Центр пропаганди інформує


Самогубство стає соціальною проблемою

Головними причинами самогубств є тимчасові психічні розлади здоров`я, що викликані низьким соціальним захистом, особливо одиноких людей та людей похилого віку. Окрім того, чинниками росту самогубств є високий рівень безробіття серед працездатного населення, розлучення, самотність, страх, образа, почуття вини т.д і т.п.

Необхідно відмітити, що в останні роки вік самогубців зменшується. Так жахливий випадок стався 7 червня цього року в селі Карпилівка Рівненського району - 15 річний учень місцевої загальноосвітньої школи покінчив життя самогубством через повішення.

З початку 2006 року оперативно - координаційним центром ГУ МНС України в Рівненській області зареєстровано 50 самогубств (дані на 20.06.2006 року), а за весь 2005 рік було зареєстровано 149 звершених суїцидів. Якщо порівняти відповідні дані за 5 місяців 2005 та 2006 років, то в поточному році збільшення кількості самогубств відмічається в Березнівському, Острозькому, Радивилівському, Рівненському районах та в м.Рівне.

Через постійне зростання рівня суїцидальної активності населення питання корекції і профілактики суїцидальної поведінки є дуже важливим для фахівців-психологів, що вивчають проблеми розладів поведінки. Така поведінка має багато мотивів та одним з основних її чинників є порушення психіки особистості. Це зумовлює необхідність використання у практиці різноманітних методів психологічної корекції. Вчасна та кваліфікована психологічна корекція суїцидальної поведінки здатна зберегти життя і соціальні можливості людини.

З повагою, Дмитро Мельник Інспектор центру пропаганди ГУ МНС України в Рівненській області лейтенант вн. служби.

  ЦП інформує  
  Акція "Герой року"  
  Програма уряду  
  Головна сторінка  
  Контакти  
-----------------
  Керівництво  
  Про Управління  
  Обласні підрозділи  
  Районні підрозділи  
  Історична довідка  
  Навчальні заклади  
  Телефонний довідник  
  Статистика  
  Оперативні дані  

Розробка та підтримка
= ЦТС та IТ м.Рівне =