Центр пропаганди інформує


ВОДА ЗАБИРАЄ ЖИТТЯ ДІТЕЙ.

Знову на Рівненщині вода забрала життя дитини. 20 червня вдень мешканець села Бродів Острозького району Сергій 1998 року народження разом з 6-ти річним братиком пішли покупатися за село на річку Горинь. Що трапилося під час відпочинку на річці достеменно ще невідомо. Проте, за деякий час молодший хлопчик прибіг додому з жахливою новиною. Він розказав батькам, що Сергійко пірнув під воду і пропав. Перелякані дорослі кинулися до річки шукати дитину. Однак, всі зусилля виявилися марними – дитини ніде не було. Після цього інформація про трагедію надійшла в районни відділ МНС. На місце події відразу виїхали місцеві рятувальники та водолази з обласного центру. Наразі, пошук тіла триває.

Ця трагедія вкотре змушує співробітників служби порятунку звернутися до батьків. Шановні дорослі. Ви повині знати, що основними причинами загибелі дітей на воді є невміння плавати та купання без нагляду дорослих.

Навчити добре плавати своїх дітей – це ваш обов”язок. Плавання зміцнює організм, розвиває сили, спритність, витривалість. Дитина, яка вміє плавати почуває себе у воді спокійно і впевнено.

Знайдіть час і використайте теплу погоду та бажання дітей бавитись у воді для навчання їх плаванню.

Висновок: за результатами соціологічного дослідження населення Рівненської області в переважній більшості довіряє професіоналізму працівників пожежно-рятувальної служби та підтримує створення єдиної пожежно-рятувальної служби подібної західним аналогам адже більша половина з опитуваних мешканців Рівненщини вважають що на сьогодні працівником „Народної служби порятунку” бути престижно. Основним джерелом отримання інформації про роботу працівників народної служби порятунку громадяни області вважають телебачення та друковані ЗМІ. Переважна більшість громадян Рівненщини знають що при екстремальних ситуаціях (пожежа, руйнація, обвал, вибух та ін.), потрібно звернулися про допомогу у першу чергу за телефоном „01”, тому що населення області переконане, що професійну допомогу вони можуть отримати саме від працівників МНС.

З повагою, Віктор Козак Помічник начальника ГУ МНС України в Рівненській області

  ЦП інформує  
  Акція "Герой року"  
  Програма уряду  
  Головна сторінка  
  Контакти  
-----------------
  Керівництво  
  Про Управління  
  Обласні підрозділи  
  Районні підрозділи  
  Історична довідка  
  Навчальні заклади  
  Телефонний довідник  
  Статистика  
  Оперативні дані  

Розробка та підтримка
= ЦТС та IТ м.Рівне =