Центр пропаганди інформує


ЮНІ ПОЖЕЖНИКИ З КУЗНЕЦОВСЬКА – ОДНІ З НАЙКРАЩИХ В УКРАЇНІ.

В Криму відбувся заключний етап ХІІ-го Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників під гаслом „Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває”.

З давніх-давен вогонь обожнювали невипадково: життя людини вже неможливо уявити без нього. Проте з надійного помічника вогонь дуже легко може перетворитися в страшного ворога, завдати великої шкоди. Щороку в Україні реєструються десятки тисяч пожеж. І кожна сьома пожежа виникає через дитячі пустощі з вогнем.

У дітей недостатньо розвинуто відчуття небезпеки, вони психологічно не підготовлені до усвідомлення наслідків своїх дій. Через брак життєвого досвіду малюки губляться в складних обставинах, що виникають під час різноманітних пригод із вогнем, не здатні прийняти правильне рішення.

З метою суттєвого впливу на зменшення кількості пожеж, що виникають через ігри та пустощі дітей з вогнем і водночас виховання в підростаючого покоління дбайливого ставлення до особистого і громадського майна Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи спільно з Міністерством освіти та науки України організовано фестивальний рух дружин юних пожежників (ДЮП).

Щороку наприкінці вересня в одному з мальовничих куточків Криму проходить заключний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників, участь у якому приймають усі без винятку регіони нашої держави. Щоб потрапити на фінальні ігри команди-учасники мають перемогти в шкільних конкурсах знавців пожежної справи, подолати “сито” районних етапів фестивалю, обласних оглядів дружин юних пожежників. Отже, приїжджають до Криму лише найкращі.

Вже третій рік поспіль фінальний тур Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників проходив в м.Євпаторія на базі пансіонату „Золотий берег”. Право захищати честь Рівненської області було доручено команді ДЮП міста атомників Кузнецовська, яка вперше за час проведення фестивалю виборола перемогу на обласному етапі. Протягом тижня школярі змагалися між собою у знанні правил пожежної безпеки та вмінні доступно й до того ж в гумористичній формі довести глядачам всі перипетії життя пожежно-рятувальної служби МНС. Майже дві сотні дітей з усіх сил боролися за звання переможця. Тільки рингом для дітей стала сцена, а зброєю – талант, знання і майстерність.

Немов яскравий спалах видався виступ комнади Рівненської області. Гра була динамічною, яскравою, наповненою музичними пародіями й тонким гумором, підкорювала своєю щирістю та молодим запалом, а окремі деталі режисерських знахідок викликали захоплення у численних глядачів та поважного журі. Тому і не дивно, що представники Рівненщини за одностайним рішенням суддів були визнані лауреатами Всеукраїнського фестивалю ДЮП. Всі діти були нагороджені іменними дипломами та цінними подарунками – DVD програвачами. А керівник гуртка Кузнецовського Будинку дитячої та юнацької творчості Світлана Романчик за високий рівень підготовки команди юних пожежників була нагороджена мікрохвильовою піччю.

Також приємно відзначити, що учасниця нашої команди Вікторія Буханько виборола перемогу в конкурсі „Міс Фестиваль”, що тривав в рамках фестивалю.

Окрім участі в різноманітних конкурсах школярі, котрі з’їхались на фестиваль, отримали чудову нагоду відпочити на березі Чорного моря, разом з новими друзями оглянути визначні місця Південного берегу Криму, відвідати вечори відпочинку, познайомитися з кращими зразками пожежно-рятувальної техніки та діями підрозділів МНС по порятунку людей на морі та з висотних будинків тощо. Гарний настрій, усмішки на обличчях, задоволення від спілкування з однолітками – все засвідчувало, що змагання видались “на славу”! Отже, побажаємо Всеукраїнському фестивалю дружин юних пожежників творчого довголіття, нових ідей та знахідок!

З повагою, Помічник начальника Головного управління МНС України в Рівненській області Віктор Козак

  ЦП інформує  
  Акція "Герой року"  
  Програма уряду  
  Головна сторінка  
  Контакти  
-----------------
  Керівництво  
  Про Управління  
  Обласні підрозділи  
  Районні підрозділи  
  Історична довідка  
  Навчальні заклади  
  Телефонний довідник  
  Статистика  
  Оперативні дані  

Розробка та підтримка
= ЦТС та IТ м.Рівне =