещодавно відремонтовані приміщення лялькового театру не зазнали жодних ушкоджень.

Дії по відкачці води працівники народної служби порятунку міста Рівного довелося повторити і 22 березня. Повеневі води, певно, десь знайшли хід у підвальне приміщення театру. Тож лялькарям знову довелося викликати рятувальників. Таким чином працівники МНС вже двічі у буквальному сенсі слова рятували театр. На радість дітям Рівненський ляльковий і надалі буде представляти вистави на власній сцені.

Андрій ХІМІЧ
  ЦП інформує  
  Акція "Герой року"  
  Програма уряду  
  Головна сторінка  
  Контакти  
-----------------
  Керівництво  
  Про Управління  
  Обласні підрозділи  
  Районні підрозділи  
  Історична довідка  
  Навчальні заклади  
  Телефонний довідник  
  Статистика  

Розробка та підтримка
= ЦТС та IТ м.Рівне =