Центр пропаганди інформує


Маленький сірник – причина непоправної трагедії

І знову з вини дорослих безжальна вогняна стихія забирає життя дітей. Чергова трагедія сталася 7 червня близько 20 години в селі Соломіївка Дубровицького району Рівненської області.

З незрозумілих досі причин сусіди виявили пожежу вже тоді, як вогонь повністю втиг охопити дерев”яний житловий будинок, в якому проживала 32-х річна мати з п”ятьма дітлахами (один хлопчик 1996 р.н. та четверо дівчаток 1999, 2001, 2004, 2006 р.н.).

Коли за викликом на місце пожежі прибув черговий караул Дубровицького райвідділу МНС, місцеві мешканці за допомгою підручних засобів намагалися впоратися з вогнем. Однак всі зусилля виявилися марними, дерев”яна будівля вже майже повністю згоріла. Приборкавши остаточно вогонь, рятувальники розпочали з”ясовувати обставини даної пригоди.

Нажаль, господиня оселі зникла в невідомому напрямку і інформацію про її дітей відразу отримати не вдалося. Лише за декілька годин нетверезу жінку з немовлям на руках вдалося розшукати. З її слів стало відомо, що на момент пожежі вона спала в будинку, а діти бавилися мячем в одній з кімнат під наглядом старшого 10-ти річного сина. Хлопець розказав, що під час гри мяч закотився під сходову клітину, і щоб знайти його діти запалили сірники. Випадково незагашений сірник потрапив в банку фарби, в наслідок чого спалахнула пожежа. Спочатку діти власноруч спробували загасити вогонь, і лише коли пожежа почала набирати оберти побігли будити матір.

Жінка, яка перебувала в стані алкогольного сп”яніння, лише з четвертої спроби спромоглася встати на ноги. Всі кімнати вже були заповнені їдким димом. Нероздумуючи, господиня схопила на руки наймолодшу доньку та кинулася на двір. Інші діти спробували самостійно вибратися з палаючого будинку. Нажаль, це вдалося не всім. Софійка 2004 року народження, наковтавшись диму так і залишилась в охопленій полум”ям оселі. ЇЇ сильно обгорівше тіло згодом виявили вогнеборці під час розбору конструкцій згорівшого будинку.

Зрозуміло, що саме безвідповідальність та безтурботність матері, яка залишила в своїй оселі на видному місці сірники, стала причиною цієї трагедії.

Напевно, немає більшого горя на землі, ніж коли батьки ховають своїх дітей. Їм би жити на радість та втіху родині, а вони йдуть з життя через таку дрібничку, як пустощі з сірниками.

Шановні батьки! Головне управління МНС України в Рівненській області вкотре звертається до Вас: бережіть життя своїх дітей! Не залишайте їх наодинці без нагляду дорослих. Виховуйте у малюків поважне ставлення до вогню та правил пожежної безпеки. А головне, особистим прикладом переконайте дітей у необхідності суворого дотримання вимог пожежної безпеки. Це під силу кожному!

З повагою, Віктор Козак

  ЦП інформує  
  Акція "Герой року"  
  Програма уряду  
  Головна сторінка  
  Контакти  
-----------------
  Керівництво  
  Про Управління  
  Обласні підрозділи  
  Районні підрозділи  
  Історична довідка  
  Навчальні заклади  
  Телефонний довідник  
  Статистика  
  Оперативні дані  

Розробка та підтримка
= ЦТС та IТ м.Рівне =