Центр пропаганди інформує


СПОРТ ДЛЯ ВІДВАЖНИХ.

Вже традиційно, кожен рік на базі рівненської пожежної частини №2 відбуваються змагання серед державних пожежних частин області, під час яких демонструють свої уміння, фізичну майстерність і вправність бійці МНС Рівненщини. Ці змагання мають назву пожежно-прикладний спорт. Пожежно-прикладний спорт – це особливий вид спорту, який є обовязковим додатком до професії. У ньому беруть участь не професійні спортсмени, а професійні пожежники – рятувальники, які щодня несуть бойове чергування, гасять пожежі, рятують людей, надають допомогу у різних надзвичайних ситуаціях. Багато учасників змагань нагороджені відзнаками МНС України за подвиги виявлені при ліквідації пожеж і порятунку людей. Це спорт лише для відважних, адже він стоїть в одному ряду із найбільш небезпечними видами спорту.

І знову з вини дорослих безжальна вогняна стихія забирає життя дітей. Чергова трагедія сталася 7 червня близько 20 години в селі Соломіївка Дубровицького району Рівненської області.

На урочистому відкритті змагань з теплими словами привітання та побажанням вдалих стартів до учасників звернувся заступник начальника головного управління МНС України в Рівненській області Сергій Соломчук.

Цього року на змагання до обласного центру приїхали 18 команд – підрозділів пожежно – рятувальної служби Рівненщини. Це було справнє свято мужності та спритності. Свою фізичну загартованість, уміння, витримку та професіоналізм спортсмени – рятувальники демонстрували, змагаючись у пяти видах: сходженні по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти, подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, підьомі у вікно третього поверху по висувній драбині навчальної вежі, пожежній естафеті та бойовому розгортанні. Численні глядачі змагань стали свідками захоплююючого видовища, дивувалися легкості, з якою спортсмени – рятувальники виконували складні елементи пожежно – прикладних вправ. Всі спортсмени були підготовленні відмінно, але, як і у всіх змаганнях, суддівській коллегії довелося визначати переможців та призерів.

Отже, перше загальнокомандне місце та звання чемпіона області завоювала команда рятувальників самостійної державної пожежної частини №1 Рівненського міського управління, друге місце вибороли прикладники з ДПЧ-6 по охороні РАЕС, третє місце посіла команда спортсменів СДПЧ- 14 Сарненського районного відділу ГУ МНС.

По завершенні змагань з числа переможців та призерів буде сформована збірна команда нашої області, яка через десять днів буде представляти в Чернігові Рівненщину на Всеукраїнському чемпіонаті на першість МНС України.

Пожежники – рятувальники постійно тренуються для участі в цих змаганнях, що допомагає їм на практиці при ліквідації надзвичайних ситуацій та гасінні різноманітних пожеж.

З повагою, Віктор Козак

  ЦП інформує  
  Акція "Герой року"  
  Програма уряду  
  Головна сторінка  
  Контакти  
-----------------
  Керівництво  
  Про Управління  
  Обласні підрозділи  
  Районні підрозділи  
  Історична довідка  
  Навчальні заклади  
  Телефонний довідник  
  Статистика  
  Оперативні дані  

Розробка та підтримка
= ЦТС та IТ м.Рівне =