Центр пропаганди інформує


За брата у вогонь...

Героїчним порятунком 10-ти місячного братика Артема, закінчилася пожежа для 12-ти річного Юрія, який незважаючи на реальну, смертельну небезпеку кинувся у палаючий, повністю задимлений будинок, на допомогу малюку.

Трапилося це в с.Озерськ Дубровицького району, що на Рівненщині. Повідомлення про пожежу надійшло на пункт зв’язку пожежно-рятувальної частини Дубровицького районного відділу ГУ МНС України в області. Прибувши на місце виклику вогнеборцям довелося побачати повністю охоплений вогнем житловий будинок. Існувала величезна загроза розповсюдження полум’я на сусідні будинки. Тому не гаючи часу були прийняті дії по ліквідації пожежі.

Разом з приборкуванням полум’я з’ясовувалися усі обставини та причини виникнення пожежі. За декілька хвилин була знайдена власниця будинку. Нею виявилася громадянка Єлісавета 1924 р.н., яка у момент винекнення пожежі разом зі своїми неповнолітніми онуками перебувала вдома на господарстві.

Зі слів потерпілої громадянки вдалося встановити, що у той злощасний день близько 10 години ранку дочка пішла в ліс по ягоди і залишила доглядати за дітьми бабусю. Тим часом о півдні в помешканні раптово виникла пожежа, як встановить згодом слідство внаслідок короткого замикання електромережі. Вогонь швидко поширювався по дерев’яних конструкціях та на сусідні будівлі, тому бабуся разом зі старшим онуком почали виносити на подвір’я речі та майно, щоб врятувати що-небуть з домашнього скарбу.

Аж раптом Юрій збагнув, що у палаючому будинку, ще залишається його малолітній братик. Не задумуючись про небезпеку, долаючи коридори “з червоним змієм” та смертоносним димом, що оппікали та душили не даючи дихати та бачити Юрій увірвався до оселі, адже там був брат. Сили додавали любов та небажання віддати життя Артема вогняній стихії. За лічені секунди хлопчик відшукав малого та тим же шляхом повернуся з будинку. Упевнившись, що з малюком та бабусею усе гаразд, опіків та травм ніхто не отримав, герой почав кликати на допомогу людей та чекати викликані пожежно-рятувальні підрозділи.

Бійцями МНС пожежа була ліквідована та не допущено розповсюдження полум’я на сусідні будівлі.

Коли ж повернулася з лісу мама і побачила, що житло повністю згоріло одразу втратила свідомість. Тож “еменесниками” була надана перша медична допомога.

Вогнеборці гідно оцінивши вчинок хлопця нагородили рятівника почесною грамотою та цінним подарунком.

Дивом залишається той факт, що ані врятований, ані юний рятувальник не отримали опіків та травм.

Напевне братерська любов, має свою силу, непідвладну жодній стихії...

З повагою, Дмитро Мельник Інспектор центру пропаганди ГУ МНС України в Рівненській області лейтенант вн. служби.

(0362) 69-55-13, . 8-067-730-788-6 моб. тел.

  ЦП інформує  
  Акція "Герой року"  
  Програма уряду  
  Головна сторінка  
  Контакти  
-----------------
  Керівництво  
  Про Управління  
  Обласні підрозділи  
  Районні підрозділи  
  Історична довідка  
  Навчальні заклади  
  Телефонний довідник  
  Статистика  
  Оперативні дані  

Розробка та підтримка
= ЦТС та IТ м.Рівне =