Центр пропаганди інформує


Відлуння війни

8 серпня групою піротехнічних робіт ГУ МНС України в Рівненській області була знешкоджена міна калібра 50мм. часів Другої світової війни. Яка була виявлена працівниками під час проведення земляних робіт на території УМОП "Беркут" Піротехніками була додатково обстежена територія місця знахідки. На щастя небезпечних сюрпризів виявлено більше не було. Це вже не перша тривожна знахідка, яку доводиться знешкоджувати фахівцям. З початку року на території області виявлено та знешкоджено 36 вибухонебезпечних предметів, з яких 10 мін, 10 гранат, 12 снарядів, 2 авіабомби, 1 вибухівник.

Тому, щоб не трапилося біди, та як правильно вести себе при небезпечній знахідці розповідає безпосередній фахівець в даній області заст.начальника піротехнічних робіт ГУ МНС в області Олег Нікольчук.

Отже, якщо трудячись у себе на городі, присадибній ділянці чи дачі, вам таки довелося знайти щось схоже на снаряд, бомбу, міну чи гранату:

" негайно припиніть будь-які роботи і ні в якому разі не зачіпайте предмет;

" обгородіть місцезнаходження, нікого не допускайте до небезпечної знахідки, для чого разом з місцевими жителями організуйте чергування до прибуття відповідних служб.

" Негайно повідомте оперативно-рятувальну службу за номером 01, а також міліцію, мед. службу та огани місцевого самоврядування.

" Запам'ятайте, що лише правильні дії зможуть запобігти нещасним випадкам.

З повагою, Дмитро Мельник Інспектор центру пропаганди ГУ МНС України в Рівненській області лейтенант вн. служби.

(0362) 69-55-13, . 8-067-730-788-6 моб. тел.

  ЦП інформує  
  Акція "Герой року"  
  Програма уряду  
  Головна сторінка  
  Контакти  
-----------------
  Керівництво  
  Про Управління  
  Обласні підрозділи  
  Районні підрозділи  
  Історична довідка  
  Навчальні заклади  
  Телефонний довідник  
  Статистика  
  Оперативні дані  

Розробка та підтримка
= ЦТС та IТ м.Рівне =