Центр пропаганди інформує


Порятунок з колодязя

Мало не закінчилася трагедією очистка криниці в с. Курозвани Гощанського району для 50-ти літнього громадянина Анатолія, жителя с. Горбаків.

Пан Анатолій не вперше виконував подібну роботу, тому і погодився допомогти очистити колодязь. Для цього довелося спуститися на 10-ти метрову глибину. Приступивши до роботи, чоловік вичерпував відро за відром мулу, як раптом відчув, що його ноги швидко засмоктує плавун. За лічені хвилини Анатолій вже був по пояс у грузькій масі, звільнитися самостійно з якої вже не міг.

Зрозумівши, що опинився у серйозній халепі, чоловік почав кликати на допомогу. Місцеві мешканці скинувши мотузку потерпілому, спробували витягнути чоловіка. Але усі зусилля виявилися марними. Намагання людей лише завдавали Анатолію нестерпного болю в області хребта. До того ж тривале перебування в "плавучому" полоні загрожувало людині переохолодженням організму та смертью. Лише за годину, коли вже ситуація набула загрозливих наслідків "горе-рятувальники" повідомили про "нестандартний" випадок місцеву пожежно-рятувальну службу.

Прибувшим на місце виклику рятувальникам під керівництвом начальника Гощанської частини капітана вн. служби Палійчука Олександра Миколайовича, довелося діяти швидко та оперативно, кожна хвилина була на рахунку. Спустившись до потерпілого, пожежний ст. сержант Мусійчук Віталій Васильович обв"язав чоловіка мотузкою та за допомогою спущеного на дно пожежного водяного ствола, з якого під максимальним напором подавалася вода, швидко розмив плавун безболісно звільнивши ноги Анатолія.

Витягнувши на поверхню знесиленого чоловіка, "еменесники" розтерли переохолоджене тіло потерпілого розчином спирту та окутали Анатолія в одіяло. Згодом "горе-робітника" було передано працівникам швидкої допомоги.

Завдячуючи рішучим діям рятувальників МНС дана пригода завершилась "хеппі-ендом".

З повагою, Дмитро Мельник Інспектор центру пропаганди ГУ МНС України в Рівненській області лейтенант вн. служби.

(0362) 69-55-13, . 8-067-730-788-6 моб. тел.

  ЦП інформує  
  Акція "Герой року"  
  Програма уряду  
  Головна сторінка  
  Контакти  
-----------------
  Керівництво  
  Про Управління  
  Обласні підрозділи  
  Районні підрозділи  
  Історична довідка  
  Навчальні заклади  
  Телефонний довідник  
  Статистика  
  Оперативні дані  

Розробка та підтримка
= ЦТС та IТ м.Рівне =