Центр пропаганди інформує


Золота осінь

Золота осінь-чудова пора року, яка приносить людям приємні турботи пов’язані із збором врожаю, заготівкою овочів та фруктів до зими. Щоденною копіткою працею наші земляки забезпечують себе продуктами харчування, але на жаль сумний багаторічний досвід свідчить, що люди, як правило забувають підготувати свої оселі належним чином до пожежно-небезпечного періоду. Наслідком безпечності стають пожежі, які виникають на всій території Рівненщини починаючи з обласного центру і закінчуючи самими віддаленими районами. Житловий сектор – це своєрідна „Ахілесова п’ята” пожежної охорони. На теренах Рівненської області, лише з початку 2006 року в помешканнях громадян виникло 650 пожеж, що становить 90% від загальної кількості. На місці таких загинула 41 людина із них три дитини. В дим та попіл перетворились матеріальні цінності загальною вартістю понад чотири з половиною мільйони гривень. За цими цифрами стоять сотні знищених та пошкоджених помешкань, горе та розпач їх власників.

Статистика свідчить, що із настанням осінніх холодів, шкала росту пожеж у житловому секторі різко піднімається до гори. Особливо, коли опалювальний сезон ще не розпочався і для обігріву своїх осель Рівняни починають активно використовувати саморобні обігрівачі, газові плити та несправне пічне опалення. При такому положенні справ власники помешкань стають заручниками долі, яка як правило карає людину за безпечністі та легковажність.

Проаналізуваши усі аспекти небезпеки осінньо-зимового періоду за минулий рік, працівники центру пропаганди головного управління МНС України в Рівненській області звертається до усіх громадян із проханням бути надзвичайно обачними. Проявляйте пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового і електричного обладнання та устаткування, не залишайте без нагляду дітей. Слід завжди пам’ятати, що несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, паління у ліжку у нетверезому стані – основні причини пожеж та загибелі на них людей. Пожежа, або інші небезпечні для життя і здоров'я людини явища сліпі і байдужі і з легкістю проникають у оселі де господарі не дотримуються елементарних правил безпечної життєдіяльності.

В разі, коли лиха уникнути не вдалося і виникла будь-яка надзвичайна ситуація чи пожежа, не зволікайте, а негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 01.

З повагою, Богдан Мамчур Начальника центру пропаганди ГУ МНС України в Рівненській області

  ЦП інформує  
  Акція "Герой року"  
  Програма уряду  
  Головна сторінка  
  Контакти  
-----------------
  Керівництво  
  Про Управління  
  Обласні підрозділи  
  Районні підрозділи  
  Історична довідка  
  Навчальні заклади  
  Телефонний довідник  
  Статистика  
  Оперативні дані  

Розробка та підтримка
= ЦТС та IТ м.Рівне =